Czarna szczurcia szybko potrzebuje domu!

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
Youuki
Posty: 23
Rejestracja: ndz lut 10, 2013 2:23 pm
Numer GG: 38911075
Lokalizacja: Mysłowice

Czarna szczurcia szybko potrzebuje domu!

Post autor: Youuki »

Pilnie poszukuje domu mała czarna szczurka, która możliwe, że ma wszoły. :-[ Maleństwo ledwo wydostałam z zoologa... była ciągle gryziona przez podopiecznych, a pani która tam pracowała wszystkim ją wciskała gdyż nikt jej nie chciał. Nie mogłam jej tam pozostawić więc ją z stamtąd zabrałam... Niestety ja nie mogę zostawić szczurki u siebie ponieważ nie mam ani warunków, ani pieniędzy na pozbycie się pasożytów. Jest u mnie dwa dni i nadal nikt nie chce szczurka.;/ Zależy mi aby to maleństwo jak najszybciej znalazła domek bo tak jak wyżej napisałam prawdopodobnie ma wszy A MNIE nie stać by ją wyleczyć, a zapewne się męczy. ;/ Szczurcia jest bardzo spokojna, lubi pieszczoty i towarzystwo człowieka, jest lekko przestraszona, ale jak dłużej posiedzi na ręce zasypia sobie. Możliwy odbiór osobisty na terenie Mysłowic jak i ja mogę dowieźć szczurasa do Katowic czy Sosnowca! Sprawa jest pilna bardzo proszę o pomoc... maleństwo nie może dłużej u mnie zostać.
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Czarna szczurcia szybko potrzebuje domu!

Post autor: smeg »

Leczenie wszołów to kwestia 10 zł za dawkę ivermektyny, potrzebne są 3 dawki co 7-10 dni. Może mogłabyś z nią pójść do weta chociaż po pierwszą dawkę?
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
Awatar użytkownika
akzi
Posty: 3941
Rejestracja: pn sty 11, 2010 12:22 pm
Lokalizacja: W W A

Re: Czarna szczurcia szybko potrzebuje domu!

Post autor: akzi »

mała potrzebuje leku, inaczej ją zerzrą te wszoły
chyba nie chciała byś siedzieć z głową z robalami bo twoja mama nie ma na leczenie .
Obrazek

Za TM : Marysia Tutuś Kleo Gucio
Mała Mi uciekła ... :( Melina ma się dobrze w nowym domku
Awatar użytkownika
Youuki
Posty: 23
Rejestracja: ndz lut 10, 2013 2:23 pm
Numer GG: 38911075
Lokalizacja: Mysłowice

Re: Czarna szczurcia szybko potrzebuje domu!

Post autor: Youuki »

Niestety nie mam możliwości zakupienia leku ponieważ rodzice nie wiedzą o maleństwie a ja kieszonkowego NIE dostaje. Dlatego mi zależy na adoptowaniu maleństwa. Niedawno opuścił mnie mój szczur i miała się historia z nimi zakończyć ponieważ nie mam możliwości na wyleczenie jak i wykarmienie szczura!
Awatar użytkownika
Youuki
Posty: 23
Rejestracja: ndz lut 10, 2013 2:23 pm
Numer GG: 38911075
Lokalizacja: Mysłowice

Re: Czarna szczurcia szybko potrzebuje domu!

Post autor: Youuki »

Nie jestem również 100 % pewna czy to wszy... Są to białe kropeczki na końcu sierści, koleżanka mi powiedziała, że to mogą być właśnie wszy, ja naprawdę chętnie bym zapłaciła za jej leczenie jednakże to nie ode mnie zalęzy. Nie zarabiam na siebie.
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Czarna szczurcia szybko potrzebuje domu!

Post autor: smeg »

http://forum.szczury.biz/viewforum.php?f=99 - dodaj ogłoszenie też tutaj, w dziale z interwencjami.
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
Awatar użytkownika
Youuki
Posty: 23
Rejestracja: ndz lut 10, 2013 2:23 pm
Numer GG: 38911075
Lokalizacja: Mysłowice

Re: Czarna szczurcia szybko potrzebuje domu!

Post autor: Youuki »

A czy jest możliwość inaczej wytępić te robale? Strasznie mi szkoda tego maleństwa.
Awatar użytkownika
Youuki
Posty: 23
Rejestracja: ndz lut 10, 2013 2:23 pm
Numer GG: 38911075
Lokalizacja: Mysłowice

Re: Czarna szczurcia szybko potrzebuje domu!

Post autor: Youuki »

Youuki pisze:A czy jest możliwość inaczej wytępić te robale? Strasznie mi szkoda tego maleństwa.

Własnie wróciłam od weta i byłam się zapytać o preparat na wszy i weterynarz mi powiedział, że jest jakiś preparat o nazwie "strong" za 33zł. Niestety nie jestem w stanie zdobyć teraz takiej kwoty.
Starsza Pani
Posty: 379
Rejestracja: pn gru 01, 2008 11:25 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czarna szczurcia szybko potrzebuje domu!

Post autor: Starsza Pani »

Mała powinna dostać Biomectin (zastrzyk) w dawce odpowiedniej do wagi. Jest dużo tańszy od Stronga i zdecydowanie bardziej odpowiedni dla szczurów. Wiadomo w jakim mała jest wieku?
Możesz wrzucić jej zdjęcie? Jak się komuś spodoba, to z wszołami weźmie ;) .
Awatar użytkownika
Youuki
Posty: 23
Rejestracja: ndz lut 10, 2013 2:23 pm
Numer GG: 38911075
Lokalizacja: Mysłowice

Re: Czarna szczurcia szybko potrzebuje domu!

Post autor: Youuki »

Starsza Pani pisze:Mała powinna dostać Biomectin (zastrzyk) w dawce odpowiedniej do wagi. Jest dużo tańszy od Stronga i zdecydowanie bardziej odpowiedni dla szczurów. Wiadomo w jakim mała jest wieku?
Możesz wrzucić jej zdjęcie? Jak się komuś spodoba, to z wszołami weźmie ;) .
Mała ma może z miesiąc/dwa? Bardzo proszę o pomoc. Rodzice nic nie wiedzą. Jakby chociaż ktoś zapewnił jej DT. ::) Zdjęcie postaram się dodać juto, bo muszę naładować aparat... Mała jest cała czarniutka i ma taką białą "strzałkę" na brzuszku.
sisay
Posty: 185
Rejestracja: ndz gru 30, 2012 12:47 am
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Re: Czarna szczurcia szybko potrzebuje domu!

Post autor: sisay »

Hej, masz możliwośc przywieźć ją do Gliwic albo Zabrza?
Wszołów nie planowałam wprawdzie, ale z pakiecie z czarną samiczką moge wziąć :P
Już nie poszukuję samiczki dumbo rex w kolorze czarnym! :D Dziewczynki http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=39979

TRIK - Szkolenie psów w Gliwicach: www.szkolenie-gliwice.pl
Awatar użytkownika
Youuki
Posty: 23
Rejestracja: ndz lut 10, 2013 2:23 pm
Numer GG: 38911075
Lokalizacja: Mysłowice

Re: Czarna szczurcia szybko potrzebuje domu!

Post autor: Youuki »

sisay pisze:Hej, masz możliwośc przywieźć ją do Gliwic albo Zabrza?
Wszołów nie planowałam wprawdzie, ale z pakiecie z czarną samiczką moge wziąć :P
Kurcze nigdy tam nie byłam... nie wiem czy trafie, a nie mam możliwości podwózki. ;p
sisay
Posty: 185
Rejestracja: ndz gru 30, 2012 12:47 am
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Re: Czarna szczurcia szybko potrzebuje domu!

Post autor: sisay »

A na dworzec PKP w Katowicach?
Już nie poszukuję samiczki dumbo rex w kolorze czarnym! :D Dziewczynki http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=39979

TRIK - Szkolenie psów w Gliwicach: www.szkolenie-gliwice.pl
Awatar użytkownika
Youuki
Posty: 23
Rejestracja: ndz lut 10, 2013 2:23 pm
Numer GG: 38911075
Lokalizacja: Mysłowice

Re: Czarna szczurcia szybko potrzebuje domu!

Post autor: Youuki »

Tam bezproblemu trafie. Zaraz dodam fotki.
Awatar użytkownika
Youuki
Posty: 23
Rejestracja: ndz lut 10, 2013 2:23 pm
Numer GG: 38911075
Lokalizacja: Mysłowice

Re: Czarna szczurcia szybko potrzebuje domu!

Post autor: Youuki »

Kuleczka.
[imghttp://i49.tinypic.com/2077p5c.jpg][/img]
I pysiek
Obrazek

Niestety jakość kiepska... teraz robione. ;/
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”