Wchodzenie do ust?

Archiwum na ważne stare tematy

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
Empathy
Posty: 114
Rejestracja: czw lut 09, 2012 12:38 am
Numer GG: 39444484
Lokalizacja: Ruda Śląska

Wchodzenie do ust?

Post autor: Empathy »

Mam dziwne pytanie ale na poważnie, czy macie jakiś sposób by oduczyć szczura 'wchodzenia' do buzi?
Np. Gdy leże nagle na mnie wskakuje i na siłe wbija pazurki w usta bym je otworzyła, na początku było to słodkie
i przede wszystkim tak nie bolało, ale teraz mam całe poranione usta i to już naprawde boli. Zamykam go wtedy za kare w klatce na pare minut no ale nic sobie z tego nie robi. Przecież bić go nie będe. Może ktoś ma taki sam problem ? ;D
Obrazek Po drugiej stronie tęczy : Pimpuś [*] , Kotlet [*]Obrazek
Obrazek Ze mną:Sage. Obrazek Scarlett Obrazek Sisi Obrazek Slayer Obrazek
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Wchodzenie do ust?

Post autor: Paul_Julian »

Nie pozwalać, zeby właził na twarz. Szczurki są ciekawskie i raczej nie da się ich oduczyć takich rzeczy.
Tu jest długi temat o podobnych szczurzych nawykach http://szczury.org/viewtopic.php?f=10&t=22676&
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
akzi
Posty: 3941
Rejestracja: pn sty 11, 2010 12:22 pm
Lokalizacja: W W A

Re: Wchodzenie do ust?

Post autor: akzi »

moja Kleo robi tak samo, wtedy biore ja do reki łapie tak zeby był sam pysio jej łapki trzymam w reku i pokazuje jej ze buziaki daje sie tak a nie tak jak ona chce, czasem sie zapomni i dalej pcha łapy wtedy zaciskam usta tak że nie widac warg i ona odpuszcza i idzie sobie pobiegać :)

gupki takie że ho ho !
Obrazek

Za TM : Marysia Tutuś Kleo Gucio
Mała Mi uciekła ... :( Melina ma się dobrze w nowym domku
Awatar użytkownika
Empathy
Posty: 114
Rejestracja: czw lut 09, 2012 12:38 am
Numer GG: 39444484
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: Wchodzenie do ust?

Post autor: Empathy »

akzi no haha ja mam to samo, a zabieranie jej z twarzy nic nie daje xD i własnie zaciskam usta i chwile podrapie i idzie biegac ale jak zobaczy ze otworzylam usta to znow mi biegnie, i na sile mi wbija te pazurki bym otworzyla usta i pcha ten łebek by mi kusiole dać. Niby z zoologa a jednak taka przytulaśna, aż za bardzo :D
Obrazek Po drugiej stronie tęczy : Pimpuś [*] , Kotlet [*]Obrazek
Obrazek Ze mną:Sage. Obrazek Scarlett Obrazek Sisi Obrazek Slayer Obrazek
Awatar użytkownika
akzi
Posty: 3941
Rejestracja: pn sty 11, 2010 12:22 pm
Lokalizacja: W W A

Re: Wchodzenie do ust?

Post autor: akzi »

heh :)
ja czasem otwieram buzię i ona wsadza mi tam łeb a ja udaje lwa :) mojemu TŻ liże zęby :)


tiaaa
Obrazek

Za TM : Marysia Tutuś Kleo Gucio
Mała Mi uciekła ... :( Melina ma się dobrze w nowym domku
Awatar użytkownika
Empathy
Posty: 114
Rejestracja: czw lut 09, 2012 12:38 am
Numer GG: 39444484
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: Wchodzenie do ust?

Post autor: Empathy »

Oj z zębami to mam to samo, też mi liże zęby jak już otworze jej te usta. I typowo chce pić moją śline no fuj. XD Albo wchodzi mi co chwile do talerza tego też chyba jej oduczę. Gdy jem to musze ja zamykac w klatce bo inaczej sie nie da .
Obrazek Po drugiej stronie tęczy : Pimpuś [*] , Kotlet [*]Obrazek
Obrazek Ze mną:Sage. Obrazek Scarlett Obrazek Sisi Obrazek Slayer Obrazek
Awatar użytkownika
akzi
Posty: 3941
Rejestracja: pn sty 11, 2010 12:22 pm
Lokalizacja: W W A

Re: Wchodzenie do ust?

Post autor: akzi »

hahahaha mam to samo jak im daje zupki do jej miseczki to nie nie smakuje ale z mojego taleza jak najbardziej a z palca to już wogóle.
Obrazek

Za TM : Marysia Tutuś Kleo Gucio
Mała Mi uciekła ... :( Melina ma się dobrze w nowym domku
Hanka&Medyk
Posty: 1916
Rejestracja: pt lut 13, 2009 7:56 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wchodzenie do ust?

Post autor: Hanka&Medyk »

Można też trochę bardziej "brutalnie" podejść do sprawy i kiedy pakuje się na twarz albo do ust, zdominować, żeby szczuractwo zrozumiało, że źle zrobiło.
[*]:Dziunia,Gienia,Gaja+UtahMerch'sField,OmegaEM,Amiga,Destra+DaithiRL,Aguta,Albi,Fufa,Yumi,Belzebub,Wacław,Krówka
Są:Miotła,LuxTorpeda,Teodora,Ciapka,Piszczałka,Rubi,Tesla,Gniotka
Awatar użytkownika
Empathy
Posty: 114
Rejestracja: czw lut 09, 2012 12:38 am
Numer GG: 39444484
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: Wchodzenie do ust?

Post autor: Empathy »

Cóż sprobuje z tym dominowaniem, gdyby nie to że to zaczeło już strasznie boleć to niech sobie wchodzi no ale mam tak czasem pokrwawione usta ze to juz wyglada okropnie bo ona na siłe sie pcha tam :D Może jak wylecze z świerzba i w końcu połącze ja z kolezankami to sie moze zajmie nimi a nie moimi ustami ;D

A co do talerza to mam to samo. Z miski nie zje, a z mojego talerza to owszem i z palca jak nnajbardziej :D nie raz spuszcze ja z oka doslownie na sekunde a za chwile widze szczura ciągniącego przez cały pokój kotleta XD
Obrazek Po drugiej stronie tęczy : Pimpuś [*] , Kotlet [*]Obrazek
Obrazek Ze mną:Sage. Obrazek Scarlett Obrazek Sisi Obrazek Slayer Obrazek
Awatar użytkownika
akzi
Posty: 3941
Rejestracja: pn sty 11, 2010 12:22 pm
Lokalizacja: W W A

Re: Wchodzenie do ust?

Post autor: akzi »

hahahaha :) musi to smiesznie wyglądać, moja ŚP Marysia kiedys chciała całą marchewkę zanieść do klatki ale złapała ją że tak powiem nie w tej pozycji co trzeba i wyglądało to przez 15 min komicznie :) to samo było z kolbą kukurdzy :)
Obrazek

Za TM : Marysia Tutuś Kleo Gucio
Mała Mi uciekła ... :( Melina ma się dobrze w nowym domku
Awatar użytkownika
Marzka95
Posty: 1230
Rejestracja: sob kwie 07, 2012 9:59 pm
Numer GG: 10004599
Lokalizacja: Opole

Re: Wchodzenie do ust?

Post autor: Marzka95 »

A ja mam podobnie a raczej miałam podobnie, ponieważ moja sierstka co prawda nie chce gryźć moich ust ani pchać łapki czy coś podobnego tylko liże mi usta i ostatnio nawet zaczęła mnie po nosie a raczej w nosie. Kilka razy ją zrzuciłam ale nie że drastycznie tylko popchałam ręką z twarzy i przestała mi na nią wchodzić tylko do szyi lub na włosy. ::)
Jogi Leon Julian Galaxy Gold
['][']['] Sisi Tosia Lili Lori Rózia [']['][']
Awatar użytkownika
Empathy
Posty: 114
Rejestracja: czw lut 09, 2012 12:38 am
Numer GG: 39444484
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: Wchodzenie do ust?

Post autor: Empathy »

hahaha moja niuńka robi dosłownie to samo, wpycha nochal mi w dziurki do nosa i potem liże mi dziurki w nosie ;D albo wpycha na siłe swój łebek mi do ucha. xD
Obrazek Po drugiej stronie tęczy : Pimpuś [*] , Kotlet [*]Obrazek
Obrazek Ze mną:Sage. Obrazek Scarlett Obrazek Sisi Obrazek Slayer Obrazek
Awatar użytkownika
Empathy
Posty: 114
Rejestracja: czw lut 09, 2012 12:38 am
Numer GG: 39444484
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: Wchodzenie do ust?

Post autor: Empathy »

akzi i zastosowałam twoją metode z trzymaniem szczurki! Nauczyła sie że buziaczki daje sie bez używania łapek, ale czasem jej sie zdarza jeszcze je wpychać ale już nie tak mocno jak wcześniej :D
Obrazek Po drugiej stronie tęczy : Pimpuś [*] , Kotlet [*]Obrazek
Obrazek Ze mną:Sage. Obrazek Scarlett Obrazek Sisi Obrazek Slayer Obrazek
Awatar użytkownika
Bandziornooo
Posty: 743
Rejestracja: śr kwie 04, 2012 9:18 am

Re: Wchodzenie do ust?

Post autor: Bandziornooo »

Mój robi to samo, wpycha mordkę do ust i chce lizać, czasem robi to samo z nosem, ale strasznie mnie to łaskocze :)

Co do talerza, przypomniało mi sie jak jadłam ostatnio takie "kolorowe" kanapki z kiełbaską, serem żółtym ketchupem i ogórkiem kiszonym. Talerz leżał na kolanach, po chwili patrzę - na mojej kanapce nie ma kiełbasy - zabrałam bo to z przyparwami i jeść szczurkom nie wolno. Po chwili dobrał sie do ogórka - polizął ale chyba mu nie posmakował. Myslę -trudno mam chociaz kanapke z serem zółtym...Długo sie nie nacieszyłam, nie wiem nawet kiedy go zwinął. Dałam kawałeczek resztę zabrałam i nadal siedze juz z pustą kromką chleba, w przekonaniu że przeciez juz chleba mi nie ukradnie - taaa jasne..... Patrzę a ten filemon jeden ciągnie kromkę pod koc =)
Moja ekipa : Doris + Arlena
Za TM: Szeregowy (*), Rico (*), Kowalski (*)
Awatar użytkownika
Bandziornooo
Posty: 743
Rejestracja: śr kwie 04, 2012 9:18 am

Re: Wchodzenie do ust?

Post autor: Bandziornooo »

A pro po "szeregowego" bo o nim właśnie mowa - siedział ze mną na kanapie, ale forum jak widać mnie wciągnęło, a on się już zmęczył lataniem, podnosze koc, a on śpi na plecach z podkulonymi łapkami - chciałam mu zrobić zdjęcie ale nie zdążyłam, tak mi sie zachciało śmiać że się obudził i zbulwersowany przeniósł sie "ciężko pracować" dalej :):)
Moja ekipa : Doris + Arlena
Za TM: Szeregowy (*), Rico (*), Kowalski (*)
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Główne”