Niestety...

Miejsce dla tych, których już z nami nie ma...

Moderator: Junior Moderator

Heinrich
Posty: 5
Rejestracja: wt lis 09, 2004 5:10 pm

Niestety...

Post autor: Heinrich »

Witam ludzie :wink:

Jestem nowym uztkownikem i zaluje ze musze zaczac pisac z tego dzialu.

Dnia 7.11.2004 oszedl moj kochany szczurek Byk :cry: :cry: . Moze nie powinienem ale opisze jego ostatnie minuty zycia. Moj szczur mial 2 lata i byl juz bardzo stary a w dodatku zlapal go prawdopodobnie rak. Rano obudzilem sie i podszedlem do klatki. Zobaczylem Byka lezacego na boku ledwie oddychajacego. Mial oczy na wpol otwrte. Wiedzialem ze to koniec. Siedzialem przy nim bardzo dlugo. Nagle zaczal bardzo glosno oddychac i piszczec :cry: . Prawie sie rozbeczalem. Po chwili szczura jakby zatkalo. Chcial oddychac ale nie mogl. Co chwila probowal pomoc sobie lapkami. Wygladalo to tak jakby sie drapal po nosie. Powoli oddech ustepowal. Otworzyl bardzo szeroko oczy i mial drgawki przedsmiertne. Plakalem. Gdy szczur sie rozciagnal nie mialem watpliwosci ze juz zdechl. Patrzylem na niego jeszcze 20 minut. Pozniej pobieglem do lasu. Znalazlem ustonne miejsce. Zaczolem kopac. Robilem to z takim roztrzepaniem i zdenerwowaniem ze pokrwawaliem sobie rece. To tyle mojego opowiadania. Nawet nie wiecie jak mi bylo smutno. [']
Niech szczur bedzie z wami.
Kacha
Posty: 305
Rejestracja: śr wrz 01, 2004 1:53 pm

Niestety...

Post autor: Kacha »

Wszystkim nam jest smutno :(
"Doświadczenia innych osób nie są pomocą: czyjaś śmierć nie uczy nas umierać,a narodziny kogoś innego nie pomogą w przyjściu na świat"
Dona
Posty: 2033
Rejestracja: pt lip 09, 2004 3:45 pm

Niestety...

Post autor: Dona »

trzymaj się... to musiało być straszne... a nie wiesz dlaczego odszedł? nie wiesz na co był chory? [']
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

Niestety...

Post autor: sachma »

bardzo mi przykro :( [*]

a tak przy okazji witam na forum.
Obrazek
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Niestety...

Post autor: krwiopij »

bardzo wspolczuje, Heinrich... :( mysle, ze wiekszosc z nas doskonale rozumie, jak to jest stracic przyjaciela i nikt nie dziwi sie twojemu zachowaniu... trzymaj sie dzielnie... byczek biega juz po drugiej strony teczy...
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
pomarańczowy jelcz
Posty: 1868
Rejestracja: pn sie 30, 2004 9:40 pm
Kontakt:

Niestety...

Post autor: pomarańczowy jelcz »

Kazdemu z nas jest przykro w takiej sytuacji, jestesmy z toba... to straszne,ze maly musial sie tak meczyc :sad: [*]
['] Kubuś ['] Groszek ['] Gucio ['] Pan Przytulak
roenna
Posty: 1036
Rejestracja: wt lip 06, 2004 4:23 pm

Niestety...

Post autor: roenna »

:(
Beeata
Posty: 923
Rejestracja: sob lut 28, 2004 12:48 pm

Niestety...

Post autor: Beeata »

Sorry ,ale chyba wiecej do tego dzialu nie wejde ....Wiem ,ze przezywasz smierc szczura ,ale mogles oszczedzic opisu agonii
"Dwie rzeczy są nieskończone - Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej istnieją jeszcze wątpliwości." A .Einstein
Heinrich
Posty: 5
Rejestracja: wt lis 09, 2004 5:10 pm

Niestety...

Post autor: Heinrich »

Nie ma sprawy. Temat moze zostac usuniety. Po prostu tylko ja bylem przy smierci i mialem potrzebe podzielenia sie tym. Przepraszam jesli kogos to zdenerwowalo.
Niech szczur bedzie z wami.
Beeata
Posty: 923
Rejestracja: sob lut 28, 2004 12:48 pm

Niestety...

Post autor: Beeata »

Ja wiem,ze musialo to byc dla ciebie straszne ,ale ....no niewazne juz ,nie gniewaj sie
"Dwie rzeczy są nieskończone - Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej istnieją jeszcze wątpliwości." A .Einstein
IVA
Posty: 1513
Rejestracja: śr lut 04, 2004 11:30 am
Lokalizacja: Gliwice

Niestety...

Post autor: IVA »

:cry: :cry:
z prawie 100 kochanych ogonków pozostał tylko 1 :(
http://stylowabizuteria.com.pl/
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Niestety...

Post autor: ESTI »

[']
Obrazek
Mada
Posty: 745
Rejestracja: sob mar 22, 2003 12:08 am
Kontakt:

Niestety...

Post autor: Mada »

Kurcze następny robaczek odchodzi, jak przykro :(
...Tusia, Dziuba,Kruffka,Beza biały aniołek w sercu....Kreciu kocham Cię :( Wybacz; Nikita,Fredziulek, Marokko, Greta wredotka
pestka4
Posty: 262
Rejestracja: wt maja 18, 2004 3:55 pm

Niestety...

Post autor: pestka4 »

:cry: :cry:
Jutro to dziś, tyle, że jutro....
oliwi@
Posty: 1158
Rejestracja: ndz sty 26, 2003 10:14 pm

Niestety...

Post autor: oliwi@ »

3maj sie... chyba wiekszosc z forumowiczow przezyło już smierc bliskiego sobie zwierzaka...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Odeszły...”