Szukam domku

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
Kaliska
Posty: 261
Rejestracja: pt sty 25, 2013 8:20 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Szukam domku

Post autor: Kaliska »

Jestem Merexas i szukam domku.

Obrazek

Był towarzyszem Baleriona. Niestety bardzo dotkliwie go pogryzł (info o tym w innym wątku). Żyli razem i nagle (kiedy Balerion był już po chorobie) przestał go całkowicie tolerować i mocno pogryzł.

Niestety nie mam już sił szukać kolejnej klatki (niedawno otrzymali z dobrego serca piękną dużą klatkę, ale już nie mogą być razem :(), a niestety widzę że Meraxes nie toleruje już Balerka i nie będę już ryzykowała kolejnego podejścia bo Balerion może tym razem tego nie przeżyć.

Meraxes jest szczurkiem nieufnym. Trzeba uważać. Bardzo jednak prosi o dobre serce i pomoc bo jest naprawdę wart miłości, choć ja niestety nie umiem sobie z nim poradzić to będę walczyła o dobre życie dla niego.

Szczurek jest cały czarny, ma troszeczkę krótszy ogonek niż inne szczurki, gdyż kawałek mu się biedaczkowi amputował (taki już przyjechał do mnie z rodziny zastępczej u katkanny - nie pamiętam dlaczego ten ogonek taki jest, jednakże życiu to nie zagraża ani nie przeszkadza szczurkowi)
Nasz wątek: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=39566
Razem: Viserion, Rhaegal, Drogo i Biszkopt
Po drugiej stronie tęczy: Kaliska, Balerion, Drogon
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Szukam domku

Post autor: smeg »

W jakim wieku jest szczurek? Czy jest wykastrowany?
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
Awatar użytkownika
Kaliska
Posty: 261
Rejestracja: pt sty 25, 2013 8:20 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Szukam domku

Post autor: Kaliska »

Nie jest kastrowany. Wiek około 7-8 miesięcy
Nasz wątek: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=39566
Razem: Viserion, Rhaegal, Drogo i Biszkopt
Po drugiej stronie tęczy: Kaliska, Balerion, Drogon
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Szukam domku

Post autor: smeg »

Skoro ma problemy z agresją, może powinnaś go wykastrować? Jest akurat w takim wieku, że buzują mu hormony. Czytałam, że wcześniej to Balerion go nie akceptował - to również mogło być winą Merexasa, czasem kastracji wymaga szczur prowokujący swoją strachliwością i piskliwością, a nie atakujący.
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: Szukam domku

Post autor: Malachit »

Smeg, myślę, że tutaj pojawia się kwestia finansowa takiej kastracji - miał być jej poddany Balerion, na co zresztą powstał bazarek, jednak większość pieniędzy poszła na jego leczenie.
Trzymam kciuki za dobry dom dla pięknego czarnuszka...
Wyszukiwarka nie gryzie
Awatar użytkownika
Kaliska
Posty: 261
Rejestracja: pt sty 25, 2013 8:20 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Szukam domku

Post autor: Kaliska »

Balerion zawsze bronił Meraxesa. Rzucał się do mojej ręki kiedy czarnulek popiskiwał np przy próbie głaskania.

Tak jak mówi malachit kwestia finansowa u nas nie jest wesoła i nie stać nas na kastrację, a poza tym boje się kolejnego kontaktu...
Nasz wątek: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=39566
Razem: Viserion, Rhaegal, Drogo i Biszkopt
Po drugiej stronie tęczy: Kaliska, Balerion, Drogon
kamilmar
Posty: 90
Rejestracja: śr paź 02, 2013 9:19 pm
Lokalizacja: Opole

Re: Szukam domku

Post autor: kamilmar »

Jak sprawa ze szczurkiem wygląda ?
Ze mną: Dwalin (od 08.08.2013) Fili (od 03.10.2013) Nori (od 16.10.2013) Ori (od 20.10.2013)
Za TM: Kili, Dori, Balin
Awatar użytkownika
Kaliska
Posty: 261
Rejestracja: pt sty 25, 2013 8:20 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Szukam domku

Post autor: Kaliska »

Ciekawie nie jest. Dorosłego szczurka, zwłaszcza nadpobudliwego nikt nie chce. Ostatnio biedactwo pokichuje i dostaje antybiotyk.
Nasz wątek: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=39566
Razem: Viserion, Rhaegal, Drogo i Biszkopt
Po drugiej stronie tęczy: Kaliska, Balerion, Drogon
kamilmar
Posty: 90
Rejestracja: śr paź 02, 2013 9:19 pm
Lokalizacja: Opole

Re: Szukam domku

Post autor: kamilmar »

zastanawiam się czy moich 4 by zaakceptował, ale obawiam się że będą problemy ;/
Ze mną: Dwalin (od 08.08.2013) Fili (od 03.10.2013) Nori (od 16.10.2013) Ori (od 20.10.2013)
Za TM: Kili, Dori, Balin
Awatar użytkownika
sciurus vulgaris
Posty: 672
Rejestracja: czw maja 23, 2013 1:39 pm

Re: Szukam domku

Post autor: sciurus vulgaris »

Kaliska, to jednak Meraxes nie zostaje z Tobą? Myślałam, że po odejsciu Baleriona decyzja o oddaniu go do adopcji została przynajmniej odroczona
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”