Zaadoptuję/kupie Bydgoszcz

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

vampire89
Posty: 12
Rejestracja: wt wrz 04, 2012 2:13 pm

Zaadoptuję/kupie Bydgoszcz

Post autor: vampire89 »

Witam!
Zaadoptuję/kupię 1 lub 2 ogonki najlepiej samiczki (nie wiem czy moja klatka jest odpowiednia dla 3 maluchów :) ) jednakże jeżeli samczyk będzie szukał domku to tylko dowiem się u mojej Pani weterynarz kwestię kastracji :)
Mam szczurzyczkę około półtora roczną która straciła swoją przyjaciółkę nie chcę aby żyła samotnie.
Jestem w stanie dojechać do Torunia czy innych okolic Bydgoszczy. Nie zależy mi na rasowym szczurku chcę przygarnąć ogonka który potrzebuje domu :) Osobiście w związku z moją Diesel wolałabym maluszki którymi się zaopiekuje jednak jeżeli miałby ktoś propozycję wiekowa dla niej to chętnie wysłucham rady :)
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Zaadoptuję/kupie Bydgoszcz

Post autor: IHime »

Na forum nie kupisz szczura, za to możesz przygarnąć za darmo. Przeglądaj tematy adopcyjne, zaczepiaj opiekunów, jest mnóstwo szczurków, które potrzebują kochającego domu. Szukaj również z innych miast, bo często udaje się dogadać darmowy transport. Przygotuj się, że osoba oddająca szczurki będzie chciała Cię poznać i zasypie Cię pytaniami. :)
Powodzenia!

PS. Gdyby ktoś próbował Ci tutaj sprzedać szczura, to jest to niezgodne z regulaminem.
vampire89
Posty: 12
Rejestracja: wt wrz 04, 2012 2:13 pm

Re: Zaadoptuję/kupie Bydgoszcz

Post autor: vampire89 »

jestem gotowa na serie pytań :) i przeglądam na bieżąco dział oddam :) i mam nadzieję że znajdę jakieś kochane ogonki dla mojej malutkiej <3
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”