PRZYGARNĘ

Czyli jak połączyć szczurki, żeby się polubiły.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
MiłośnikSzczurków
Posty: 46
Rejestracja: pt wrz 28, 2012 4:42 pm

PRZYGARNĘ

Post autor: MiłośnikSzczurków »

Hej, krótko! Przygarnę jedną samiczkę, lecz tylko z Jastrzębia Zdroju!
Miła + Coffe = kochane szczuraski!
Awatar użytkownika
^Yuuhi^
Posty: 1062
Rejestracja: ndz maja 29, 2011 4:34 pm
Lokalizacja: Śląskie/Chorzów
Kontakt:

Re: PRZYGARNĘ

Post autor: ^Yuuhi^ »

dlaczego tylko z jastrzebia?
Ze mną: Gizmo, Frodo, Gus, Loki oraz pies Brutus i paput Hektor
Za Tęczowym Mostem [*]: Edzio, Fredzio, Tarzan, Hedor, Gex, Radarek, Twix, Leon, Lestat, Kovu, Maniek, Dan, Winnie, Castiel[/color]
Awatar użytkownika
kulek
Posty: 1812
Rejestracja: śr cze 10, 2009 8:25 pm
Lokalizacja: Chrzanów/Kraków

Re: PRZYGARNĘ

Post autor: kulek »

Po pierwsze: umieść ogłoszenie w odpowiednim dziale - tj. Zaadoptuję/Kupię.
Po drugie: nikt nie wyda Ci szczurka jeśli nie napiszesz czegoś więcej ;) Napisz jakie masz warunki, dlaczego akurat chcesz szczurka tylko z Jastrzębia Zdroju, czy masz już szczury, czy zgadzasz się na wizytę przedadopcyjną.

Akurat teraz są w Jastrzębiu szczurki do oddania, ale trzeba się trochę wysilić i poszukać, a nie napisać "Przygarnę samiczkę" i oczekiwać, że za moment ktoś nam tą samiczkę zapewni ::)
Za TM: Febe, Mizia, Armia, Doris, Dylema
Awatar użytkownika
^Yuuhi^
Posty: 1062
Rejestracja: ndz maja 29, 2011 4:34 pm
Lokalizacja: Śląskie/Chorzów
Kontakt:

Re: PRZYGARNĘ

Post autor: ^Yuuhi^ »

kulek pisze: Akurat teraz są w Jastrzębiu szczurki do oddania, ale trzeba się trochę wysilić i poszukać, a nie napisać "Przygarnę samiczkę" i oczekiwać, że za moment ktoś nam tą samiczkę zapewni ::)
z tego co wiem to w jastrzebiu zostaly same samczyki
Ze mną: Gizmo, Frodo, Gus, Loki oraz pies Brutus i paput Hektor
Za Tęczowym Mostem [*]: Edzio, Fredzio, Tarzan, Hedor, Gex, Radarek, Twix, Leon, Lestat, Kovu, Maniek, Dan, Winnie, Castiel[/color]
MiłośnikSzczurków
Posty: 46
Rejestracja: pt wrz 28, 2012 4:42 pm

Re: PRZYGARNĘ

Post autor: MiłośnikSzczurków »

Ja bym z chęcią przyjął też samca, ale musiałbym go wykastrować... Z resztą jedna pani mi napisała wiadomość, że z transportem nie ma problemu, lecz nie wiem czy zgodzi się oddać jedną szczurkę...
Miła + Coffe = kochane szczuraski!
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: PRZYGARNĘ

Post autor: smeg »

Jeśli masz już inne samiczki, masz dobre warunki i odpowiedniej wielkości klatkę, to nie powinno być problemów z tym, żeby oddać jedną szczurkę. No, chyba że są już duże i związane ze sobą, wtedy lepiej nie zostawiać jej koleżanki samej ;)
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
MiłośnikSzczurków
Posty: 46
Rejestracja: pt wrz 28, 2012 4:42 pm

Re: PRZYGARNĘ

Post autor: MiłośnikSzczurków »

smeg pisze:Jeśli masz już inne samiczki, masz dobre warunki i odpowiedniej wielkości klatkę, to nie powinno być problemów z tym, żeby oddać jedną szczurkę. No, chyba że są już duże i związane ze sobą, wtedy lepiej nie zostawiać jej koleżanki samej ;)
Właśnie ja nie mam warunków na 3 szczurki- teraz szukam jedną szczurkę... niestety nie ogarniam zbytnio forum :D moglibyście mi podać linka na te szczurki z jastrzębia?
Miła + Coffe = kochane szczuraski!
Awatar użytkownika
^Yuuhi^
Posty: 1062
Rejestracja: ndz maja 29, 2011 4:34 pm
Lokalizacja: Śląskie/Chorzów
Kontakt:

Re: PRZYGARNĘ

Post autor: ^Yuuhi^ »

masz w dziale zwierzaki - oddam/sprzedam . na pierwszej stronie jest temat. wystarczy poszukac ;)
Ze mną: Gizmo, Frodo, Gus, Loki oraz pies Brutus i paput Hektor
Za Tęczowym Mostem [*]: Edzio, Fredzio, Tarzan, Hedor, Gex, Radarek, Twix, Leon, Lestat, Kovu, Maniek, Dan, Winnie, Castiel[/color]
anka28
Posty: 707
Rejestracja: pt gru 02, 2011 4:28 pm
Lokalizacja: Białystok

Re: PRZYGARNĘ

Post autor: anka28 »

masz dwie samiczki piszesz,że nie masz warunków na trzy to czemu szukasz ???
Misia [*] Whisky [*] Mamba [*] Imbir [*] Paszczusia [*]
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=34050
MiłośnikSzczurków
Posty: 46
Rejestracja: pt wrz 28, 2012 4:42 pm

Re: PRZYGARNĘ

Post autor: MiłośnikSzczurków »

anka28 pisze:masz dwie samiczki piszesz,że nie masz warunków na trzy to czemu szukasz ???
Przepraszam- nie ogłosiłem tego na forum... teraz tak nie oficjalnie: mimo utrzymywania Miłej przy zdrowiu nie udało się :'( zmarła w sobotę- zasnęła po prostu, nie męczyła się. W zoologicznym więcej szczurka nie kupię dlatego szukam adopcji, po za tym była wychudzona mimo tego że dużo jadła :( teraz będę szedł do wetka z Coffe, ponieważ ją też złapał katarek!
Miła + Coffe = kochane szczuraski!
anka28
Posty: 707
Rejestracja: pt gru 02, 2011 4:28 pm
Lokalizacja: Białystok

Re: PRZYGARNĘ

Post autor: anka28 »

a co jej się stało że odeszła?
Misia [*] Whisky [*] Mamba [*] Imbir [*] Paszczusia [*]
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=34050
MiłośnikSzczurków
Posty: 46
Rejestracja: pt wrz 28, 2012 4:42 pm

Re: PRZYGARNĘ

Post autor: MiłośnikSzczurków »

anka28 pisze:a co jej się stało że odeszła?
Było ostre zapalenie płuc, pani doktor ostrzegała że będzie leczyć ale to się może w każdej chwili zdarzyć- jak by była starsza to by uśpiła. :( przynajmniej już ją nie męczy ten katar i kaszel
Miła + Coffe = kochane szczuraski!
MiłośnikSzczurków
Posty: 46
Rejestracja: pt wrz 28, 2012 4:42 pm

Re: PRZYGARNĘ

Post autor: MiłośnikSzczurków »

19hajer20 pisze:dlaczego tylko z jastrzebia?
jeżeli wiesz gdzie są samice podaj link ;)
Miła + Coffe = kochane szczuraski!
Awatar użytkownika
^Yuuhi^
Posty: 1062
Rejestracja: ndz maja 29, 2011 4:34 pm
Lokalizacja: Śląskie/Chorzów
Kontakt:

Re: PRZYGARNĘ

Post autor: ^Yuuhi^ »

miłośnik zaczyna mnie denerwować te twoje "podaj link", zacznij sam czytac forum i szukac samiczki do adopcji. nie bedziemy cie wiecznie wyreczac.
Ze mną: Gizmo, Frodo, Gus, Loki oraz pies Brutus i paput Hektor
Za Tęczowym Mostem [*]: Edzio, Fredzio, Tarzan, Hedor, Gex, Radarek, Twix, Leon, Lestat, Kovu, Maniek, Dan, Winnie, Castiel[/color]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Stadko”