Chomik syryjski Enkil - biały, długowłosy

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Chomik syryjski Enkil - biały, długowłosy

Post autor: Nakasha »

Rozsądek zwyciężył. Enkil szuka domu. ;) Jest u mnie na DT, ale długo zastanawiałabym się, czy nie zachować go na stałe. Oddaję go z bólem serca, bo chomik jest sympatyczny, ciekawski i łagodny, mimo że nigdy nie był oswajany.


Enkil

Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek

Chomik został wyciągnięty ze sklepu zoologicznego przez pracownicę. Co jakiś czas, nielegalnie, zabiera stamtąd "niepotrzebne" zwierzęta (chore, starsze, czy już wyeksploatowane) i szuka im domów. Już miałam od niej zwierzaki na DT. Tym razem akcja była szybka i ledwo zdążyłam przygotować się na jego przybycie. Chomiś ma ok roku i służył do rozmnażania na zapleczu.


Obowiązuje umowa adopcyjna i zakaz rozmnażania chomiczka.


Wymogi: DUŻO MIŁOŚCI.

Poza tym: klatka, duna lub akwarium o podstawie minimum 70 x 40 cm, a najchętniej 100 x 50 cm. Kołowrotek: drewniany lub siatkowy, średnica 28 - 29 cm. Podstawowa wiedza o chomikach lub chęć jej zdobycia. :) Jakby co, służę radą. :)

Nie zgadzam się, aby chomikiem opiekowała się osoba poniżej 16 roku życia lub żeby Enkil miał kontakt z bardzo małymi dziećmi.

Chętnych obowiązuje standardowy zestaw pytań: o doświadczenie, warunki w domu, itp.

Zachęcam do adopcji, Enkil jest piękny, uroczy i wiele już przeszedł!
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
Awatar użytkownika
emi2410
Posty: 3475
Rejestracja: sob kwie 17, 2010 1:41 pm
Lokalizacja: Limanowa
Kontakt:

Re: Chomik syryjski Enkil - biały, długowłosy

Post autor: emi2410 »

Jest przepiękny. :-* Życzę dobrego domku. :)
Bezszczurowo - Werter w nowym domku
W sercu: 17 szczurzych duszyczek [*][/b][/size]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”