Maleństwa

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
Alma
Posty: 64
Rejestracja: sob paź 22, 2011 9:48 pm

Maleństwa

Post autor: Alma »

Znalazłam w internecie ogłoszenie od dziewczyny z Bydgoszczy. W połowie września urodziło się jej szczurzycy 15 maleństw. Wszystkie musi oddać. Szczur włamał się do klatki szczurzycy w nocy, więc to nie było planowane, ona nie jest w stanie utrzymać tak wielu szczurów... Biorę od niej jednego samczyka, resztę musi oddać do sklepu zoologicznego. Nic za nie nie chce, oprócz dobrego domu...
Flaumel
Posty: 1354
Rejestracja: pt maja 21, 2010 5:33 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: Maleństwa

Post autor: Flaumel »

Daj linka do ogłoszenia + jeśli możesz i jeszcze nie zrobiłaś tego: powiedz jej że może domków im na forum poszukać.
Obrazek
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Maleństwa

Post autor: smeg »

A może sama dałabyś radę wziąć szczurki na DT i poszukać im domów? Żeby nie oddawała ich do tego zoologa...
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
Awatar użytkownika
Alma
Posty: 64
Rejestracja: sob paź 22, 2011 9:48 pm

Re: Maleństwa

Post autor: Alma »

Awatar użytkownika
Alma
Posty: 64
Rejestracja: sob paź 22, 2011 9:48 pm

Re: Maleństwa

Post autor: Alma »

Nie mam tyle miejsca... Wszystkie klatki zajęte, a moi rodzice są szczególnie uczuleni na te zwierzęta :-\ ...
Awatar użytkownika
Alma
Posty: 64
Rejestracja: sob paź 22, 2011 9:48 pm

Re: Maleństwa

Post autor: Alma »

Co o nich sądzicie?
sm_ola
Posty: 6
Rejestracja: pn wrz 19, 2011 1:54 am

Re: Maleństwa

Post autor: sm_ola »

Jestem z Warszawy ale jeśli ktoś by pomógł z transportem mogę dać dom tymczasowy.
Kilku chłopców mogę adoptować.
Proszę o kontakt pod 663405941
monita91
Posty: 5
Rejestracja: śr paź 26, 2011 12:16 am

Re: Maleństwa

Post autor: monita91 »

Czesc. Chcialabym 2 takie szczurki. Mieszkam w Bydgoszczy. Co mam zrobic? Skontaktowac sie z ta laska? Ma ktos do niej namiary? ; D specjalnie zalozylam tutaj konto,zeby moc czegos wiecej sie dowiedziec. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Maleństwa

Post autor: smeg »

monita91 pisze:Czesc. Chcialabym 2 takie szczurki. Mieszkam w Bydgoszczy. Co mam zrobic? Skontaktowac sie z ta laska? Ma ktos do niej namiary? ; D specjalnie zalozylam tutaj konto,zeby moc czegos wiecej sie dowiedziec. Pozdrawiam
Skontaktuj się z nią przez gumtree, chyba nie podała numeru telefonu, ale można tam wysłać maila. Bo nie ma jej na tym forum ;) Możesz jej przy okazji zaproponować, że jeśli nie może u siebie trzymać szczurków, to tutaj są chętni do wzięcia ich na dom tymczasowy i opieki nad nimi do czasu znalezienia domów stałych :) Podeślij jej link do tego tematu, niech się ustosunkuje. To o wiele lepsze rozwiązanie, niż oddawanie maluchów do zoologa.
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
Awatar użytkownika
klauduska
Posty: 2919
Rejestracja: wt gru 14, 2010 9:01 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Maleństwa

Post autor: klauduska »

ja napisałam do tej właścicielki, że mogę dać dt w warszawie [o ile się transport znajdzie]
monita91
Posty: 5
Rejestracja: śr paź 26, 2011 12:16 am

Re: Maleństwa

Post autor: monita91 »

Dzięki, napisałam do tej laski. Mam nadzieję,ze małe są piekne i zdrowe :). Ogolnie mozna powiedziec,ze to będą moje pierwsze szczurki. Dużo się naczytałam na forum o ich wychowaniu,opiece... mam nadzieje,ze podołam jako opiekunka ; D. Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Maleństwa

Post autor: smeg »

monita91 pisze:Dzięki, napisałam do tej laski. Mam nadzieję,ze małe są piekne i zdrowe :). Ogolnie mozna powiedziec,ze to będą moje pierwsze szczurki. Dużo się naczytałam na forum o ich wychowaniu,opiece... mam nadzieje,ze podołam jako opiekunka ; D. Pozdrawiam :)
Szczurki z adopcji, a nie ze sklepu, to dobry pierwszy krok :) Powodzenia :)
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
Awatar użytkownika
klauduska
Posty: 2919
Rejestracja: wt gru 14, 2010 9:01 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Maleństwa

Post autor: klauduska »

właścicielka mi na razie nic nie odp..
Awatar użytkownika
Alma
Posty: 64
Rejestracja: sob paź 22, 2011 9:48 pm

Re: Maleństwa

Post autor: Alma »

Mi odpisała po dwóch dniach. Jestem już z nią umówiona na odbiór :)
Awatar użytkownika
jakuszewa
Posty: 518
Rejestracja: czw lip 15, 2010 12:49 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Maleństwa

Post autor: jakuszewa »

Alma, a kiedy jesteś umówiona na ten odbiór?
Przed przekazaniem mi Alberta czy po?
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”