Wrocławianka szuka Samczyka ;)

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
GoOsiaK_71
Posty: 22
Rejestracja: czw lis 22, 2012 10:27 pm
Numer GG: 8329955

Wrocławianka szuka Samczyka ;)

Post autor: GoOsiaK_71 »

Mam już w domu 3 kawalerów, ale ostatnio zauważyliśmy z chłopakiem że dwóch trzyma się ciągle razem a mały Bąbel siedzi cięgle gdzieś sam :( Dlatego stwierdziliśmy że przydało by się jemu znaleźć jakiegoś kompana do spania i zabawy :) Jestem z Wrocławia i mam za jakiś czas możliwość załatwienia transportu z Warszawy ( między 26-28 grudnia) i z Gdańska (styczeń- luty)Moje chłopaki mają od 1,5 do 4,5 miesiąca ale jeśli szczurek jest pozytywnie nastawiony do innych szczurków to wiek nie ma dla mnie większego znaczenia.. :) Wolała bym żeby był to Dumbolek jak reszta watachy ale wiem z doświadczenia że wygląd nie ma większego znaczenia. Nie wiem co jeszcze mogła bym napisać :P Z niecierpliwością czekam na odpowiedź ;))
Awatar użytkownika
GoOsiaK_71
Posty: 22
Rejestracja: czw lis 22, 2012 10:27 pm
Numer GG: 8329955

Re: Wrocławianka szuka Samczyka ;)

Post autor: GoOsiaK_71 »

"Wrocławianka" w tytule to ja :P Nie mam samiczek i nie mam zamiaru rozmnażać szczurków. A i pisałam już do kilku osób z forum ale zazwyczaj mnie olewano więc stwierdziłam że spróbuję tutaj :)
Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocławianka szuka Samczyka ;)

Post autor: Malachit »

Wyszukiwarka nie gryzie
agacia
Posty: 675
Rejestracja: ndz maja 15, 2005 7:32 pm

Re: Wrocławianka szuka Samczyka ;)

Post autor: agacia »

Jesli jeszcze poszukujesz małego samca to mam do oddania 2 miesięcznego czarnego kapturka. Jestem z Wrocławia
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”