Dwaj 9 -mies. kastraci szukają idealnego domu - KIELCE

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

maniek75
Posty: 15
Rejestracja: czw lut 28, 2013 8:20 pm

Dwaj 9 -mies. kastraci szukają idealnego domu - KIELCE

Post autor: maniek75 »

Szukam domu dla moich 2 wykastrowanych szczurków w wieku około 9 miesięcy. Obaj to moje oczka w głowie, muszę im jednak znaleźć nowy dom ze względu na ich bezpieczeństwo. Mam w domu 3 koty, w tym jedną kotkę, która nieustannie czai się na moje kochane szczurinki. Biedactwa żyją w wielkim stresie co skłania mnie do podjęcie trudnej dla mnie decyzji o znalezieniu dla nich spokojnego domu i idealnego domu. Tylko pod warunkiem, że będą miały lepiej niż u mnie zdecyduję się na oddanie ich komuś innemu. Uwielbiają towarzystwo ludzi, jak tylko podchodzę do klatki to one w te pędy do mnie, wylizują moje palce, łażą po mnie ....się cieszą jak wariaci. Nie gryzą, nie walczą ze sobą, korzystają z kuwetki, naprawdę są idealne do trzymania w domu.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Nymeria
Posty: 57
Rejestracja: pn lut 18, 2013 10:29 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Dwaj 9 -mies. kastraci szukają idealnego domu - KIELCE

Post autor: Nymeria »

Śliczni są :) Nawet zmieścili by się w klatce z moimi łobuzami, ale nie wiem czy dała bym radę z gromadką pięciu szczurków... ;) mam nadzieje że znajdą wspaniały dom :)
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 2256
Rejestracja: wt lis 16, 2010 11:15 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Dwaj 9 -mies. kastraci szukają idealnego domu - KIELCE

Post autor: Eve »

O widzę temacik chłopaków :)

Ja myślę ...
Łapki malutkie ale wyobraźnia ogromna..
Moje miziaki: Futra z Charakterem
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=33133

Hamaczki dla każdej paczki :P
http://szczury.org/viewtopic.php?f=149&t=38219
maniek75
Posty: 15
Rejestracja: czw lut 28, 2013 8:20 pm

Re: Dwaj 9 -mies. kastraci szukają idealnego domu - KIELCE

Post autor: maniek75 »

Eve pisze:O widzę temacik chłopaków :)

Ja myślę ...
Szkoda Eve, że tak daleko mieszkasz, myślę że u ciebie chłopaki miały by idelany dom.
Awatar użytkownika
nff
Posty: 254
Rejestracja: śr mar 13, 2013 3:29 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Dwaj 9 -mies. kastraci szukają idealnego domu - KIELCE

Post autor: nff »

Jacy wspaniali! :D
GMR ::) ale nie mogę noo!
Życzę powodzenia w znalezieniu dobrego domku!
moi ukochani: Misiu, Najmniejszy, Mały, Gruby, Czarny & Puchaty
maniek75
Posty: 15
Rejestracja: czw lut 28, 2013 8:20 pm

Re: Dwa 9 -mies. miziaki szukają idealnego domu - KIELCE

Post autor: maniek75 »

maniek75 pisze:Szukam domu dla moich 2 wykastrowanych szczurków w wieku około 9 miesięcy. Obaj to moje oczka w głowie, muszę im jednak znaleźć nowy dom ze względu na ich bezpieczeństwo. Mam w domu 3 koty, w tym jedną kotkę, która nieustannie czai się na moje kochane szczurinki. Biedactwa żyją w wielkim stresie co skłania mnie do podjęcie trudnej dla mnie decyzji o znalezieniu dla nich spokojnego domu i idealnego domu. Tylko pod warunkiem, że będą miały lepiej niż u mnie zdecyduję się na oddanie ich komuś innemu. Uwielbiają towarzystwo ludzi, jak tylko podchodzę do klatki to one w te pędy do mnie, wylizują moje palce, łażą po mnie ....się cieszą jak wariaci. Nie gryzą, nie walczą ze sobą, korzystają z kuwetki, naprawdę są idealne do trzymania w domu.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
diana24
Posty: 816
Rejestracja: wt maja 11, 2010 4:07 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Dwaj 9 -mies. kastraci szukają idealnego domu - KIELCE

Post autor: diana24 »

wydajesz tylko razem? bo mozliwe ze bede szukac kastrata dla mojej 2,5 rocznej samiczki
Z nami : Kreska, Tosia (http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=41343)
Przetransportowane: 8 przystojniaków i 8 samiczek
Za TM [*][/b]: Lucy, Hera, Topej, Fiona, Całka, Aria, Albert, Iskierka, Gabi, Safi, Plamka
maniek75
Posty: 15
Rejestracja: czw lut 28, 2013 8:20 pm

Re: Dwaj 9 -mies. kastraci szukają idealnego domu - KIELCE

Post autor: maniek75 »

diana24 pisze:wydajesz tylko razem? bo mozliwe ze bede szukac kastrata dla mojej 2,5 rocznej samiczki
Idealnie byłoby, gdyby znalazły domek razem, bo są nierozłączne od maluszka. Ostatecznie jeśli się znajdą dwa oddzielne, ale fajne domki to może się zdecyduję na ich rozdzielenie. Skąd jesteś diana24?
Awatar użytkownika
diana24
Posty: 816
Rejestracja: wt maja 11, 2010 4:07 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Dwaj 9 -mies. kastraci szukają idealnego domu - KIELCE

Post autor: diana24 »

Studiuje w Łodzi, jednak pochodze z Ostrowca Świętokrzyskiego. Będę od 19-go do 23-do czerwca w Ostrowcu. Z chęcią bym wzieła obydwu chłopaków, niestety mogę to zrobić dopiero w sierpniu.
Z nami : Kreska, Tosia (http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=41343)
Przetransportowane: 8 przystojniaków i 8 samiczek
Za TM [*][/b]: Lucy, Hera, Topej, Fiona, Całka, Aria, Albert, Iskierka, Gabi, Safi, Plamka
maniek75
Posty: 15
Rejestracja: czw lut 28, 2013 8:20 pm

Re: Dwaj 9 -mies. kastraci szukają idealnego domu - KIELCE

Post autor: maniek75 »

diana24 pisze:Studiuje w Łodzi, jednak pochodze z Ostrowca Świętokrzyskiego. Będę od 19-go do 23-do czerwca w Ostrowcu. Z chęcią bym wzieła obydwu chłopaków, niestety mogę to zrobić dopiero w sierpniu.
Mam jeszcze parę pytań odnośnie warunków jakie oferujesz szczurkom:
Czy jesteś gotowa podpisać umowę adopcyjną?
W jakiej klatce będą mieszkały szczurki, podaj wymiary?
Jaką karmę podajesz swoim szczuraskom?
Jaką ściółkę stosujesz?
Czy swoje zwierzątka zabierasz ze sobą, kiedy wyjeżdżasz na studia?
Zadaję takie pytania, ponieważ zależy mi na tym, żeby moje kochane szczuraski trafiły do kochającego je i troszczącego się o nie nowego właściciela.
Awatar użytkownika
diana24
Posty: 816
Rejestracja: wt maja 11, 2010 4:07 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Dwaj 9 -mies. kastraci szukają idealnego domu - KIELCE

Post autor: diana24 »

napisałam PM, żeby na forum się nie rozpisywać :)
Z nami : Kreska, Tosia (http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=41343)
Przetransportowane: 8 przystojniaków i 8 samiczek
Za TM [*][/b]: Lucy, Hera, Topej, Fiona, Całka, Aria, Albert, Iskierka, Gabi, Safi, Plamka
maniek75
Posty: 15
Rejestracja: czw lut 28, 2013 8:20 pm

Re: Dwaj 9 -mies. kastraci szukają idealnego domu - KIELCE

Post autor: maniek75 »

Podnoszę wątek, szczuraski nadal poszukują domu.
WhiteS2
Posty: 18
Rejestracja: pn mar 14, 2011 5:23 pm
Lokalizacja: Kielce

Re: Dwaj 9 -mies. kastraci szukają idealnego domu - KIELCE

Post autor: WhiteS2 »

Ja bym mógł ich wsiąść jeśli mi je dasz. Mam 13 lat. Dwa lata temu miałem szczurka, więc wiem co nieco o nich. Mieszkam przy Kielcach, rodzice nie mają nic przeciwko im.
Kucyk
Posty: 8
Rejestracja: wt sty 22, 2013 3:31 pm
Lokalizacja: świętokrzyskie

Re: Dwaj 9 -mies. kastraci szukają idealnego domu - KIELCE

Post autor: Kucyk »

Dziękuję za wiadomość. Wysłałam wiadomość o adopcję do Szczecina -jakaś tragiczna sytuacja ("dom dla 11 megaciurów"!)-trochę to daleko, nie wiem,czy będzie transport i jak na razie to nie wiadomo, co z tymi szczurkami się dzieje.
Jeżeli nie będzie potrzebna tam nasza pomoc, to chętnie wezmę od Ciebie panów ogonków. :D.Nasze chłopaki to panowie jajeczni. Jeden spokojny(ok. 1,3 roku),raczej ucieka przed nowym kolegą i może go drapnąć przy poznawaniu się najwyżej ze strachu, drugi (ok.8 m-cy)troszkę z problemami, trochę lękliwy-2-3 razy zmieniał DT,zanim trafił do nas.Obecnie śpią i bawią się razem .Mamy drugą ,mniejszą klatkę, jeśli potrzeba byłoby chwilowo rozdzielić chłopaków.
Mam pytanie , czy Twoi panowie są mili dla kotów-mieliśmy jedną panienkę, która dokuczała trochę kotom i to ona rządziła w domu. Nasza jedna kocica ma już 18 lat i nie zawsze wszystko słyszy...
Oczywiście wypełniam ankiety, możliwa wizyta przedadopcyjna.
Pozdrawiam :)
Z nami:Tofcio, Chrupcio
Za tęczowym mostem:Olo, Fiona, Mysia, Busiosław, Fenek, Fąfel, Dżumbo(Pulpecik), Fredek

☆◇°♥ ♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥°◇☆
maniek75
Posty: 15
Rejestracja: czw lut 28, 2013 8:20 pm

Re: Dwaj 9 -mies. kastraci szukają idealnego domu - KIELCE

Post autor: maniek75 »

Kucyk pisze:Dziękuję za wiadomość. Wysłałam wiadomość o adopcję do Szczecina -jakaś tragiczna sytuacja ("dom dla 11 megaciurów"!)-trochę to daleko, nie wiem,czy będzie transport i jak na razie to nie wiadomo, co z tymi szczurkami się dzieje.
Jeżeli nie będzie potrzebna tam nasza pomoc, to chętnie wezmę od Ciebie panów ogonków. :D.Nasze chłopaki to panowie jajeczni. Jeden spokojny(ok. 1,3 roku),raczej ucieka przed nowym kolegą i może go drapnąć przy poznawaniu się najwyżej ze strachu, drugi (ok.8 m-cy)troszkę z problemami, trochę lękliwy-2-3 razy zmieniał DT,zanim trafił do nas.Obecnie śpią i bawią się razem .Mamy drugą ,mniejszą klatkę, jeśli potrzeba byłoby chwilowo rozdzielić chłopaków.
Mam pytanie , czy Twoi panowie są mili dla kotów-mieliśmy jedną panienkę, która dokuczała trochę kotom i to ona rządziła w domu. Nasza jedna kocica ma już 18 lat i nie zawsze wszystko słyszy...
Oczywiście wypełniam ankiety, możliwa wizyta przedadopcyjna.
Pozdrawiam :)
Moje szczuraski nie atakują kotów, u mnie jest odwrotnie, mam ,,wredną" kotkę która się nieustannie na biedaków przyczaja. Obaj panowie to naprawdę spokojne stworzenia zarówno wzajemnie wobec siebie jak i w stosunku do ludzi. Widziałam na zdjęciach jakie warunki mają u Ciebie Kucyk szczurki, cieszyłabym się gdyby moje kochane szczuraski trafiły do takiego fajnego domu.
Pozdrawiam Monika :)
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”