Moje dwie paskudki :D

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
-szczuromaniaczka-
Posty: 23
Rejestracja: sob sie 28, 2010 12:58 pm
Lokalizacja: Marki / Warszawa

Moje dwie paskudki :D

Post autor: -szczuromaniaczka- »

Witam ! Przedstawiam wam moje dwie ogoniaste :)

Raya:
Obrazek
Obrazek
Kochany dumbo rexik ;D Wszędzie jej pełno , głodomór,szczególnie przepada za słonecznkiem . Już reaguje na imię , ma mały motorek w tyłku( ;D ) ,nie umie usiedzieć w jednym miejscu . Jej głównym hobby jest wciąganie do klatki wszystkiego co znajduje się w pobliżu i wygryzanie w tym wielkiej dziury. Jak otwieram klatkę , to ona jest zawsze pierwsza przy wyjściu . Zaskakuje mnie jej umiejętność dyndania na suficie klatki trzymając się jedną łapką :P


Asha :
Obrazek
Obrazek

Asha jest dużo bardziej płochliwa od Rai . Jeszcze się do końca nie oswoiła, jesteśmy na etapie nie oduczania od rzucania się na palce przy odawaniu jedzenia z ręki. Jej siostra jest dla niej wszystkim. Chodzi za nią krok w krok , nigdy jej nie opuszcza. Ma bardzo gładką , lśniącą sierść. Jest powściągliwa, trochę tchórzliwa i zawsze chodzi swoimi drogami. Prawdopodobnie z powodu karmienia przez klatkę w przeszłości, nadal gryzie palce przez kraty , ale pracujemy nad tym.

A tu jeszcze zdjęcie dziewczyn ze śp. Bubą [*] .. Nie zapomnę Cię słoneczko :'( :

Obrazek

Nie długo planuję jeszcze 1 , może 2 szczury , narazie niestety klatka mi to uniemożliwia :P
Ze mną: Raya i Asha
Moje aniołki :Kaja..[*]i Buba[*] ;(
marts
Posty: 1070
Rejestracja: ndz cze 05, 2011 10:01 pm
Lokalizacja: opole

Re: Moje dwie paskudki :D

Post autor: marts »

Witamy! :)
A szczurcie przepiękne masz :D
stajesz się na zawsze odpowiedzialny za to co oswoiłeś.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”