Szczury jedzące poliester.

Wszystko o jedzonku. Czym się obżerają? A może dieta? :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Nexit
Posty: 28
Rejestracja: sob mar 10, 2012 10:58 pm

Szczury jedzące poliester.

Post autor: Nexit »

Mam dwie samiczki husky, które nie wiem czemu, uwielbiają zjadać poliester, jak i moje bluzki. Wchodzą pod bluzę tylko dlatego, że mogą tam w spokoju zjeść moją bluzkę, a została już jej połowa, czy wolno im to jeść? :D
Do dzisiaj nie mogę zrozumieć, jak udało mi się namówić matkę na dwa szczury. Kiedyś nie chciała słyszeć nawet o jednym ... ;)
Awatar użytkownika
Niamey
Posty: 613
Rejestracja: pt gru 26, 2008 11:30 pm

Re: Szczury jedzące poliester.

Post autor: Niamey »

Nexit spróbuj sama trochę zjeść i sprawdź efekty :)

A tak na serio - one rzeczywiście jedzą bluzkę, czy po prostu ją gryzą? Nie sądzę, żeby połykały fragmenty materiału, ale lepiej przyjrzyj się uważnie, bo nie, szczury nie powinny jeść poliestru.
Awatar użytkownika
akzi
Posty: 3941
Rejestracja: pn sty 11, 2010 12:22 pm
Lokalizacja: W W A

Re: Szczury jedzące poliester.

Post autor: akzi »

moje mają swój koc w którym robią sobie dziury do woli :) ostatnio bylam u weta i chlopak mial transporter na nim koc , w takie same dziury odrazu wiedzialam ze to szczurki :P
Obrazek

Za TM : Marysia Tutuś Kleo Gucio
Mała Mi uciekła ... :( Melina ma się dobrze w nowym domku
Awatar użytkownika
Nexit
Posty: 28
Rejestracja: sob mar 10, 2012 10:58 pm

Re: Szczury jedzące poliester.

Post autor: Nexit »

Jednak się trochę pomyliłem :D One przegryzają mi bluzkę, wygryzają kółeczko, które później wyciągają i rozdrabniają =D
Do dzisiaj nie mogę zrozumieć, jak udało mi się namówić matkę na dwa szczury. Kiedyś nie chciała słyszeć nawet o jednym ... ;)
Awatar użytkownika
Nexit
Posty: 28
Rejestracja: sob mar 10, 2012 10:58 pm

Re: Szczury jedzące poliester.

Post autor: Nexit »

Wczoraj wieczorem bardzo dokładne się przypatrzyłem i szczurka oderwała kawałek starego ręcznia którym blokuję dziurę w łóżku, wzieła go w ząbki i zaniosła do klatki, gdzie swobodnie zaczęła jeść, myślałem że ona tylko rozdrabnia, ale jak zauważyłem, że już połowę zjadła zabrałem jej to. Nie wiem czemu to robią, przecież ich nie głodzę, codziennie dostają pełną miseczkę karmy, zborze, słonecznik, pestki z dyni, kukurydza mieszane z karmą dla kota Purina Kitten.

Nie wiem zbytnio jak je od tego niby mam odizolować :D
Do dzisiaj nie mogę zrozumieć, jak udało mi się namówić matkę na dwa szczury. Kiedyś nie chciała słyszeć nawet o jednym ... ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Karmienie”