Jedna noc zabrała nam dwie... Ninde i Geralta na TM

Miejsce dla tych, których już z nami nie ma...

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
Freika
Posty: 84
Rejestracja: ndz lut 28, 2010 11:35 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Jedna noc zabrała nam dwie... Ninde i Geralta na TM

Post autor: Freika »

Poprzedniej nocy zasnęły na zawsze nasze dwie 2,5 letnie seniorki - kremowa Ninde i labinoska Geralta.

Ninde najbardziej ze stada nieśmiała, delikatna szczurzyca jeszcze z czasów naszej szczurzej nieświadomości - a więc ze sklepu. W stadzie Repuzel tworzyła cudowną, zgodną parę z Falkonem. Uwielbiała suszone banany i kącik na grach planszowych.
Pokonała ją po długiej walce silna niewydolność oddechowo - krążeniowa.
Tu fotka z polowania z obiektywem: http://www.photoblog.pl/ratokalipsa/118 ... ninde.html

Geralta - szczurzyca po przejściach - uratowana z laboratorium piękna albinoska z charakterem i ostrymi zębami. Trzymała ład i porządek w naszej Ratokalipsie, nie przepadała za mizianiem, ale nie gardziła naszymi palcami od stóp. Dzielna i żywotna długo walczyła z nowotworem, wygrywała kolejne bitwy. Tej nocy przegraliśmy tę wojnę:(
W blasku fleszy, nasza Gwiazdka: http://www.photoblog.pl/ratokalipsa/118 ... ralta.html

PS. Nieszczęśliwie się złożyło, nasze szczurki odeszły w jeden wieczór, jedną noc, w nagłej sytuacji, która zmusiła nas do jeżdżenia do nocnych klinik. Dwóch różnych. Taka refleksja: Zwierzątka były przy nas dłuższy czas, toczyły długie wojny o zdrowie, a gdy przegrywają, gdy już nie ma nadzei, na nas spoczywa walka o ich godną śmierć - nie pozwólcie weterynarzom wyganiać się z gabinetów, niech Wasze zwierzątka odchodzą na Waszych rękach. Zasłużyły na to.
Ze mną: Vuvuzela Anarchia, Viosna Arwena
Za Tęczowym Mostem: Dżuma, Vendetta Apokalipsa, Vesania Antichrista, Cirilla, Nookie, Rebelia, Ninde, Geralta, Valkiria Aurora,Vena Arya
Moje nie-ciury: Murphy, Bojar, Pancho, Józek (irish tinker/gypsy horse)
Awatar użytkownika
Repuzel
Posty: 112
Rejestracja: pn mar 01, 2010 3:02 am

Re: Jedna noc zabrała nam dwie... Ninde i Geralta na TM

Post autor: Repuzel »

Podpisuje się całym serduchem ... Tęsknie bardzo i łzy się kręcą w oczach za każdym razem jak patrze jak mocno potrafi tęsknić reszta stadka :(
Ze mną: Avangarda, Revolta, Morwena, Troya, River, Boomer
Na tęczowym mostku: Vendetta, Vesania, Ciri, Marian, Rebelia, Ninde Banshe, Geralta, Valkiria, Falkon (tęsknimy!)
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Jedna noc zabrała nam dwie... Ninde i Geralta na TM

Post autor: Paul_Julian »

Białe pyszczki są już razem na zawsze. 2.5 roku to godny wiek. Niech sobie brykają w krainie dropsików. Są razem, nie mogły odejść osobno, bo bardzo by pewnie tęskniły.

Kiedyś pozwoliłem wetowi wygonić mnie z gabinetu, bo raz wetka dawała zastrzyk przy mnie i zrobiła to źle, a szczur po prostu się dusil. Wtedy myslałem, ze to zawsze tak wygląda. Ale od kilku lat wiem, ze to tak nie wygląda.

Najpiękniej, gdy nasze zwierzatka zasypiają w domu, na naszych rękach, przytulone i bezpieczne.
Trzymaj się mocno!
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 2256
Rejestracja: wt lis 16, 2010 11:15 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Jedna noc zabrała nam dwie... Ninde i Geralta na TM

Post autor: Eve »

Piękne dwie białe Chmurki popędziły do innej krainy.. jednak chociaż One nie będą za sobą tęskniły ..

Od czasu lat młodzieńczych, kiedy weterynarz "usypiał" mi chomika a ten widok był makabryczny, zawsze proszę o możliwość abym mogła sama zrobić ten ostatni zastrzyk i jeszcze mi nikt nie odmówił. Myślę że tak jest lepiej - być do końca, z szacunku dla przyjaciela.
Łapki malutkie ale wyobraźnia ogromna..
Moje miziaki: Futra z Charakterem
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=33133

Hamaczki dla każdej paczki :P
http://szczury.org/viewtopic.php?f=149&t=38219
treehouse
Posty: 406
Rejestracja: wt paź 18, 2011 11:56 pm
Lokalizacja: USA

Re: Jedna noc zabrała nam dwie... Ninde i Geralta na TM

Post autor: treehouse »

Bardzo przykre...i pięknie opisane....

Nie ma takich pieniędzy, których nie zapłaciłabym za to, zeby szczurek ostatniej igły w swoim życiu nie czuł... żeby mógł usnąc sobie głaskany przeze mnie i kiedy już zaczyna odpływać w bogobojny sen, który sprawia, że przednimi łapkami znajduje się na tęczowym moście, pozwolić podać mu zastrzyk, który ułoży go na błękitnym kocyku już po drugiej stronie tęczowej drogi...
Awatar użytkownika
akzi
Posty: 3941
Rejestracja: pn sty 11, 2010 12:22 pm
Lokalizacja: W W A

Re: Jedna noc zabrała nam dwie... Ninde i Geralta na TM

Post autor: akzi »

:( [*]
Obrazek

Za TM : Marysia Tutuś Kleo Gucio
Mała Mi uciekła ... :( Melina ma się dobrze w nowym domku
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Jedna noc zabrała nam dwie... Ninde i Geralta na TM

Post autor: Afera »

[*]
9 duszyczek za TM [*]
Awatar użytkownika
TheSecretLady
Posty: 5
Rejestracja: śr mar 14, 2012 11:02 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Jedna noc zabrała nam dwie... Ninde i Geralta na TM

Post autor: TheSecretLady »

Odeszły obie, bo bardzo się kochały .
Jedna zabrała ze sobą drugą .

Napisałaś, że walczyły ... było im u Ciebie tak dobrze, że nie chciały odejść
Na szczęście zrobiłaś wszystko by odeszły w spokoju " u siebie " a nie uśmierciłaś ich .
Trzymaj się !
Tak wiele znaczysz, gdy ktoś trzyma Twoją dłoń.
W dzisiejszym świecie dziękuję Ci za słuchanie i mówienie.
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Jedna noc zabrała nam dwie... Ninde i Geralta na TM

Post autor: klimejszyn »

[*][*] :(
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Karolina21
Posty: 25
Rejestracja: czw mar 22, 2012 6:05 pm

Re: Jedna noc zabrała nam dwie... Ninde i Geralta na TM

Post autor: Karolina21 »

mialy dlugie i szczęśliwe życie skoro miały taka mamę jak Ty pieknie o nich napisalaś :'( [*]
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jedna noc zabrała nam dwie... Ninde i Geralta na TM

Post autor: unipaks »

:( Ogromnie Wam współczuję tej straty, trzymajcie się jakoś...
[*][*]

treehouse pisze: Nie ma takich pieniędzy, których nie zapłaciłabym za to, zeby szczurek ostatniej igły w swoim życiu nie czuł... żeby mógł usnąc sobie głaskany przeze mnie i kiedy już zaczyna odpływać w bogobojny sen, który sprawia, że przednimi łapkami znajduje się na tęczowym moście, pozwolić podać mu zastrzyk, który ułoży go na błękitnym kocyku już po drugiej stronie tęczowej drogi...

Mnie też na tym zależy i dlatego wolę zapłacić za to, by wcześniej szczurek zasnął pod wziewką bez żadnego absolutnie bólu i by pozostał pod nią aż do końca... Lekki dyskomfort pierwszego wdechu w bliskości opiekuna nie jest straszny, ogonek odpływa w sen na naszych rękach...
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jedna noc zabrała nam dwie... Ninde i Geralta na TM

Post autor: Kluska123 »

Tak mi przykro :(

[*]
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: Jedna noc zabrała nam dwie... Ninde i Geralta na TM

Post autor: *Delilah* »

Z Twojego postu przebija wielka miłość do Nich...
Miały na pewno piękny domek i nie zapomną o Tobie <'>.
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
Awatar użytkownika
JolkaB
Posty: 175
Rejestracja: ndz mar 25, 2012 8:03 pm
Numer GG: 1058549
Lokalizacja: Sandnes/Norway
Kontakt:

Re: Jedna noc zabrała nam dwie... Ninde i Geralta na TM

Post autor: JolkaB »

[*] :(
Z życiem jest jak ze sztuką w teatrze nie ważnie jak długo trwa lecz jak jest zagrana
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam gdzie człowiek widząc rzeźnię myśli - to tylko zwierzęta
Awatar użytkownika
Freika
Posty: 84
Rejestracja: ndz lut 28, 2010 11:35 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Jedna noc zabrała nam dwie... Ninde i Geralta na TM

Post autor: Freika »

Dziękuję a w zasadzie dziękujemy z Repuzel za miłe słowa... Strasznie nas przybiła ta noc, ale są jeszcze pozostałe do kochania a Geralta i Ninde pewnie już szczęśliwe i bez bólu brykają w Krainie Wielkich Dropsów.
Ze mną: Vuvuzela Anarchia, Viosna Arwena
Za Tęczowym Mostem: Dżuma, Vendetta Apokalipsa, Vesania Antichrista, Cirilla, Nookie, Rebelia, Ninde, Geralta, Valkiria Aurora,Vena Arya
Moje nie-ciury: Murphy, Bojar, Pancho, Józek (irish tinker/gypsy horse)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Odeszły...”