Album rodzinny czyli nasze zdjęcia :-)

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Fatty
Posty: 878
Rejestracja: wt kwie 04, 2006 4:24 pm

Album rodzinny czyli nasze zdjęcia :-)

Post autor: Fatty »

bo czasami chciałabym być facetem :jezor2:

Obrazek

długopis w roli papierosa, zarost nieudolny ale kiedy mam więcej czasu to wychodzi lepszy ;)
Panowie szczurowie: Ikon & Fabio <3

Dzięki długoletniej wprawie, sama siebie trawię (:
MANIAK90
Posty: 336
Rejestracja: pt cze 09, 2006 3:00 pm

Album rodzinny czyli nasze zdjęcia :-)

Post autor: MANIAK90 »

A otom ja...w sumie to chyba moje ładniejsze zdjecie bo nie fotogeniczna jestem http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9ff ... ced13.html mam nadzieje ze link chodzi :) :nuci:


edit:/ Sasasasa żeby wyprowadzić Szałasa z błędu http://szczury.org/album_page.php?pic_id=7581... :hyhy:
Ostatnio zmieniony ndz lis 05, 2006 7:10 pm przez MANIAK90, łącznie zmieniany 1 raz.
Czy ja zawsze muszę sobie tłumaczyć o zachowanie mojego rodzeństwa jako niepełnosprawność??
marchewa
Posty: 1272
Rejestracja: śr lis 02, 2005 1:05 pm
Kontakt:

Album rodzinny czyli nasze zdjęcia :-)

Post autor: marchewa »

MANIAK90, zdjęcie śliczne :)
To drugie też ;)

Ehh, a ja wam swojego nie pokażę, bo... nie i już :lol:
Ostatnio zmieniony ndz lis 05, 2006 7:19 pm przez marchewa, łącznie zmieniany 1 raz.
I wish I was a punk rocker with flowers in my hair, In 77 and 69 revolution was in the air
I was born too late to a world that doesn’t care, I wish I was a punk rocker with flowers in my hair
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Album rodzinny czyli nasze zdjęcia :-)

Post autor: Lulu »

marchewa, ja nie chce nic mowic, ale ostatnio swoja fotke w Marudniku i tak dalas :jezor2:
marchewa
Posty: 1272
Rejestracja: śr lis 02, 2005 1:05 pm
Kontakt:

Album rodzinny czyli nasze zdjęcia :-)

Post autor: marchewa »

LuLu, nie swoją a swoich kolczyków, bo mało miała ta fotka wspólnego ze mną tak ogólnie ;) Poza tym już jej nie ma :D
I wish I was a punk rocker with flowers in my hair, In 77 and 69 revolution was in the air
I was born too late to a world that doesn’t care, I wish I was a punk rocker with flowers in my hair
AmericanIdiot
Posty: 261
Rejestracja: pt lip 28, 2006 8:01 pm

Album rodzinny czyli nasze zdjęcia :-)

Post autor: AmericanIdiot »

ha! A teraz ja na wycieczce szkolnej w górach xP Żeby nie było ja to to z tą głupią miną xP Mam teraz troche dłusze kładki... Ale tylko trochę xP Jak mnie wtedy glany obtarły... :roll:
http://images2.fotosik.pl/198/0393466120c7e9a1.jpg
"Jedynym dowodem na to że istnieje jakaś pozaziemska inteligencja jest to że się z nami nie kontaktuje" :D

"Wielkośc narodu i jego postęp moralny można poznac po tym w jaki sposób obchodzi się ze swoimi zwierzętami"

Za Tęczowym Mostem: Stef ['], Karmel ['], Pusio ['], Markiz [']
zona
Posty: 941
Rejestracja: ndz cze 26, 2005 6:39 am

Album rodzinny czyli nasze zdjęcia :-)

Post autor: zona »

[quote="LuLu"]marchewa, ja nie chce nic mowic, ale ostatnio swoja fotke w Marudniku i tak dalas :jezor2:[/quote]
Widziałam, widziałam :jezor2:
an
Posty: 1480
Rejestracja: pn lip 11, 2005 5:03 pm

Album rodzinny czyli nasze zdjęcia :-)

Post autor: an »

no, ja tez widzialam. i nie tylko kolczyli bylo na niej widac, wiec nie wiem, dlaczego marchewa nas kokietuje :)
Black American Irish, Black Hooded, Dumbo Topaz, Dumbo Rex Black, Dumbo Rex Merle Lilac Aguti, Dumbo Blaze Beige Fuzz
herneith
Posty: 94
Rejestracja: sob lip 22, 2006 11:27 am
Kontakt:

Album rodzinny czyli nasze zdjęcia :-)

Post autor: herneith »

a ja nie widziałam :P no dawaj dawaj!:P
Awatar użytkownika
Elly
Posty: 1127
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 2:22 pm

Album rodzinny czyli nasze zdjęcia :-)

Post autor: Elly »

http://img517.imageshack.us/my.php?image=ellyui6.jpg To ja. Zdjęcie zrobiłam sobie w autobusie szynowym w Dębicy ;]
Moje stadkoEliza, Korek i Gina :D || Za Tęczowym Mostem: Pysia, Mary Jane, Dee Dee, Masza, Greta, Wujuś (Karmel)[']
Kagero
Posty: 455
Rejestracja: pn cze 12, 2006 11:53 pm

Album rodzinny czyli nasze zdjęcia :-)

Post autor: Kagero »

oż, LuLu ma rację - same ładne dziewczyny tutaj mamy :hihi:

a ja swojego nie dam, bo ... ha! bo nie mam :twisted: (i całe szczęście ^^')
Quod me nutrit me destruit.
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

Album rodzinny czyli nasze zdjęcia :-)

Post autor: mazoq »

http://www.deviantart.com/deviation/40915445/ to ja, zenitem robione, w sumie dużo nie widać :nuci:

edit: link poprawiony ;P
Ostatnio zmieniony ndz lis 05, 2006 10:46 pm przez mazoq, łącznie zmieniany 1 raz.
an
Posty: 1480
Rejestracja: pn lip 11, 2005 5:03 pm

Album rodzinny czyli nasze zdjęcia :-)

Post autor: an »

mazoq sie wstydzi... a tam gdzies w Twojej galerii bylo zdjecie na ktorym widac wiecej :) [jakies w rozowej bluzce chyba?]
Black American Irish, Black Hooded, Dumbo Topaz, Dumbo Rex Black, Dumbo Rex Merle Lilac Aguti, Dumbo Blaze Beige Fuzz
Szałas
Posty: 880
Rejestracja: ndz gru 25, 2005 11:28 am

Album rodzinny czyli nasze zdjęcia :-)

Post autor: Szałas »

an, i w okularach :P
" nie jestem oswojonym szczurem"
"Piotruś Pan nie żyje...Peter Pan is dead"
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

Album rodzinny czyli nasze zdjęcia :-)

Post autor: mazoq »

an, ciiicho :nuci: tamto zdjęcie jest już troche przestarzałe w sumie.... postaram się skminić jakieś moje zdjęcie z treningów, jeśli jeszcze jedna klisza pójdzie....
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”