BIAŁYSTOK I OKOLICE - DOWÓZ - 3 samce !

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

wystefiona
Posty: 13
Rejestracja: sob mar 17, 2012 9:44 am

BIAŁYSTOK I OKOLICE - DOWÓZ - 3 samce !

Post autor: wystefiona »

Z przykrością muszę oddać moich kochanych panów. Moje uczulenie bardzo mocno się pogłębiło i nawet po tabletkach nie jestem w stanie należycie się nimi zająć. :'(
Są to trzej panowie :
- Leon -Kapturek czarno-biały, wiek 5 miesięcy, bardzo przyjazny od małego na rękach, spokojny, lubi się bawić, zaczepiać, może żyć z każdym szczurkiem, niekonfliktowy, straszny miziak, na rękach może siedzieć wieczność, nie wybredny, cudny naprawdę

- Gustaw - Kapturek, brat Leona, identycznie umaszczony (różnica tylko na ogonie) bardzo przyjazny, spokojny, aczkolwiek na rękach nie usiedzi, na wybiegu nie odejdzie od nogi, wspaniały kompan dla osoby bojącej się o ucieczki na wybiegu, niekonfliktowy w relacjach z innymi zwierzętami

- Stefan - wypłowiały husky, 9 miesięczny, spokojny, tłuścioszek ( trzeba uważać, żeby nie przekarmić smakołykami, bo nie zna umiaru), bez żadnych problemów przyjął kompanów, od razu były czułości i wzajemne mizianie, lubi siedzieć na ramieniu, nie ucieka z niego, czuły towarzysz, nie gryzie, liże ręce, przekochany

Wszystkie szczurki nie niszczą rzeczy w klatce, z małym wyjątkiem - miską, wiszą hamaczki itp. i żaden jeszcze nie został zniszczony. Chłopcy nie są kastrowani.
Najlepiej oddam razem, aczkolwiek mogę oddać oddzielnie. Dodaję karmę, hamak z zapachem.


Zdjęcia i telefon na priv.
anka28
Posty: 707
Rejestracja: pt gru 02, 2011 4:28 pm
Lokalizacja: Białystok

Re: BIAŁYSTOK I OKOLICE - DOWÓZ - 3 samce !

Post autor: anka28 »

dodaj zdjęcia w wątku,zdecydowanie ułatwi to adopcję ;)
Misia [*] Whisky [*] Mamba [*] Imbir [*] Paszczusia [*]
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=34050
wystefiona
Posty: 13
Rejestracja: sob mar 17, 2012 9:44 am

Re: BIAŁYSTOK I OKOLICE - DOWÓZ - 3 samce !

Post autor: wystefiona »

Spróbuję zrobić, bo te małe sreberka niestety za szybko biegają do aparatu, ale spróbujemy ;)
VillGa
Posty: 16
Rejestracja: śr sie 18, 2010 10:09 am

Re: BIAŁYSTOK I OKOLICE - DOWÓZ - 3 samce !

Post autor: VillGa »

Mogłabym być zainteresowana Stefanem, dołącz zdjęcia i napisz na maila: gastrozik@op.pl ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”