uczulenie szczura i taty .?

Drapanie? Ranki? Martwica tkanki? Pasożyty? ... i inne dolegliwości związane ze skórą i pokrywającym je futerkiem.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
miamaaa
Posty: 5
Rejestracja: sob gru 17, 2011 8:12 pm

uczulenie szczura i taty .?

Post autor: miamaaa »

otóż mam taki problem że od pewnego czasu mój szczuras się czochra.. jak biega po mieszkaniu często się zatrzymuje żeby podrapać... nie ma żadnych pcheł ani nic.. a wcześniej się tak nie drapał.. na dodatek mój tatta jak tylko puszczam harrego wyskakują mu w różnych częściach ciała krostki.. raz na nodze, na ręce różnie.. tak dużo plamek koloru skóry.. jedna obok drugiej.. jedna duża reszta malutkie.. które za chwilę puchną i wyglądają jak poparzenie ;D a potem znikają.. ( swędzą przez chwilę) .. czy to może być uczulenie ? trochę jakby Harry był uczulony na mojego tate a tata na niego ;DD wie ktoś co to może być ? :D
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: uczulenie szczura i taty .?

Post autor: Paul_Julian »

Zabierz szczurka do weta, bo może mieć pasozyty. nie wszystkie widać gołym okiem. Poza tym mozę jeszcze sie czyści po tym oleju ?
Tata bardzo możliwe, ze ma uczulenie.

Myślisz o kumplu dla Harrego ?
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
sylwiaj
Posty: 1487
Rejestracja: pn paź 17, 2011 10:18 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: uczulenie szczura i taty .?

Post autor: sylwiaj »

u mojej mamy uczulenie objawia sie identycznie.
A szczurka lepiej wziac do weta:)
u Aniołków:Krecik, Muszka, Czerniak, Gadzinka, Kluska, Pralka, Cola, Parówka, Twister

ze mną: Kamikaze, Klementynka, Emilka, Gnieciuch, Kornelcia
miamaaa
Posty: 5
Rejestracja: sob gru 17, 2011 8:12 pm

Re: uczulenie szczura i taty .?

Post autor: miamaaa »

noo możliwe też że po oleju.. czytałam jedną notkę to może być też coś z przebielaczeniem .. bo dużo sera ogólnie białka jadł ostatnio.. dlatego z tydzień jeszcze poczekam nie bd jadł i wtedy zobaczymy :)
a jeśli chodzi o kumpla.. to chciałaym .. ale Harry już jest duży i myśle czy nie bd problemów..
marts
Posty: 1070
Rejestracja: ndz cze 05, 2011 10:01 pm
Lokalizacja: opole

Re: uczulenie szczura i taty .?

Post autor: marts »

a jeśli chodzi o kumpla.. to chciałaym .. ale Harry już jest duży i myśle czy nie bd problemów..
Co chcesz przez to powiedzieć? Że nie potrzeba mu kolegi, bo jest już duży? Nie rozumiem...
stajesz się na zawsze odpowiedzialny za to co oswoiłeś.
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: uczulenie szczura i taty .?

Post autor: smeg »

Wszystkie szczury da się ze sobą zaprzyjaźnić, tylko ze starszymi trzeba w to włożyć trochę więcej wysiłku. Harry koniecznie musi mieć towarzysza, bo teraz jest nieszczęśliwy w nocy sam w klatce albo gdy jesteś poza domem.
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
ODPOWIEDZ

Wróć do „Skóra i sierść”