Smutnik :(

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: sauatka »

gdybym tylko mieszkala blizej pomoglabym ci z checia :(
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: Lulu »

ech... mi sie az serduszko kraja :(
wzielabym go bardzo chetnie, ale (zawsze musi byc "ale") narazie nie mam kasy na wieksza klatke. a ta co mam jest za mala, zeby maluch mogl dojsc do porozumienia z Osama... :(

bo i tak mam w planie kolejnego szczurzastego... ale najpierw klatka :( a tym trudniej :?
Sandrex
Posty: 755
Rejestracja: wt sie 31, 2004 8:06 pm

Smutnik :(

Post autor: Sandrex »

rozwiazanie jest jedno: musze sie przeprowadzic, co z reszta zrobilabym z checia :wink: Ale smutno mi bo to nie lada problem zaniesc takiego malucha do sklepu. A juz najwiecej zlosci wzbudza we mnie ow sklep, gdzie zakupilam zaciazona Szyszke :evil:
Wake Up Little Sparrow
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: Lulu »

:(

a mi sie akurat marzy samczyk albinosik... tylko nie teraz :(

buuuu....
chlip chlip

to sie nazywa ironia losu... Ty masz szczurka do oddania, ja bym go chciala wziac... ALE...

:(
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: sauatka »

wlasnie zawsze jst jakies ALE... ty bys go chciala wziasc ALE nie masz klatki... ja bym go chciala wziasc ALE miszkam za daleko :(
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: Lulu »

ja tez mieszkam daleko :( this game sux!
Sandrex
Posty: 755
Rejestracja: wt sie 31, 2004 8:06 pm

Smutnik :(

Post autor: Sandrex »

Lulu wierze, ze sie uda. Musi :!: :twisted:
Wake Up Little Sparrow
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: Lulu »

uda sie... uda sie... uda sie...

ciagle to powtarzam...

ale wiesz co? japa mi sie cieszy. a to znak ze bedzie dobrze :)
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: krwiopij »

tia... Catycash wedle wszelkiego prawdopodobienstwa nie bierze do siebie staruszka, wiec klatka faktycznie jest wolna... do oddania w kazdej chwili... :)

zatem przy odrobinie szczescia wszystko zakonczy sie szczesliwie... :D
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Sandrex
Posty: 755
Rejestracja: wt sie 31, 2004 8:06 pm

Smutnik :(

Post autor: Sandrex »

Musi zakonczyc sie szczesliwie :!: :!: :!: Ja nawet na te kastracje bede zbierac fundusze, przez 4 miesiace uzbieram :) Choc bardzo bym chciala by z Lulu sie udalo :!:
Wake Up Little Sparrow
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: krwiopij »

smutno mi... coraz wiecej jest malutkich szczurek w ciazy... najczesciej z wlasnymi bracmi... na swiat przychodza kolejne maluchy z wsobnych miotow... kto dopilnuje, zeby nikt nie mnozyl tych maluchow? nikt... szczurki zamiast wzmacniac sie, staja sie coraz slabsze... jak tak dalej pojdzie, za kilka lat srednia zycia wyniesie 1,5 roku... beznadziejnie...
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Meggy
Posty: 803
Rejestracja: śr paź 13, 2004 9:16 pm
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: Meggy »

heh..nie dość że jesień i plucha to jeszcze właśnie mój ex powiedział że widział mojego obecnego z inną, ale uciekł i nie powiedział jak wyglądała, ani co robili... nie wiem, co miał na celu-przyjacielskie ostrzeżenie czy podłą intygę... porozmawiam z obecnym, zobaczymy czy lekko nadszarpnięte tą wiadomością zaufanie nie puści do końca... ech... źle mi...
pomarańczowy jelcz
Posty: 1868
Rejestracja: pn sie 30, 2004 9:40 pm
Kontakt:

troche nie na temat

Post autor: pomarańczowy jelcz »

nie wiedzialam do konca, gdzie mam to zamiescic,wiec smutnik wydal mi sie idealnym miejscem .znalazlam te wiadomosc na pewnym blogu http://www.ppssiinnkkaa.blog.pl/ wiec wkleje cala notke :
Wczoraj przeczytałam zaskakującą informację w recenzji książki Petera Singera „Wyzwolenie zwierząt”. Aż wstyd przyznać się, że dopiero teraz się o tym dowiedziałam...
Departament Obrony Stanów Zjednoczonych obiecuje, że przerzuci się z testowania śmiercionośnych gazów z beaglów na szczury! Ciekawa jestem czy ta broń oprócz niewinnych zwierząt będzie także miała na celu likwidowanie bezbronnych cywilów Iraku... Te pytania zostawię komu innemu, bo sama jestem na pół w szoku. Co jest gorsze: śmierć jednego beagla czy dziesiątki szczurów?! Nasza ludzka, rasistowska natura podpowie oczywiście: pies, ale zapewniam, że oba te gatunki niewiele się od siebie różnią. Tak samo czują i podobnie myślą. Anatomia nie ma tu znaczenia... Jednak pewna część Amerykanów z pewnością uzna szczury za wypaczony gatunek zwierzęcia, godny tylko śmierci w męczarniach...


napisała: vilandra :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :!: :!: :!:
['] Kubuś ['] Groszek ['] Gucio ['] Pan Przytulak
roenna
Posty: 1036
Rejestracja: wt lip 06, 2004 4:23 pm

Smutnik :(

Post autor: roenna »

bosh bark mi słów :cry: jak mozna :(
ja bym z checią przetestowala te smiercionosne gazy na nich :evil:
Dona
Posty: 2033
Rejestracja: pt lip 09, 2004 3:45 pm

Smutnik :(

Post autor: Dona »

bez komentarza :?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”