dwa, 6 tyg. chłopaki, dumbo i standard,Wawa/Polska

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

xxx
Posty: 823
Rejestracja: sob lut 11, 2006 6:31 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

dwa, 6 tyg. chłopaki, dumbo i standard,Wawa/Polska

Post autor: xxx »

Chłopcy zostali zabrani od Pani, która musiała wyjechać poza granicę kraju. Gdy ich zabierałam byli różowymi kluchami. Obecnie już odłączeni od dzielnej mamy, czekają na dom. Najlepiej, aby szli razem, lub każdy osobno, ale do domu gdzie jest inny maluch. Preferowane domki w Warszawie/Bydgoszczy, ale rozważę również inne miasta, jeśli warunki będą dobre. Obowiązuje wizyta przed adopcyjna i podpisanie umowy. Wszystkich chętnych proszę o PM z odp. na pytania

1. Czy podpiszesz umowę adopcyjną, tym samym czy jesteś osobą pełnoletnią? ( do wglądu na mejla)

2. Jak duża będzie klatka w której szczury będą mieszkały?(proszę podać wymiary klatki, najlepiej dołączyć zdjęcie) Jakie jest/będzie jej wyposażenie?

3. Jak często wybiegi, na jak długo i gdzie ?

4. Czy w razie choroby szczur będzie miał opiekę wet. znającego się na jego leczeniu? ( proszę to jakoś uzasadnić. np. tak mam wet. który z powodzeniem leczy moje (szczury/myszy/koszatniczki etc.) bo pomógł tu a tu...itp, itd.) Proszę podać nazwisko wet. i gdzie przyjmuje.

5. Czym karmisz/będziesz karmić szczury ? (proszę wymienić konkretne marki karmy, dodatki etc.)

6 Oczywiście czy szczur będzie miał towarzystwo, w jakim wieku i jakiej płci?

7. Czy w domu są małe dzieci, inne zwierzęta?

8. Na jakiej ściółce trzymasz/będziesz trzymać szczura ? Proszę podać konkretny rodzaj ściółki, firmę, odp. "trociny" nie jest wystarczająca, jedne pylą i są fatalne, inne w miarę do przyjęcia.

9. Czy wychodzisz/zamierzasz wychodzić na tereny otwarte, np park, las, pole ? bądź na dwór ( gdzie)?

10. Czy na czas Twojego wyjazdu szczury będą miały opiekę zaufanej osoby która wie jak się nimi zajmować?

Obrazek;Obrazek;Obrazek;Obrazek;Obrazek
xxx
Posty: 823
Rejestracja: sob lut 11, 2006 6:31 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: dwa, 6 tyg. chłopaki, dumbo i standard,Wawa/Polska

Post autor: xxx »

Chłopaki jadą do Wawy na DT.Nadal szukają DS.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”