Stowarzyszenie Przyjaciół Szczurów - adopcja

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
Awareness
Posty: 10
Rejestracja: sob cze 09, 2012 5:51 pm
Numer GG: 40086414
Lokalizacja: Warszawa

Stowarzyszenie Przyjaciół Szczurów - adopcja

Post autor: Awareness »

Witam. Jeszcze dzisiaj przeglądając forum zauważyłam wpis dot. w/w stowarzyszenia. Zasmucił mnie los tych szczurków do tego stopnia, że byłabym gotowa takowego ( a raczej dwóch) adoptować ( mieści się ono w Warszawie, gdzie akurat mieszkam). I tutaj moje pytanie - macie może szczura stamtąd? Jak one się zachowują? I co to znaczy, że są po przejściach? Mogę tam dostać młode (oczywiście w odpowiednim czasie odstawienia od matki), zdrowe ogonki? Wkejam link.

http://szczury.org/viewtopic.php?f=163&t=29140
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Stowarzyszenie Przyjaciół Szczurów - adopcja

Post autor: Paul_Julian »

Jak najbardziej możesz adoptowac szczurki z SPS . Po przejsciach czyli np. uratowane ze sklepu, albo z domowej hodowli, albo ktos miał jakąs wpadke i zwrócił sie do SPS o pomoc.

Zapewne Noovaa zaraz Ci wytlumaczy dokladnie co i jak :)

Mam szczurki z SPS i wszystkie są bardzo fajne. Nie różnią sie od tych adoptowanych z forum.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: Stowarzyszenie Przyjaciół Szczurów - adopcja

Post autor: Malachit »

Tutaj http://stowarzyszenieprzyjaciolszczurow ... 46984a8eee jest cała strona stowarzyszenia, jest też dział z adopcjami i można poczytać o każdym szczurku, który szuka domu ;)
Wyszukiwarka nie gryzie
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Stowarzyszenie Przyjaciół Szczurów - adopcja

Post autor: noovaa »

Jeśli pytasz dokładnie o te labiki z plakatu, to plakat był robiony 1,5 roku temu ;)

W tej chwili pod opieką SPS są inne szczurki.
W w/w temacie, na końcu jest kilka postów dotyczących szczurków z innego laba. Adopcją zajmuje się użytkowniczka k_h, możesz napisać. Z tego co wiem, jeszcze 4 są wolne.
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
Awatar użytkownika
BlackRat
Posty: 2542
Rejestracja: pt maja 04, 2012 12:22 pm
Numer GG: 5750987
Lokalizacja: Ska

Re: Stowarzyszenie Przyjaciół Szczurów - adopcja

Post autor: BlackRat »

Ja jakiś czas temu adoptowałam dwie słodkie perełeczki z SPSu, z interwencji Krakowskiej. Są śliczne i przekochane, choć na początku były bardzo wystraszone, po tygodniu nie oddałabym ich za żadne skarby. Zwłaszcza jedna ślicznotka bez oczka jest tak cudna, towarzyszka i ciekawa wszystkiego, że została ulubienicą całej rodziny ;]
"And If You're Not Down With That, I've Got Two Words For You..."
Moje dzieciaczki: Kane, Kofi, Triple H i Goldust Obrazek nasz temacik

[*][/b]: MoDo,Łatka,Gacuś,Piwniczuś,Myszka,Złośniczka,Ogryzek,Wisienka,Achmedzik,Porzeczka,Dustie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”