Szukam 1-2 samiczek młodych [WARSZAWA I OKOLICE]

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
sałata
Posty: 11
Rejestracja: śr sie 10, 2011 11:27 am
Lokalizacja: Pruszków

Szukam 1-2 samiczek młodych [WARSZAWA I OKOLICE]

Post autor: sałata »

Witam.
Poszukuję jednej lub dwóch młodych samiczek w okolicach Warszawy. Mialam już kiedyś szczury, samca i samiczkę chowanych razem ale w osobnych klatkach. Niestety samczyk był z miotu uratowanego z laboratorium i dosyć szybko zmarł (alergia) a samiczka ze smutku poszła w ślad za nim. Od tamtej pory nie mialam już szcurków. Moi współlokatorzy mają w tej chwili jedną młodziutką samiczkę więc poszukuję dla niej towarzyszki lub dwoch. Maść szczurzyczek nie ma dla mnie dużego znaczenia ważne żeby były troszke przyzwyczajone do ludzkiej ręki i nie pochodzily z zologicznego sklepu. W chwili obecnej posiadamy 2 klatki większą i mniejszą i jeśli powiększy nam się towarzystwo będziemy je prawdopodobnie łączyć.
Kontakt na priv lub maila ioanna.gral@gmail.com
Pozdrawiam
Joanna
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Szukam 1-2 samiczek młodych [WARSZAWA I OKOLICE]

Post autor: Kluska123 »

W dziale Oddam-Sprzedam znajdziesz mnostwo ogloszen dotyczacych mlodych samiczek :) Warto poszperac, a na pewno znajdziesz wymarzone dziewuchy ;)
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Awatar użytkownika
nausicaa
Posty: 2581
Rejestracja: czw sie 20, 2009 10:22 am

Re: Szukam 1-2 samiczek młodych [WARSZAWA I OKOLICE]

Post autor: nausicaa »

zeMną:CumbobLunetaMufkaMulinaPiankaOwcaWałekIncognitoKopciuchSrebritkaIvermektynaGremlinRzepicha
zaTM:AdziaDużaFruziaBudyń4KluskiAllelekWałkiNiebieskiChoryDowódcaPomidorowyPszeniczyMlekoKoalaPlamkaTrututSkinerEspriAgutKoKoDoremiSomaliaKapadocja
Awatar użytkownika
sałata
Posty: 11
Rejestracja: śr sie 10, 2011 11:27 am
Lokalizacja: Pruszków

Re: Szukam 1-2 samiczek młodych [WARSZAWA I OKOLICE]

Post autor: sałata »

do zamknięcia
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”