Moje Bąble

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Ensui
Posty: 330
Rejestracja: śr wrz 04, 2013 9:59 pm
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: Moje Bąble

Post autor: Ensui »

Śliczne czarnuchy! I mają gustowne białe skarpetki ;D
Obrazek
Obrazek
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Moje Bąble

Post autor: IHime »

Ojej, ojej, jakie fajne Bąble! :D
Pytaj do woli, najpierw w szukajce w prawym górnym rogu, a potem w odpowiednich działach i tematach. Forum to skarbnica wiedzy.
Awatar użytkownika
Entreen
Posty: 1747
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:55 am
Lokalizacja: Racibórz

Re: Moje Bąble

Post autor: Entreen »

Ha, ale super Bąble :D!
Tylko że o ile opiekun ma szansę, to my chyba nigdy - subtelnych różnic między Bolkiem, Burkiem a Benkiem...
Cynamon Imbir Karmel Wanilia

Za TM Wirus Speedy Wąglik Piksel Limfocyt Mikrob Flanelka Kaszmir Szczura
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: Moje Bąble

Post autor: odmienna »

Ja już nie mówię, że takie czarne Bąble..... (boziu! Jak mi brakuje w domu czarnego serca ) :-* ale od razu mnie „kupiłaś” tym „(bo nie powiem, ze posiadaczką ;-))” zawsze mnie wprawia w zakłopotanie, gdy ktoś nazywa mnie „właścicielką” kota lub szczurów – co do kota, jedynym stosownym określeniem jest: „ mieszka ze mną kot”, a do szczurów- właśnie „opiekunka” – a co do „mienia”, to kto kogo ma? Pojąć to można tylko durnym sercem ;) .
....jednak powiem: Bąble są świetne,i narobiły tak, że Ty- już przepadłaś: nie wywiniesz się, jesteś NASZA. :P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”