[Warszawa/cała Polska] Bruno szuka doświadczonego opiekuna!

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
Majo
Posty: 103
Rejestracja: czw lip 25, 2013 10:29 pm
Numer GG: 2394041

[Warszawa/cała Polska] Bruno szuka doświadczonego opiekuna!

Post autor: Majo »

Szukam uszczurowionego, bezdziecięcego domu i doświadczonego opiekuna dla Bruna!

Mijają 2 tygodnie odkąd wzięłam Bruna na DT (temat Bruna: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=41357) - to jest czas który dałam sobie i jemu na przekonanie się czy się dogadamy.
Polubiłam tego brzydaka. To jest ciekawski, wesoły chłopak, trochę leniuszek. Nawet dogadaliśmy się do pewnego stopnia - szczurek przychodzi na kolana jeść, wchodzi pod polar i do rękawa, leży plackiem obok na łóżku.
A także gryzie, bez ostrzeżenia i powodu, czasem lekko, a czasem do kości. Jest też absolutnie niedotykalski.
Nie jest to coś, z czym jestem sobie w stanie poradzić, mimo chęci i sympatii.

Bruno potrzebuje stanowczości, konsekwencji, opanowania i cierpliwości - kogoś z szczurzym doświadczeniem.

Ponadto, Bruno pilnie potrzebuje szczurzego towarzystwa.

Nie przedłużając, Bruno mieszka w Warszawie, ale mogę go podwieźć w jakikolwiek inny zakątek Polski za koszty biletu PKP w obie strony.

Obrazek
Obrazek
Gdzieś Indziej: Puszka & Bruno
Awatar użytkownika
limomanka
Posty: 578
Rejestracja: wt kwie 09, 2013 8:48 pm
Lokalizacja: Koty na Górnym Śląsku

Re: [Warszawa/cała Polska] Bruno szuka doświadczonego opieku

Post autor: limomanka »

Wstawiać na fb?
Ze mną:koty: Nutek i Wolfgang oraz suka Masza
Odeszli: Czesio, Stefan, Cyryl, Pan Mysz, Tosiek, Fenek, Twix, Mars, Errol, Erwin, Anatol, Fiubździul i Ach; z dt: Edek, Harnaś, Franek, Viggo, Nam i Malina oraz kotki: Solo, Aria i Sopran
Awatar użytkownika
Majo
Posty: 103
Rejestracja: czw lip 25, 2013 10:29 pm
Numer GG: 2394041

Re: [Warszawa/cała Polska] Bruno szuka doświadczonego opieku

Post autor: Majo »

Rodzina pogodziła się ze szczurem, ja z pogryzionymi rękoma, Bruno właśnie godzi się z utratą jaj. Mam nadzieję też, że pogodzi się z drugim szczurem, a kto wie, może i ze mną?

Temat do zamknięcia.
Obrazek
Gdzieś Indziej: Puszka & Bruno
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”