Oddam śliczną szczurkę w dobre ręce

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

sias1a
Posty: 9
Rejestracja: pn sty 31, 2011 9:34 pm

Oddam śliczną szczurkę w dobre ręce

Post autor: sias1a »

Mam dwie szczurki, siostry, w wieku około roku i 8 miesięcy, niestety jedna z nich zachorowała i w najbliższym czasie będę zmuszona ulzyć jej w cierpieniu :( Martwię się przy tym jej siostrzyczką, Fibi, która będzie musiała zostać sama. W tym roku zaczynam studia więc nie będę w stanie poświęcać jej dużo czasu, prawdopodobnie będe w domu tylko na noclegi. Dlatego szukam kogoś kto mógłby ewentualnie zaadoptować dziewczynkę i pozwolić jej spędzić resztę życia w towarzystwie innego szczurka. Fibi jest ciekawym świata dzikuskiem, lubi zajżeć w każdy kąt :) nie jest typem przytulaska, ale potrafi okazać radość. Szczurka jest biała z czarną główką i paskiem na kręgosłupie. Zdjęcia i więcej informacji pod adresem e-mail : sias1a@op.pl
Zaznaczam że potencjalny adoptujący powinien mieć innego szczurka i doświadczenie w łączeniu zwierzaków :)
sias1a
Posty: 9
Rejestracja: pn sty 31, 2011 9:34 pm

Re: Oddam śliczną szczurkę w dobre ręce

Post autor: sias1a »

jej, nie zaznaczyłam : jesteśmy z Rudy Śląskiej, także na terenie aglomeracji mogę szczurkę dostarczyć osobiście.
Awatar użytkownika
akzi
Posty: 3941
Rejestracja: pn sty 11, 2010 12:22 pm
Lokalizacja: W W A

Re: Oddam śliczną szczurkę w dobre ręce

Post autor: akzi »

up !
Obrazek

Za TM : Marysia Tutuś Kleo Gucio
Mała Mi uciekła ... :( Melina ma się dobrze w nowym domku
Awatar użytkownika
Bratka.a10
Posty: 762
Rejestracja: sob paź 22, 2011 9:53 pm
Lokalizacja: Szprotawa
Kontakt:

Re: Oddam śliczną szczurkę w dobre ręce

Post autor: Bratka.a10 »

Hopam. ;)
Obrazek
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Oddam śliczną szczurkę w dobre ręce

Post autor: xiao-he »

Hop, hop!!! :)
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”