Pinki...

Miejsce dla tych, których już z nami nie ma...

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

Pinki...

Post autor: sachma »

dzis kolo godzny 15 , znow na moich rekach, zdechl kolejny czlonek mojej rodziny...... nasz 4letni chomiczek Pinki nie mial juz sily chodzic... od 30min moja mlodsza siostra, do ktorej nalezal chomik nie wierzy ze to sie stalo... siedzi w pokoju i patrzy na akwarium.... bede ja musiala naklonic do pochowania zwierzaka.... ona jeszcze wierzy ze malec zacznie oddychac........ :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Pinki byl wspanialym chomiczkiem.... zawsze bardzo delikatny... od roku mial problemy ze zdrowiem... dostawal wszystko co najlepsze.... nie biegal czesto bo nawet nie mial sily zeby biegac.... byl juz staruszkiem... na jego smierc bylam przygotowana juz od kilku dni.... coraz slabiej jadl... staral sie coraz mizerniejszy....

brak mi go................................................ :cry: :cry: :cry: :cry:
Obrazek
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Pinki...

Post autor: sauatka »

przykro mi :(
Beeata
Posty: 923
Rejestracja: sob lut 28, 2004 12:48 pm

Pinki...

Post autor: Beeata »

Biedny chomis...Ale wiesz co,on i tak chyba byl rekordzista jesli chodzi o dlugosc zycia,prawda? twojej siostrzyczki szkoda,pewnie mala jeszcze i nie bardzo rozumie co sie stalo
"Dwie rzeczy są nieskończone - Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej istnieją jeszcze wątpliwości." A .Einstein
pestka4
Posty: 262
Rejestracja: wt maja 18, 2004 3:55 pm

Pinki...

Post autor: pestka4 »

:cry: :cry:
Jutro to dziś, tyle, że jutro....
roenna
Posty: 1036
Rejestracja: wt lip 06, 2004 4:23 pm

Pinki...

Post autor: roenna »

mi takze przykro :(
olka
Posty: 452
Rejestracja: ndz paź 05, 2003 12:48 pm

Pinki...

Post autor: olka »

:cry: :cry: :cry:
Olka
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Pinki...

Post autor: ESTI »

Bardzo współczuje. :(
Obrazek
oliwi@
Posty: 1158
Rejestracja: ndz sty 26, 2003 10:14 pm

Pinki...

Post autor: oliwi@ »

szkoda malucha :( ale postaraj sie jakoś z siostra pogadac... pewnie jest jeszcze mała skoro nie do końca rozumie co się stalo... ale może spróbuj ją zainteresować szczurami lub... nowym chomisiem...
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

Pinki...

Post autor: sachma »

siostra ma 13 lat... ona wie ze on nie zyje.... ale chodzi o to ze Pinki czasem tak zamieral ... on byl czarniutki... i jak sie tak polozyl to trudno bylo zauwazyc czy oddycha czy nie.... ona myslala ze on poprostu spi... czesto bylo tak ze nic nie bylo w stanie go obudzic... poprostu spal... i budzil sie dopiero gdy bralo sie go na reke... czasem nawet wtedy otwieral tylko jedno oczko i szedl dalej spac... :(
w sumie jego klatka stoi nie naruszona... nikt nie ma serca jej sprzatnac i wyniesc... Karola nie chce kolejnego chomika... szczury?... za Bandyta nie przepada....
najgorsze jest to ze on byl z nami te 4lata.... wszyscy sie do niego przywiazali... tyle bylo z nim problemow... uwielbiam samodzielne wycieczki... raz zszedl po schodach na dol i chodzil goscia po nogach... jeden wielki wrzask... nikt nie wiedzial co to pod stolem biega :)
raz dwa dni spalam na podlodze i czekalam az on zza szafy wyjdzie... wyszedl dopiero jak salate przynioslam... uwielbial salate... pamietam jak moje rybki ganial... biegal dookola akwarium i probowal je obwachac....
czasem uciekal na trawniku... raz moje pieski sie nim zainteresowaly... a on je przestraszyl... najpierw uciekal pozniej szybko zawrocil i zaczol biec w ich kierunku.... a jak czegos chcial to prosil jak piesek... stawal na tylnych lapkach i wyciagal przednie przed siebie....
wiecej juz takiego chomika miec nie bedziemy.... to byl drugi tak wychowany chomik ktory u nas byl... niestety tamten dozyl tylko swoich 3 urodzin... Pinki w sierpniu mial 4 urodziny......
Obrazek
moni
Posty: 881
Rejestracja: sob maja 17, 2003 6:09 pm

Pinki...

Post autor: moni »

Przykro mi...:(
Figa i Julka u mnie

Pestuś, Ziutuś, Kofi i Lafi biegają razem za Tęczowym Mostem w Krainie Wielkich Dropsów
IVA
Posty: 1513
Rejestracja: śr lut 04, 2004 11:30 am
Lokalizacja: Gliwice

Pinki...

Post autor: IVA »

:cry:
z prawie 100 kochanych ogonków pozostał tylko 1 :(
http://stylowabizuteria.com.pl/
Awatar użytkownika
WildMoon
Posty: 1145
Rejestracja: śr wrz 29, 2004 10:57 am

Pinki...

Post autor: WildMoon »

:cry: :cry: :cry:
Before you speak, THINK!
T - is it TRUE?
H - is it HELPFUL?
I - is it INSPIRING?
N - is it NECESSARY?
K - is it KIND?
Aga
Posty: 158
Rejestracja: pt wrz 24, 2004 3:27 pm

Pinki...

Post autor: Aga »

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
W szczurkowym raju--> Figunia..........(07 lutego 2006r)
Kacha
Posty: 305
Rejestracja: śr wrz 01, 2004 1:53 pm

Pinki...

Post autor: Kacha »

:(
"Doświadczenia innych osób nie są pomocą: czyjaś śmierć nie uczy nas umierać,a narodziny kogoś innego nie pomogą w przyjściu na świat"
ODPOWIEDZ

Wróć do „Odeszły...”