gdzie do weterynarza? - swietokrzyskie

Polecani i "nie-polecani" weterynarze oraz Wasze przygody z nimi.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
babajaga
Posty: 19
Rejestracja: ndz sty 15, 2012 12:55 pm
Lokalizacja: Opatów/Kraków

gdzie do weterynarza? - swietokrzyskie

Post autor: babajaga »

Czy ktos moze mi polecic jakiegos dobrego weterynarza na terenie swietokrzyskiego? Ostrowiec, Kielce, Sandomierz, gdziekolwiek? Bo moj szczurek zachorowal, prawdopodobnie to zapalenie pluc i nie wiem dokad sie z nim udac.
Awatar użytkownika
BlackRat
Posty: 2542
Rejestracja: pt maja 04, 2012 12:22 pm
Numer GG: 5750987
Lokalizacja: Ska

Re: gdzie do weterynarza? - swietokrzyskie

Post autor: BlackRat »

W Kielcach jest dr Karolina Siedleckia-Kowalczewska (ul. Jeziorańskiego) i gabinet przy ul. Prostej - dr Steinhoff, ja ich nie znam, polecała mi je osoba z tego forum. W Radomiu:
Afera pisze:...Generalnie z Radomia mogę polecić:

Kuszaj Marcin
Struga 19/21
508 289 757

Przyjmuje:
pon-pt: 9-12 15-19
sob: 10-14

dr. Kuszaj sam trzyma szczury. Jest bardzo miły i życzliwy, bardzo dokładnie bada swoich pacjentów, widać, że weterynaria to jego pasja....
Do tego pana sama się niedługo wybieram na kontrolę.
"And If You're Not Down With That, I've Got Two Words For You..."
Moje dzieciaczki: Kane, Kofi, Triple H i Goldust Obrazek nasz temacik

[*][/b]: MoDo,Łatka,Gacuś,Piwniczuś,Myszka,Złośniczka,Ogryzek,Wisienka,Achmedzik,Porzeczka,Dustie.
Awatar użytkownika
BlackRat
Posty: 2542
Rejestracja: pt maja 04, 2012 12:22 pm
Numer GG: 5750987
Lokalizacja: Ska

Re: gdzie do weterynarza? - swietokrzyskie

Post autor: BlackRat »

Acha, tylko dr Kuszaj jest do jutra na urlopie.
Jest jeszcze w Skarżysku dr. Remigiusz Cichoń, ja u niego kiedyś leczyłam szczurki, obecnie z czystym sercem polecić go nie mogę, ale akurat z zapalenia płuc moją Achmedzinkę wyleczył.
"And If You're Not Down With That, I've Got Two Words For You..."
Moje dzieciaczki: Kane, Kofi, Triple H i Goldust Obrazek nasz temacik

[*][/b]: MoDo,Łatka,Gacuś,Piwniczuś,Myszka,Złośniczka,Ogryzek,Wisienka,Achmedzik,Porzeczka,Dustie.
babajaga
Posty: 19
Rejestracja: ndz sty 15, 2012 12:55 pm
Lokalizacja: Opatów/Kraków

Re: gdzie do weterynarza? - swietokrzyskie

Post autor: babajaga »

Moja mama pojechala z nim do jakiejs lecznicy w Staszowie, nim zdazylam jej podac polecone przez Was miejsca (mnie nie ma w domu). Szczurek dostal Enrobioflox a pare godzin pozniej umarl... podobno nie mial zapalenia pluc, ale nie ufam tym lekarzom. Zachorowal zaledwie wczoraj, byl ospaly i jadl tylko plynne rzeczy, choroba tak szybko by sie rozwinela czy myslicie ze to moglo byc spowodowane tym zastrzykiem z Enrobiofloxem?
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: gdzie do weterynarza? - swietokrzyskie

Post autor: Afera »

Szczerze... w Ostrowcu nie masz czego szukać, niestety. Jeszcze do niedawna mieszkałam w Ostrowcu i niestety mam bardzo przykre wspomnienia z tamtejszymi "weterynarzami"... weterynarza od szczurów znalazłam dopiero w Radomiu i w Stalowej Woli najbliżej.
9 duszyczek za TM [*]
Awatar użytkownika
BlackRat
Posty: 2542
Rejestracja: pt maja 04, 2012 12:22 pm
Numer GG: 5750987
Lokalizacja: Ska

Re: gdzie do weterynarza? - swietokrzyskie

Post autor: BlackRat »

babajaga pisze:Moja mama pojechala z nim do jakiejs lecznicy w Staszowie, nim zdazylam jej podac polecone przez Was miejsca (mnie nie ma w domu). Szczurek dostal Enrobioflox a pare godzin pozniej umarl... podobno nie mial zapalenia pluc, ale nie ufam tym lekarzom. Zachorowal zaledwie wczoraj, byl ospaly i jadl tylko plynne rzeczy, choroba tak szybko by sie rozwinela czy myslicie ze to moglo byc spowodowane tym zastrzykiem z Enrobiofloxem?
Ojej, przykro mi :( [*]
Na lekach się niestety nie znam (może wypowie się ktoś obeznany w lekach?) ale szczurki mają bardzo szybki metabolizm i choroby niestety dość szybko się u nich rozwijają :(
"And If You're Not Down With That, I've Got Two Words For You..."
Moje dzieciaczki: Kane, Kofi, Triple H i Goldust Obrazek nasz temacik

[*][/b]: MoDo,Łatka,Gacuś,Piwniczuś,Myszka,Złośniczka,Ogryzek,Wisienka,Achmedzik,Porzeczka,Dustie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Weterynarze”