[Cieszyn, Sosnowiec, Katowice] Dumbo samczyk!

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
Morgana551
Posty: 1177
Rejestracja: ndz kwie 21, 2013 4:38 pm

[Cieszyn, Sosnowiec, Katowice] Dumbo samczyk!

Post autor: Morgana551 »

Wzięłam maluszka od Pana z Sosnowca. W ogłoszeniu napisał, że jak ogonki nie znajdą domów w ciągu kilku dni oddaje je do zoologa. Bez namysłu wzięłam jednego chłopczyka na DT i stwierdziłam, że poszukam mu sama domku na spokojnie. Na miejscu okazało się, że to drugi miot szczurci. Była bardzo wychudzona i pewnie zamęczona przez młode więc z jednej strony nie dziwię się, że właściciel chciał szybko oddać maluszki. Jednak doszły mnie słuchy, że ta osoba chce po raz trzeci męczyć szczurzycę! Jeśli ten Pan czyta ten post to informuję, iż strona Szczurze Adopcje NIE POMOŻE JUŻ W ZNALEZIENIU DOMÓW NOWYM OGONKOM. Jeśli dostałam fałszywą informację to z góry przepraszam.

Szczurek, którego mam to samczyk dumbo, czarno-biały kapturek i ma ok. 5 tygodni. Jest bardzo ruchliwy i odważny. Przebywa obecnie z moimi 5 ogonkami, które od razu go zaakceptowały. Szukam mu DS, nie śpieszy mi się. Chcę znaleźć dla niego jak najlepszy dom. Nie wysyłam go w trasy po całej Polsce. Odbiór osobisty w Cieszynie, Katowicach lub Sosnowcu. Więcej info. pod numerem 500 228 130 lub proszę o wiadomości prywatne na forum :) Oto Aslan:

Obrazek
Obrazek
Ze mną: Elmo, Blue, Hektor, Tyrion, Aslan, Theron SR, Memfis ZR, Frodo, Snow i Hades
Tęczowy most: Beti, Frika, Betunia, Navi, Leto, Kermit, Cookie, Wafel, Gizmo, Oskar [*]
Nasz temat: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 3#p1018523
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”