Upadek z wysokości

Wszystko inne, czego nie można zakwalifikować do żadnego z podanych działów. Na przykład: kilka objawów, dotyczących ogółu zachowań chorobowych, czy niewydolność kilku organów, obejmujących zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne.
To jest dobry dział, jeśli nie wiesz gdzie możesz umieścić swój post - by najlepiej pasował.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
antośśśśśśśś
Posty: 1
Rejestracja: sob lis 17, 2012 3:31 am

Upadek z wysokości

Post autor: antośśśśśśśś »

Witam!!!
Zaznaczam, że jestem nowy na forum, jeżeli umieściłem temat w złym dziale to przepraszam za to. Przed chwila utworzyłem konto ponieważ nurtuje mnie jedna rzecz, mój szczur Szymon :D, ma około dwa miechy, mam 4 piętrową klatkę o wysokości jakieś 75 cm, początki, już jest oswojony itp, ale raz otworzyłem klatkę na samej górze, chciałem żeby sobie wyszedł i pochodził chwile po niej, nie myślałem, że mi spadnie z niej, ale jednak. Wyszedł chwile powąchał i szedł przed siebie, nie patrzył w dół i spadł na dół. Próbował się łapać jedna łapą ale zleciał. rąbnął o podłogę jak cegłówka, i chwile pochodził po pokoju, boję się go puszczać po domu bo mogę go nie złapać, jest jeszcze młody i nie do końca oswojony. Chodzi mi o to, że normalnie biega skacze, je, pije, nic się nie zmieniło. Jak go na kolana posadziłem to myślałem, że nie skoczy a tu łup, normalnie zeskoczył, jest strasznie elastyczny normalnie skacze i łapy amortyzują upadek nic jak kotek zeskoczył z kolan, norma. rozpisuje się i rozpisuje i nie mogę dojść do tego o co mi chodzi :D. Mianowicie po tym upadku z klatki co jak cegłówka grzmotnął o podłogę złapałem go ale od tego czasu z lewej strony wystaje mu "coś" nie wiem co to, czy łokieć złamał ale nie łokieć ma normalnie, wszystko robi normalnie lata, alee no coś mu wystaje z lewej strony tak jakby hmm połamał żebra i płuco mu odstawało ;/, nie mam pojęcia co to może być. Normalnie go łapie i biorę na ręce a dzisiaj zahaczyłem o to wystające coś. Nie wiem co mu jest, nie jest przyjemnie jak dotykam to wystające coś. Jakby płuco mu wyskoczyło, co to może być? Ale żem się rozpisał :D
Pozdro dla fanów szczurów,
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Upadek z wysokości

Post autor: Paul_Julian »

Rano idż od razu do weta. Nie jesteśmy w stanie stwierdzić co sie mogło stać. czasem jest tak, ze na zewnatrz nie ma sladu, a mogą być obrażenia wewnętrzne, jesli jest pechowy upadek.

Twój szczurek potrzebuje kumpla tej samej płci, ale nie kupuj, tylko zaadoptuj z forum.

I naprawdę rano idz do weta. Przez internet można wiele rzeczy znaleść i pomóc, ale najlepiej nie czekać tylko od razu iśc do weta.

Tu http://szczury.org/viewforum.php?f=13 masz spis wetów. Jesli masz mozliwośc, idź do większej lecznicy, być moze bedzie potrzebne rtg. I pamietaj, ze w sobotę wet często jest tylko do 13-15, wiec nie ma spania i czekania do poniedziałku.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Hanka&Medyk
Posty: 1916
Rejestracja: pt lut 13, 2009 7:56 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Upadek z wysokości

Post autor: Hanka&Medyk »

Paul_Julian pisze:I naprawdę rano idz do weta. Przez internet można wiele rzeczy znaleść i pomóc, ale najlepiej nie czekać tylko od razu iśc do weta.
Może trochę przejaskrawię, ale jedna pani w USA zamiast dzwonić po karetkę, gdy dziecko miało jakieś poważne problemy zdrowotne (nie pomnę, czy to był atak duszności, czy padaczka...), zaczęła szukać informacji jak mu pomóc właśnie w sieci. Skończyło się tragicznie.
Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości co do stanu zdrowia, czy to ludzkiego, czy zwierzęcego, to nie ma co się zastanawiać, tylko należy w te pędy zasuwać do odpowiedniego lekarza.
[*]:Dziunia,Gienia,Gaja+UtahMerch'sField,OmegaEM,Amiga,Destra+DaithiRL,Aguta,Albi,Fufa,Yumi,Belzebub,Wacław,Krówka
Są:Miotła,LuxTorpeda,Teodora,Ciapka,Piszczałka,Rubi,Tesla,Gniotka
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne / ogół objawów”