adoptuje 1-1,5 roczną samiczkę lub kastrata

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

tuśka
Posty: 287
Rejestracja: sob mar 13, 2010 8:05 pm
Lokalizacja: Giżycko

adoptuje 1-1,5 roczną samiczkę lub kastrata

Post autor: tuśka »

tak jak w temacie ;) mam dwie samiczki (roczną i dwuletnią) szukam dla nich starszej towarzyszki :)

od razu odpowiem na pytania aby nakreślić co i jak ;)
1. Czy masz już szczury? tak, dwie samiczki (miałam także jeszcze inne dwie, ale niestety już odeszły)
2. Czy posiadasz klatkę? Jak tak to jakie ma wymiary. szczurki przebywają w klatce 80x50x80. zawsze mogę podesłać zdjęcie
3. Do jakiego weterynarza chodzisz/będziesz chodzić? do państwa Nowińskich. leczę tam od zawsze moje szczury, były także tam operowane 3 razy. zawsze robione było/jest co tylko się da, żaden zwierzak nie został pozbawiony fachowej pomocy.
4. Czym zamierzasz karmić szczurki? karma JR Farm (teraz chciałabym przerzucić się na supreme) + codziennie coś dobrego (np. owoc, warzywo, gerberek, kaszka itp)
5. Czy zamierzasz rozmnażać szczury? nie, nie mam zamiaru prowadzić żadnej rozmnażalni.
6. Czy będziesz raz na jakiś czas informować o stanie zdrowia szczurków? oczywiście że tak.
7. Czy masz w domu inne zwierzęta? Jeśli tak, jak zadbasz o bezpieczeństwo szczurów w tym kontekście. mam w domu myszoskoczki (szczury nie mają do nich dostępu ani tym bardziej styczności) 2 koty (obecne szczurki wyszkoliły koty tak że koty nie podchodzą do klatki ;) ale tak czy siak oba zwierzaki są pilnowane) psa (nie ma wstępu do pokoju gdzie są szczurki) królik (jest w osobnym pokoju, nie mają styczności)
8. Jak rozwiążesz sprawę wyjazdów? nieczęsto wyjeżdżam. jednak gdy tak już się stanie zastają pod opieką rodziców którzy dzielnie się nimi zajmują i rozpieszczają ;)
9. Jak będą wyglądały wybiegi? szczurki są wypuszczane po pokoju (zabezpieczone niebezpieczne rzeczy) zawsze pilnowane, zazwyczaj wybiegi są codzienne (bardzo rzadko się zdarza że nie pobiegają minimum tej godziny dziennie)
10. Czy zgodzisz się na wizytę przedadopcyjną? oczywiście że tak.
11. Czy podpiszesz umowę adopcyjną? Jeśli jesteś niepełnoletni(-a), czy podpisze ją rodzic/opiekun? jestem niepełnoletnia, rodzice podpiszą ją w razie czego.
Obrazek
za TM: Lusia Becia Alfa Pinki Szara
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”