Ciąża

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Daga :P
Posty: 15
Rejestracja: pn wrz 19, 2011 2:37 pm

Ciąża

Post autor: Daga :P »

Już od paru dni z niepokojem patrze jak mojej samiczce uwidaczniają się sutki i powiększa się brzuch, boję się że ok. 2 tygodnie temu moja młodsza siostra bawiła się z moimi szczurkami bez mojej zgody (samcem i samicą), (były w oddzielnych klatkach), podejrzewam że doszło do... . W cale nie jestem ucieszona tą nowiną, ale już jest małe zainteresowanie wśród znajomych. :)
Awatar użytkownika
klauduska
Posty: 2919
Rejestracja: wt gru 14, 2010 9:01 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Ciąża

Post autor: klauduska »

czemu masz pojedynczo szczury 2 różnych płci?
nas też wcale nie cieszy, że na świat może przyjść kolejny miot [wybacz, ale] z głupoty ludzkiej.
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ciąża

Post autor: Kluska123 »

Pamiętaj, żeby następnym razem pilnować ogony i najlepiej wykastruj samca... :)
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Awatar użytkownika
Kameliowa
Posty: 3342
Rejestracja: wt lis 24, 2009 12:18 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Ciąża

Post autor: Kameliowa »

Nie ma się czym cieszyć wcale. poza tym, wiesz, że szczury to zwierzęta stadne? co zrobisz jak znajomi będą chcieli tylko jednego? zobacz dzial oddam ile jest teraz szczurów do oddania. Masa. Co zrobisz jakbędziesz miała 15 malych ogonów dodatkowo w domu ?
George Orwell was wrong. Aldous Huxley was right.

Jeżeli widzisz: błąd ortograficzny, niepokojący post/temat, chcesz poprawić swój temat, zamknąćtemat
Zgłoś to moderatorom klikając w ikonę wykrzyknika w poście!
dusiaczek
Posty: 1775
Rejestracja: śr paź 28, 2009 11:00 pm
Lokalizacja: Żory/Opole
Kontakt:

Re: Ciąża

Post autor: dusiaczek »

no i samca wykastruj i dołącz do samicy, albo zostaw mamie pannę a faceta oddaj, albo odwrotnie, alebo chcesz miec 2 stada... no ale coś z tym fantem trzeba zrobić.
~"zapomnialem ze ziarno tez ma uczucia i rodzine.."

~80% Twoich problemów rozwiąże Google i opcja "Szukaj" na odpowiednim forum, na pozostałe 20% wystarczy wódka.
Daga :P
Posty: 15
Rejestracja: pn wrz 19, 2011 2:37 pm

Re: Ciąża

Post autor: Daga :P »

Jak mówiłam od tygodnia planuję że jak samica urodzi, to zostawię jedną samiczkę, dużo czytałam na forach o tym że szczur samotny to szczur nieszczęśliwy. Większość znajomych już czytają jak się szczurem zaopiekować. Chcę być odpowiedzialna i według rad weta to jak samica urodzi to żeby uśpić część miotu i drugą część zostawić i znaleźć im domki żeby oszczędzić im cierpienia z powodu nieodpowiedzialności niektórych osób (w niestety teraz tym mnie). :(
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ciąża

Post autor: Kluska123 »

To bardzo dojrzała i odpowiedzialna decyzja.
Daj znać jak już oseski się pojawią ;)
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Daga :P
Posty: 15
Rejestracja: pn wrz 19, 2011 2:37 pm

Re: Ciąża

Post autor: Daga :P »

Dzisiaj wydaje mi się że są już w połowie drogi na świat ;)
Daga :P
Posty: 15
Rejestracja: pn wrz 19, 2011 2:37 pm

Re: Ciąża

Post autor: Daga :P »

Małe przyszły na świat ok. godz 11.00 rano. (Jest ich 12).
Matka je czyści liże układa je. :)
Awatar użytkownika
klauduska
Posty: 2919
Rejestracja: wt gru 14, 2010 9:01 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Ciąża

Post autor: klauduska »

co w koncu zrobiłaś? uśpiłaś część? tylko jeszcze dzisiaj możesz zabrać do uśpienia!
Daga :P
Posty: 15
Rejestracja: pn wrz 19, 2011 2:37 pm

Re: Ciąża

Post autor: Daga :P »

klauduska pisze:co w koncu zrobiłaś? uśpiłaś część? tylko jeszcze dzisiaj możesz zabrać do uśpienia!
Uśpiłam je jeszcze w tym samym dniu jak przyszły na świat, ogólnie bardzo ciężkie przeżycie ale jakoś dałam radę. Zostało 5 maluszków i jestem z nich bardzo dumna. :)
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ciąża

Post autor: Kluska123 »

To teraz się opiekuj mamuśką i maluszkami :) A co najważniejsze, znajdź im kochające domki ;)
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Daga :P
Posty: 15
Rejestracja: pn wrz 19, 2011 2:37 pm

Re: Ciąża

Post autor: Daga :P »

Kluska123 pisze:To teraz się opiekuj mamuśką i maluszkami :) A co najważniejsze, znajdź im kochające domki ;)
Już wiem że na pewno 4 znalazły domki u moich 2 znajomych i jedna samiczka u mnie zostanie z mamusią. :)
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Ciąża

Post autor: smeg »

A te 4 są parami tej samej płci? :) Bo rozumiem, że dwoje Twoich znajomych bierze po 2 maluchy ;)
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”