Tosia- dama z Olsztyna :)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
mizi128
Posty: 189
Rejestracja: wt mar 23, 2010 2:21 pm
Lokalizacja: Zielona Góra

Tosia- dama z Olsztyna :)

Post autor: mizi128 »

http://szczury.org/viewtopic.php?f=163&t=33893

cd przygód Tosi :D

dzisiaj będą zdjęcia ^-^
Aniołki: kochany Bazyliszek, całuśna Łatka, nieśmiały Maniuś, ukochana Tileczka, słoneczko Czochranek, brykająca Szajba, słodka Albisia, Nikosia samosia
ze mną: Czeresienka, Pistacja,Tosia, Sysia i młoda Livka
Awatar użytkownika
Szeliza
Posty: 740
Rejestracja: czw paź 22, 2009 6:19 pm
Lokalizacja: Ostróda

Re: Tosia- dama z Olsztyna :)

Post autor: Szeliza »

może niech ktoś z moderatorów zmieni nazwę wątku, bo wychodzi, że Tosia jest do zaadoptowania w Olsztynie ;) o ile mizi128 nie mieszkasz w Olsztynie ::) bo pisze, że mieszkasz w Zielonej Górze ?

to czekamy na fotki ! ;D
Awatar użytkownika
mizi128
Posty: 189
Rejestracja: wt mar 23, 2010 2:21 pm
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Tosia- dama z Olsztyna :)

Post autor: mizi128 »

http://s1149.photobucket.com/albums/o598/mizi128/

można podglądnąć laseczki moje :D
Aniołki: kochany Bazyliszek, całuśna Łatka, nieśmiały Maniuś, ukochana Tileczka, słoneczko Czochranek, brykająca Szajba, słodka Albisia, Nikosia samosia
ze mną: Czeresienka, Pistacja,Tosia, Sysia i młoda Livka
Awatar użytkownika
milen87
Posty: 198
Rejestracja: sob sty 17, 2009 1:55 pm
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Tosia- dama z Olsztyna :)

Post autor: milen87 »

Jaka zgodność i błogość na pyszczkach :) Czyli Tosia jest największa z twojego stada? Już mieszkają razem, łączenie się udało? Widzę, że wciąż jest szalona i zwiedzalska, ale też wygląda na spokojniejszą. Nie ma to jak poprzytulać się z koleżankami pod kocem ;)
Awatar użytkownika
Szeliza
Posty: 740
Rejestracja: czw paź 22, 2009 6:19 pm
Lokalizacja: Ostróda

Re: Tosia- dama z Olsztyna :)

Post autor: Szeliza »

Przepraszam, że zaśmiecam Ci wątek ;)
ale źle zrozumiałam myślałam, że dziewucha jest u Ciebie na dt ::) i że to temat a którym szukasz jej domku... :P
tak ,jestem mądra :P

śliczne masz dziewuchy ::) kapturkowe ♥
http://s1149.photobucket.com/albums/o59 ... CN1164.jpg zakochałam się ! ;D
mizianko! ;)
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Tosia- dama z Olsztyna :)

Post autor: unipaks »

Piękne dziewczynki! :)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
mizi128
Posty: 189
Rejestracja: wt mar 23, 2010 2:21 pm
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Tosia- dama z Olsztyna :)

Post autor: mizi128 »

Tosia na tym jednym zdjęciu wyszła na mega wielgachną ;p ale jest ciut wieksza od mojej Czeresienki :) na razie panie są jeszcze na etapie poznawania,na neutralnym jest dobrze co widać na zdjęciach..ale pracujemy nad wspólnym mieszkaniem w klatce :)
Aniołki: kochany Bazyliszek, całuśna Łatka, nieśmiały Maniuś, ukochana Tileczka, słoneczko Czochranek, brykająca Szajba, słodka Albisia, Nikosia samosia
ze mną: Czeresienka, Pistacja,Tosia, Sysia i młoda Livka
Awatar użytkownika
milen87
Posty: 198
Rejestracja: sob sty 17, 2009 1:55 pm
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Tosia- dama z Olsztyna :)

Post autor: milen87 »

Pamiętaj, żeby przed próbą połączenia w klatce dobrze ją umyć z zapachów i zrobić przemeblowanie. I najlepiej nie dawać na początku smakołyków w klatce, żeby nie miały powodów do bójek. Grunt, że są postępy. Będzie dobrze. Miło Tośkę widzieć w takim doborowym krówkowym towarzystwie ;) A jak się w pokoju zachowuje? Nie szaleje za bardzo? U mnie zwiedzała dosłownie KAŻDY kąt :D
Awatar użytkownika
mizi128
Posty: 189
Rejestracja: wt mar 23, 2010 2:21 pm
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Tosia- dama z Olsztyna :)

Post autor: mizi128 »

witajcie!
Tosia i moja średniaczka Czeresienka,miały od przedwczoraj przymusowe łączenie w klatce...otóż najmłodszemu skarbowi urodziło się 11 kinder niespodzianek...zbyt długa historia :) zatem dziołchy musialy byc razem,bo juz nie mialam klatek...wiec po umyciu i przemeblowanku w klatce,zamieszkaly razem ;p troche sie tam turbowaly,krwi nie bylo,laski sobie powyjasnialy...a teraz razem spiochaja ;p i brykaja ;p

co do młodej mamusi i kluseczek..mama i dzieci maja sie dobrze :) Pistacja je wychowa do 5 tyg,a pozniej maluszki jadą do Madzi z oddzialu Viva Gryzonie, w celu dalszych adpocji :)

i tak z mojego maxa zaszczurzenia - czyt czwórki- zrobiło się 15 szczurzątek !!! nadal jestem w szoku,bede w jeszcze wiekszym jak maluchy podrosna ;p
Aniołki: kochany Bazyliszek, całuśna Łatka, nieśmiały Maniuś, ukochana Tileczka, słoneczko Czochranek, brykająca Szajba, słodka Albisia, Nikosia samosia
ze mną: Czeresienka, Pistacja,Tosia, Sysia i młoda Livka
Awatar użytkownika
milen87
Posty: 198
Rejestracja: sob sty 17, 2009 1:55 pm
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Tosia- dama z Olsztyna :)

Post autor: milen87 »

O, cholera :) To już w ogóle masz cyrk! Fajnie, że awaryjne łączenie się powiodło i że się panny dogadują. Kibicuję młodej mamusi. Dobrze, że się wykluły bidule u ciebie, nie w zoologu. Może podrzucisz jakieś zdjęcia małych różowych robali, za pozwoleństwem Pistacji ;) ?
Awatar użytkownika
mizi128
Posty: 189
Rejestracja: wt mar 23, 2010 2:21 pm
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Tosia- dama z Olsztyna :)

Post autor: mizi128 »

Aniołki: kochany Bazyliszek, całuśna Łatka, nieśmiały Maniuś, ukochana Tileczka, słoneczko Czochranek, brykająca Szajba, słodka Albisia, Nikosia samosia
ze mną: Czeresienka, Pistacja,Tosia, Sysia i młoda Livka
Awatar użytkownika
milen87
Posty: 198
Rejestracja: sob sty 17, 2009 1:55 pm
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Tosia- dama z Olsztyna :)

Post autor: milen87 »

Ojaaa :) Ale fajne różowe zmarszczaki. Dużo haskulców chyba będzie. Lada dzień pewnie zaczną brykać.
Awatar użytkownika
Fuzia
Posty: 476
Rejestracja: pn lip 18, 2011 8:03 am
Numer GG: 13888145
Lokalizacja: Polkowice

Re: Tosia- dama z Olsztyna :)

Post autor: Fuzia »

Ale fajne glizdki : ) I Twoje damy piękne : ) Trzymamy łapki i kciukasy za mamuśkę i kluśki : )
Mizianko od naszego małego stadka : )
I zapraszam do nas (link w podpisie) : )
Majka , Tośka, Kuleczka

Za TM : Zosia vel Mała [*], Mika [*]
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=34871 <- Wpadajcie często :*
Awatar użytkownika
Frugo_Frugo
Posty: 762
Rejestracja: śr gru 21, 2011 8:45 pm
Lokalizacja: Toruń

Re: Tosia- dama z Olsztyna :)

Post autor: Frugo_Frugo »

Tośka . < 3 Cuudna glizda . :-*
Ucałuj < 33
Awatar użytkownika
milen87
Posty: 198
Rejestracja: sob sty 17, 2009 1:55 pm
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Tosia- dama z Olsztyna :)

Post autor: milen87 »

Co tam u was słychać dziewczyny? Jak mamuśka z maluchami? I jak moja ulubienica się chowa? Wygłaskaj tam wszystkie w moim imieniu :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”