8 szczurkowych maluchów szuka domu [KRAKÓW]

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
Marcheweczka
Posty: 44
Rejestracja: pn sty 02, 2012 6:59 pm
Lokalizacja: Skawina/ Kraków
Kontakt:

8 szczurkowych maluchów szuka domu [KRAKÓW]

Post autor: Marcheweczka »

Szukam dobrego domku dla ośmiu szczurków urodzonych 6 grudnia :-) Założyłam maluchom bloga, gdzie dostępna jest cała galeria razem z opisami zwierzaków, filmiki i trochę informacji o mnie. Oto adres: http://marchewkoweszczurki.wordpress.com/ Zapraszam serdecznie do odwiedzenia strony - może któryś z malców Ci się spodoba i zechcesz go przygarnąć? :-)

Najchętniej oddała bym maluchy parami (bądź w większej ilości), a jeśli w pojedynkę to najlepiej osobom, które hodują już jakieś szczurki. Wiadomo, w grupie weselej - i dla szczurków i dla właściciela :-)
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: 8 szczurkowych maluchów szuka domu [KRAKÓW]

Post autor: noovaa »

Rodzice są już oddzieleni ?

Maluszki są przecudne! Pamiętaj, że samczyki trzeba oddzielić od samiczek i mamy najdalej do 6go stycznia ( 4 i pół tygodnia ).
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
Awatar użytkownika
Marcheweczka
Posty: 44
Rejestracja: pn sty 02, 2012 6:59 pm
Lokalizacja: Skawina/ Kraków
Kontakt:

Re: 8 szczurkowych maluchów szuka domu [KRAKÓW]

Post autor: Marcheweczka »

noovaa pisze:Rodzice są już oddzieleni ?
Rodzice zostali oddzieleni, samiec wykastrowany a niedawno doszedł do siebie po kastracji więc z powrotem mieszkają razem :-)
noovaa pisze:Pamiętaj, że samczyki trzeba oddzielić od samiczek i mamy najdalej do 6go stycznia ( 4 i pół tygodnia ).
Wiem, dopytałam się wszystkiego w krakowskiej lecznicy, gdzie panie doktor specjalizują się w zwierzakach futerkowych. Mam już przygotowane dwie klatki więc za kilka dni zacznę rozdzielanie :-) Ale bardzo dziękuję za radę :-)
Awatar użytkownika
Igaśka
Posty: 1492
Rejestracja: śr wrz 07, 2011 1:56 pm
Lokalizacja: Łuków

Re: 8 szczurkowych maluchów szuka domu [KRAKÓW]

Post autor: Igaśka »

Może ja namówię rodziców na chłopca ::)
Awatar użytkownika
Glamri
Posty: 13
Rejestracja: pt gru 02, 2011 7:57 pm
Lokalizacja: Toruń

Re: 8 szczurkowych maluchów szuka domu [KRAKÓW]

Post autor: Glamri »

Hej!

Jestem bardzo zainteresowany jedną z samiczek. Mam już dwa ogonki, więcej o mnie i moich szczurkach w temacie adopcyjnym: http://szczury.org/viewtopic.php?f=164&t=33876 Najchętniej wziąłbym czarnulkę lub liska. Jednak musimy mieć pewność co do płci!

Pozdrawiam.
"Odrobina rozwiązłości jeszcze nikomu nie zaszkodziła."
- sir Terry Prattchet
Rajuna
Posty: 1368
Rejestracja: sob lip 23, 2011 9:50 pm

Re: 8 szczurkowych maluchów szuka domu [KRAKÓW]

Post autor: Rajuna »

Ostatnio mamy wysyp beżowych i czarnych kapturków w miotach :D

Pamiętaj, żeby dokładnie sprawdzić osoby, które będą chciały adoptować maluchy (najlepiej osobiście zobacz jakie mają warunki - w innych miastach można poprosić kogoś o złożenie wizyty przedadopcyjnej). Gdyby zgłosili się chętni na maluszki z innych miast, to można łatwo znaleźć transport :) Wystarczy napisać tutaj: http://szczury.org/viewtopic.php?f=4&t=18819&start=150 Jeśli potrzebujesz transportera, to mogę użyczyć, też mieszkam w Krakowie.
Hertz, Kokos, Tina, Wydra, Merrill, Resa, Sówka, Rina, Iwan Groźny, Guarana, Pchła, Szachrajka, Rudzik
Awatar użytkownika
Marcheweczka
Posty: 44
Rejestracja: pn sty 02, 2012 6:59 pm
Lokalizacja: Skawina/ Kraków
Kontakt:

Re: 8 szczurkowych maluchów szuka domu [KRAKÓW]

Post autor: Marcheweczka »

@ Rajuna: dziękuję za dobre rady! Jestem nowa na forum więc bardzo mi się przydadzą :-)
Awatar użytkownika
Kameliowa
Posty: 3342
Rejestracja: wt lis 24, 2009 12:18 am
Lokalizacja: Łódź

Re: 8 szczurkowych maluchów szuka domu [KRAKÓW]

Post autor: Kameliowa »

czy którys z małych samczyków jest może bardziej rudy niż beżowy? :)
George Orwell was wrong. Aldous Huxley was right.

Jeżeli widzisz: błąd ortograficzny, niepokojący post/temat, chcesz poprawić swój temat, zamknąćtemat
Zgłoś to moderatorom klikając w ikonę wykrzyknika w poście!
Awatar użytkownika
Marcheweczka
Posty: 44
Rejestracja: pn sty 02, 2012 6:59 pm
Lokalizacja: Skawina/ Kraków
Kontakt:

Re: 8 szczurkowych maluchów szuka domu [KRAKÓW]

Post autor: Marcheweczka »

@ Kameliowa: Nie, wszystkie jasne szczurki są zdecydowanie beżowe z bardzo lekką nutką szarości. Co nie zmienia faktu, że są śliczne :-)
maja92
Posty: 9
Rejestracja: śr gru 28, 2011 8:04 pm
Lokalizacja: Krapkowice/Opole

Re: 8 szczurkowych maluchów szuka domu [KRAKÓW]

Post autor: maja92 »

Jestem zainteresowana. Pisze na PW :-)
Awatar użytkownika
Kameliowa
Posty: 3342
Rejestracja: wt lis 24, 2009 12:18 am
Lokalizacja: Łódź

Re: 8 szczurkowych maluchów szuka domu [KRAKÓW]

Post autor: Kameliowa »

Marcheweczka, pewnie :) ale tak się pytałam, bo od dawien mi się rudzielec marzył. Widzę, że mały dumboszek zostaje u Ciebie, zazdroszczę :)

w razie czego, w najbliższy weekend będę na 75% w Krk więc do centrum Polski mogę komuś szczura podrzucić :)
George Orwell was wrong. Aldous Huxley was right.

Jeżeli widzisz: błąd ortograficzny, niepokojący post/temat, chcesz poprawić swój temat, zamknąćtemat
Zgłoś to moderatorom klikając w ikonę wykrzyknika w poście!
Awatar użytkownika
sylwiaj
Posty: 1487
Rejestracja: pn paź 17, 2011 10:18 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: 8 szczurkowych maluchów szuka domu [KRAKÓW]

Post autor: sylwiaj »

wysłałam PM i jesli sie uda to Kameliowa uśmiecham się o transport:)
u Aniołków:Krecik, Muszka, Czerniak, Gadzinka, Kluska, Pralka, Cola, Parówka, Twister

ze mną: Kamikaze, Klementynka, Emilka, Gnieciuch, Kornelcia
Awatar użytkownika
Marcheweczka
Posty: 44
Rejestracja: pn sty 02, 2012 6:59 pm
Lokalizacja: Skawina/ Kraków
Kontakt:

Re: 8 szczurkowych maluchów szuka domu [KRAKÓW]

Post autor: Marcheweczka »

@ Kameliowa: Tak, dumboszek aka Misio zostaje :-) Przyznam, że wzbraniałam się przed tym długo, ponieważ będę musiała go wykastrować (170zł dla biednej studentki to spory wydatek, a znowuż nie chciała bym zapłacić mniej za operację ale zrobić ją w jakimś niepewnym miejscu). Jednak urok dumbowych uszu w końcu mnie przełamał - nie była bym w stanie już oddać Miśka nikomu :-)
Awatar użytkownika
sylwiaj
Posty: 1487
Rejestracja: pn paź 17, 2011 10:18 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: 8 szczurkowych maluchów szuka domu [KRAKÓW]

Post autor: sylwiaj »

nie wiem czemu ale wszystkie dumbolce które u mnie były/są to straszne miziaki jeszcze agresywnego dumbo nie spotkałam:) wiem ze stereotyp przez wyglad ale narazie pokąsały mnie same staandardy:)
u Aniołków:Krecik, Muszka, Czerniak, Gadzinka, Kluska, Pralka, Cola, Parówka, Twister

ze mną: Kamikaze, Klementynka, Emilka, Gnieciuch, Kornelcia
Rajuna
Posty: 1368
Rejestracja: sob lip 23, 2011 9:50 pm

Re: 8 szczurkowych maluchów szuka domu [KRAKÓW]

Post autor: Rajuna »

Marcheweczka - widzę, że chodzimy do tego samego weta, dzisiaj rozmawiałyśmy z dr Lewandowską o Twoich maluchach ;)
Hertz, Kokos, Tina, Wydra, Merrill, Resa, Sówka, Rina, Iwan Groźny, Guarana, Pchła, Szachrajka, Rudzik
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”