Adoptuję szczurzyce ! :)

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

wojtekgdynia
Posty: 8
Rejestracja: sob paź 26, 2013 5:29 pm

Adoptuję szczurzyce ! :)

Post autor: wojtekgdynia »

Witam. Poszukuję dwóch samiczek, którym zapewnię opiekę, ogromny domek z towarzyszką Tosią (prawie dwu letnia energiczna samicą ). Szukam szczurków dosyć młodych ,2-3 miesięczne. Poszukuję już od 2 tygodni i albo znajduję samce albo jedną samicę lecz szukam dwójki maluchów aby były wszystkie razem po połączeniu. Jeśli ktoś posiada informacje dot. adopcji/kupna samic w Trójmieście proszę o kontakt na nr. gg. 70 37 38 2 (podaje gg kontaktowe, w razie oferty nr. telefonu). Pozdrawiam Wojciech ;)
Awatar użytkownika
Morgana551
Posty: 1177
Rejestracja: ndz kwie 21, 2013 4:38 pm

Re: Adoptuję szczurzyce ! :)

Post autor: Morgana551 »

Zaraz poszukam jakiś dam :)
Ze mną: Elmo, Blue, Hektor, Tyrion, Aslan, Theron SR, Memfis ZR, Frodo, Snow i Hades
Tęczowy most: Beti, Frika, Betunia, Navi, Leto, Kermit, Cookie, Wafel, Gizmo, Oskar [*]
Nasz temat: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 3#p1018523
Awatar użytkownika
Morgana551
Posty: 1177
Rejestracja: ndz kwie 21, 2013 4:38 pm

Re: Adoptuję szczurzyce ! :)

Post autor: Morgana551 »

Napisz ogłoszenie na Facebooku "szczurze adopcje"
Ze mną: Elmo, Blue, Hektor, Tyrion, Aslan, Theron SR, Memfis ZR, Frodo, Snow i Hades
Tęczowy most: Beti, Frika, Betunia, Navi, Leto, Kermit, Cookie, Wafel, Gizmo, Oskar [*]
Nasz temat: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 3#p1018523
wojtekgdynia
Posty: 8
Rejestracja: sob paź 26, 2013 5:29 pm

Re: Adoptuję szczurzyce ! :)

Post autor: wojtekgdynia »

Morgana551 pisze:Napisz ogłoszenie na Facebooku "szczurze adopcje"

Pisałem już na FB adopcji, na pewno tam jest post. "Trzynastka" zaproponowała mi dwie samiczki, które można dopiero za tydzień odebrać i oczywiście jestem zainteresowany;) Ale jeśli macie jakieś informacje chętnie rozpatrzę wszystkie opcje.

Btw.
Linki, które zostały do mnie przesłane wszystkie juz sprawdzałem dużo wcześniej. Maluchów szukam już ponad 2 tygodnie. Pierwszy link w którym dumbo kosztują 25 zł to prywatne mieszkanie z internetowym sklepem - nie ukrywam, że wolałbym adoptować niż kupić od handlowców. Zwiedziłem wieeeele sklepów zoologicznych i stwierdziłem , że to tragedia. W wielu były np. 10-11 tygodniowe nie rozdzielone płciowo natomiast w innych ściółka to bagno a sprzedawca tłumaczy ze (duże) terrarium już po 1 dniu ! przy 7 szczurkach robi się całe brudne (ciekawe, bo ściółka była żółto czarna, jest to sklep w Gdyni Chyloni obok Zamenhofa , nie wiem czy mogę podać nazwę sklepu gdyż nie chce nikomu psuć reputacji)
Natomiast drugi link, nie polecam. Rozmawiałem z tą osobą (tylko przez smsy co dziwne) i się okazało , że maluchów już nie ma.. miały tylko 2 tygodnie więc to dziwne, że oddawane są za darmo a w odpowiedzi uzyskałem informację "już są następne więc nie długo będą do odbioru" na dodatek rodzice maluchów 'kopulują' raz za drugim ponieważ ta osoba napisała, że nowe maluchy są od tych samych rodziców (a przeciez 3 tyg temu dopiero co był jeden miot i po co je rozdaje za darmo)

Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Morgana551
Posty: 1177
Rejestracja: ndz kwie 21, 2013 4:38 pm

Re: Adoptuję szczurzyce ! :)

Post autor: Morgana551 »

Aha rozumiem ;p nie pisałam z tymi ludźmi także przepraszam za linki.
Ze mną: Elmo, Blue, Hektor, Tyrion, Aslan, Theron SR, Memfis ZR, Frodo, Snow i Hades
Tęczowy most: Beti, Frika, Betunia, Navi, Leto, Kermit, Cookie, Wafel, Gizmo, Oskar [*]
Nasz temat: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 3#p1018523
wojtekgdynia
Posty: 8
Rejestracja: sob paź 26, 2013 5:29 pm

Re: Adoptuję szczurzyce ! :)

Post autor: wojtekgdynia »

Nie ma za co przepraszać, dzięki za zainteresowanie ;)


Mam pytanie związane ze szczurkami z tej "oferty"
http://szczury.org/viewtopic.php?f=163&t=42205


Czy te szczurki w późniejszym wieku dorastania są bez sierści ?
Awatar użytkownika
Morgana551
Posty: 1177
Rejestracja: ndz kwie 21, 2013 4:38 pm

Re: Adoptuję szczurzyce ! :)

Post autor: Morgana551 »

Nie. Sierść rexsów jest kręcona hmm taka zmierzwiona. Tylko fuzzy są łyse do końca swoich dni. Osobiście polecam łysolki. Sama mam jednego. Jest niesamowicie milusi w dotyku i cieplutki ^^ Zamieszczę zdjęcia Gizma (łysolka) i Oskarka (chyba rexsa ;p).

GIZMO

Obrazek


OSKAR

Obrazek
Ze mną: Elmo, Blue, Hektor, Tyrion, Aslan, Theron SR, Memfis ZR, Frodo, Snow i Hades
Tęczowy most: Beti, Frika, Betunia, Navi, Leto, Kermit, Cookie, Wafel, Gizmo, Oskar [*]
Nasz temat: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 3#p1018523
wojtekgdynia
Posty: 8
Rejestracja: sob paź 26, 2013 5:29 pm

Re: Adoptuję szczurzyce ! :)

Post autor: wojtekgdynia »

Lubię każde szczurki ale co do "łysych" zwierzaków tj. koty, psy, szczury mam jakieś hm... odpychające odczucia :P dlatego zależy mi na tym żeby te szczurki były włooochaaate ;d a na jednym ze zdjęć są chyba z matką (?) albo jakimś innym szczurkiem, który jest albo łysy albo ma "meszek". Tak mi się wydaje
Awatar użytkownika
Morgana551
Posty: 1177
Rejestracja: ndz kwie 21, 2013 4:38 pm

Re: Adoptuję szczurzyce ! :)

Post autor: Morgana551 »

Widziałam to zdjęcie. Łysolki mają sierść w młodziutkim wieku jednak do miesiąca życia tracą ją. Ja wychodzę z założenia, że wszystkie szczurki są piękne. Większość ludzi którzy przyglądają się moim szczurkom zatrzymują się na Gizmusiu i pytają "co to?". Gdy wezmą go na ręce już nie chcą oddać :). Jest najspokojniejszy z całej gromadki i omija bójki. Jednak brak sierści jest troszkę problematyczny. Czasem przy zabawie inny szczurek go skaleczy, ponieważ skóra jest bardzo delikatna. Gdy był mały wydawała się przezroczysta o.o
Ze mną: Elmo, Blue, Hektor, Tyrion, Aslan, Theron SR, Memfis ZR, Frodo, Snow i Hades
Tęczowy most: Beti, Frika, Betunia, Navi, Leto, Kermit, Cookie, Wafel, Gizmo, Oskar [*]
Nasz temat: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 3#p1018523
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Adoptuję szczurzyce ! :)

Post autor: IHime »

Ja tylko przypominam z moderatorskiego obowiązku, że oferowanie zwierząt na sprzedaż na forum, również przez PM, jest niezgodne z regulaminem i powinno być zgłaszane do moderacji.
wojtekgdynia
Posty: 8
Rejestracja: sob paź 26, 2013 5:29 pm

Re: Adoptuję szczurzyce ! :)

Post autor: wojtekgdynia »

Morgana551 pisze:Widziałam to zdjęcie. Łysolki mają sierść w młodziutkim wieku jednak do miesiąca życia tracą ją. Ja wychodzę z założenia, że wszystkie szczurki są piękne. Większość ludzi którzy przyglądają się moim szczurkom zatrzymują się na Gizmusiu i pytają "co to?". Gdy wezmą go na ręce już nie chcą oddać :). Jest najspokojniejszy z całej gromadki i omija bójki. Jednak brak sierści jest troszkę problematyczny. Czasem przy zabawie inny szczurek go skaleczy, ponieważ skóra jest bardzo delikatna. Gdy był mały wydawała się przezroczysta o.o


"to" zdjęcie z małymi? ale to są te maluchy przedstawione do oddania? bo już nie wiem, czy te które są do adopcji to z tej rasy bez sierści czy tych z sierścią ;[
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Adoptuję szczurzyce ! :)

Post autor: noovaa »

wojtekgdynia, Trzynastka do oddania ma szczurki z kręconą sierścią - rexy i szczurki ze standardową sierścią. Bezwłosych malców tam raczej nie ma.
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”