mleko dla niemowląt lub dla klaczy

Wszystko o jedzonku. Czym się obżerają? A może dieta? :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
sylwiaj
Posty: 1487
Rejestracja: pn paź 17, 2011 10:18 am
Lokalizacja: Warszawa

mleko dla niemowląt lub dla klaczy

Post autor: sylwiaj »

mam takie nietypowe pytanie

czy szczury moga pić mleko dla niemowląt lub mleko od klaczy?
kwiem ze moze to sie wydawać dziwne ale dzisiaj z butelik Antoniego na skarpetke skapnelo mi mleko i nie wiem czemu ale moje ogony oszalały na punkcie skarpetki;/ Wiadomo mleko dla dzieci zawiera kupe odżywczych składników i witamin.

wpadł mi jeszcze do głowy jeszcze bardziej szurniety pomysł z mlekiem klaczy... zwłaszcza ze u mnie w stajni mamy pewną panienkę którą na wiosne trzeba będzie dosłownie zdajać. A z tego co wiem mleko klaczy jest jeszcze bardziej polecane dla niemowląt niz mleko własnej matki gdyż ma mało białka i nieuczula a przy tym ma kupe składnikó odżywczych
u Aniołków:Krecik, Muszka, Czerniak, Gadzinka, Kluska, Pralka, Cola, Parówka, Twister

ze mną: Kamikaze, Klementynka, Emilka, Gnieciuch, Kornelcia
Awatar użytkownika
sylwiaj
Posty: 1487
Rejestracja: pn paź 17, 2011 10:18 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: mleko dla niemowląt lub dla klaczy

Post autor: sylwiaj »

chodzi mi oczywiscie o takie modyfikowane mleko w puszce dla niemowlat zeby nie bylo niedomówien;)
u Aniołków:Krecik, Muszka, Czerniak, Gadzinka, Kluska, Pralka, Cola, Parówka, Twister

ze mną: Kamikaze, Klementynka, Emilka, Gnieciuch, Kornelcia
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: mleko dla niemowląt lub dla klaczy

Post autor: smeg »

Mleko modyfikowane jest czasem polecane do podkarmiania małych szczurków, więc jak najbardziej może być podawane ;) Sama odkarmiałam mojego dzikuska Nutramigenem dla niemowląt. Co do mleka z klaczy - nie mam pojęcia :P
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
Awatar użytkownika
sylwiaj
Posty: 1487
Rejestracja: pn paź 17, 2011 10:18 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: mleko dla niemowląt lub dla klaczy

Post autor: sylwiaj »

to chyba musze zakupic puszkę bo dzisiajsza reakcja na mja skarpetke była bezcenna rzucały sie na nią lepiej niz na tran;) zwłaszcza ze raz na jakis czas przydałyby sie jakies witaminki:)
u Aniołków:Krecik, Muszka, Czerniak, Gadzinka, Kluska, Pralka, Cola, Parówka, Twister

ze mną: Kamikaze, Klementynka, Emilka, Gnieciuch, Kornelcia
ODPOWIEDZ

Wróć do „Karmienie”