Co z tą myszką....

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Celina
Posty: 245
Rejestracja: czw sie 05, 2004 11:42 am
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Co z t? myszk?....

Post autor: Celina »

Czy wieciecie może czy istnieją klatki(niekoniecznie duże) ale z bardzo gęstymi pręcikami?? Chodzi mi o klatkę dla myszki bo ta spryciula ucieknie jak bedzie miala spore szczelinki ...dlatego szukam....akwarium moze bym kupila ale ucieknie górą...teraz trzymam ją w wielkim słoju przykrytym rondlem zeby nie uciekla...bo jak miala serwetkę a na niej zeszyt i tylko z boku zostawilam spory kawalek zeby wlatywalo powietrze to przegryzla serwetke i zjadla troche zeszytu ;) dlatego szukam czegoś klatkowego :)....możeci mi doradzić???
Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli                           
Obrazek
maka
Posty: 207
Rejestracja: pn paź 04, 2004 7:39 pm

Co z tą myszką....

Post autor: maka »

zobacz na Brzozowej w "Rekinie" jest sliczna klateczka dla myszki po 41 zł...........dosc tanio,bo widzialam takie za 50 zl....
ma bardzo wasko mocowane kratki,polecam!
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Co z tą myszką....

Post autor: krwiopij »

a myslalas nad taka plastikowa klatka? ja pomyslalam, ze w domu, w ktorym sa szczury, myszki bezpieczniej czulyby sie wlasnie w plastikowej... poza tym nie byloby problemu z ucieczka i rozsypywaniem trocinek... :) spojrz tutaj:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=37414945
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=37290076
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=37490354
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Celina
Posty: 245
Rejestracja: czw sie 05, 2004 11:42 am
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Co z tą myszką....

Post autor: Celina »

o dzięki za podpowiedzi do ,,Rekina" się wybiorę dzięki, ale że też nie wpadłam na te plastikowe klateczki....... ;) DZIEKI WSZYSTKIM
Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli                           
Obrazek
Masterton
Posty: 1153
Rejestracja: czw paź 28, 2004 2:20 pm
Kontakt:

Co z tą myszką....

Post autor: Masterton »

Popieram plastikowe, są dobre, bo rzeczywiscie nic się z nich nie wysypuje, a biegające zwierzaki potrafią wszystko wkoło rozsypywać. Problem jest taki, że szczurki mi taką klatkę strasznie podziurkowały w miejscach gdzie są zaczepy na pokrywę i teraz muszę starać się o drugą, żeby mychy nie miały okazji dokończyć dzieła.
i odszedl syjamski kawalek mnie...
przydeszł balijski...
Cathycash
Posty: 308
Rejestracja: pt paź 15, 2004 6:35 pm

Co z tą myszką....

Post autor: Cathycash »

Ja też popieram plastikowe :) Mam taką jedną, Mini Dunę. jestem bardzo zadowolona :)
żegnam szanowne towarzystwo
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”