[LUBLIN i okolice] 2 Śliczne kociaki do oddania

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
anka10321
Posty: 93
Rejestracja: ndz lut 05, 2012 6:54 pm

[LUBLIN i okolice] 2 Śliczne kociaki do oddania

Post autor: anka10321 »

Witam Serdecznie wszystkich odwiedzającym do zaoferowania mam 2 śliczne puchate kuleczki :D
Kotka i Koteczkę rodzeństwo które urodziła kotka znajda u kuzynki.
Są śliczne nie wiem czemu nikt ich jeszcze nie zabrał :( Teraz ciężko o domek dla kotka..
Pamiętam jak były jeszcze malutkie 3 kuleczki ^^ Moim ulubieńcem był kocurek! Mały puchaty mruczek.
Teraz są już odrobinę starsze obecnie nie znam ich dokładnego wieku, jak dostanę odpowiedź od kuzynki to napiszę.
To po kolei przedstawię Dwie wspaniałe kocie osobowości :)

1 Kicia Czarna a raczej taki nietypowy czarno dymny kolor, na zewnątrz czarna jak się przejedzie "pod włos" to jaśniutką podszewkę ma :) Mama kicia jest bardzo drobna, pewnie i ta duża nie będzie. Śliczna okrągła główka, mięciutkie futerko i ogromne kocie serducho - czego chcieć więcej. Gdy widzi obcego to trochę z niej tchórz i chce się chować ale na ręcę dała się brać i miziać bez problemu! Jestem pewna że będzie kochanym kocim towarzyszem!
Mało zdjęć ale żeby jakieś były to dodam i te. Przy fleszu mała mrużyła oczka no i przyznam że wyszła dość niekorzystnie.. ( zdjęcia w ogóle nie odzwierciedlają jej urody!) Natomiast na zdjęciach bez flesza czarna plama :( Potem poprosze kuzynkę aby zrobiła więcej zdjęć jakimś lepszym aparatem. Na razie to :
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

2 Kocurek biały w bury łatki śliczny i puszysty :D Wydaje mi się że będzie dużym kotem, na pewno jest większy od sióstr. Kotki w ogóle są moim zdaniem takie bardziej puchate niż te "normalne" przynajmniej tak mi się wydaję, a może to porostu kwestia zimowego futerka. Chłopaczek To taki super kot : pojeść pospać i niech go pieszczą i będzie w 7 niebie :) Przytulasek mały ^^ I jest bardzo miękki i w ogóle taki do przytulania, ja go nie chciałam wypuszczać z rąk mam nadzieję że znajdzie się chętny na tego przyjemnego przystojniaka :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Mam nadzieję że znajdzie się ktoś kto będzie w stanie zapewnić im godny domek.. Te kociaki zasługują na swojego człowieka-otwieracza do konserw, Kogoś kto zechce je pomiziać i przytulić. Jak nie możecie Wy, prosze przekażcie znajomym, może ktoś się znajdzie go zechce je przygarnnąć. Oczywiście nie wymagam aby szły do nowego domu razem. Transportu w inne częśći kraju można szukać przez fora gryzoniowe, kocie, psie, jest duża szansa że coś się znajdzie
Awatar użytkownika
anka10321
Posty: 93
Rejestracja: ndz lut 05, 2012 6:54 pm

Re: [LUBLIN i okolice] 2 Śliczne kociaki do oddania

Post autor: anka10321 »

i jak nikt nie zna kogoś kto by mógł przygarnąć kotki? ???
Izabela
Posty: 1175
Rejestracja: śr paź 27, 2004 9:20 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: [LUBLIN i okolice] 2 Śliczne kociaki do oddania

Post autor: Izabela »

Dałaś ogłoszenia na kcie fora? Tam więcej kotomaniaków, może będzie łatwiej o domki
TM:GuciaFelaMelaJagaVaniBubaBlusiaBonitaKivaTolaTanitaKolaEstelkaKlarysaElwirkaEdgarRolfikJadziaEnyaKlemensJulaGeminia PelaGotikaFelisiaKarinaIrenkaInkaPolaPetraZiarkoSeloniaZuba;
Są:(AylaYlesia)Merch.Pole+KorinaStefekPajaMilkaTeaAshnaNitaDelaNaviKtosio
Awatar użytkownika
anka10321
Posty: 93
Rejestracja: ndz lut 05, 2012 6:54 pm

Re: [LUBLIN i okolice] 2 Śliczne kociaki do oddania

Post autor: anka10321 »

ah, koty do oddania a o kocim forum nie pomyślałam xD Dziękuję, napisze jeszcze w kilku miejscach i mam nadzieję że coś się znajdzie :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”