Sczurki - kupię parkę DUMBO (samiczki) - Trójmiasto

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Flanel
Posty: 21
Rejestracja: czw wrz 19, 2013 9:02 am
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Sczurki - kupię parkę DUMBO (samiczki) - Trójmiasto

Post autor: Flanel »

Witam. Szukam lokalnej hodowli, nie chcę nabywać w sklepie zoologicznym. Polecono mi rasę Dumbo, więc takiej poszukuję, choć nie wykluczam innej. Zależy mi na młodych zadbanych szczurkach, z okolic Trójmiasta.

kontakt: wierzbicki.marek@gmail.com
Awatar użytkownika
PaniCiurowa
Posty: 359
Rejestracja: pn gru 17, 2012 4:01 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Sczurki - kupię parkę DUMBO (samiczki) - Trójmiasto

Post autor: PaniCiurowa »

Spis hodowli zarejestrowanych w SHSRP znajdziesz na forum stowarzyszenia (www.shsrp.szczury.biz). Dumbo to nie rasa, to określenie uszu (nisko osadzone po bokach głowy). O szczurze rasowym można mówić wyłącznie w przypadku szczura z rodowodem.
https://zrzutka.pl/z/phidippusregius - Dorzuć grosz na moje marzenie. :)
Awatar użytkownika
akzi
Posty: 3941
Rejestracja: pn sty 11, 2010 12:22 pm
Lokalizacja: W W A

Re: Sczurki - kupię parkę DUMBO (samiczki) - Trójmiasto

Post autor: akzi »

popatrz u nas w dziale adopcyjnym, na tablicy.pl na innych portalach napewno jest dużo szczurów do oddania ZA DARMO , pseudohodowle sprzedaja szczury rozmnazaja je dla zysku często kupisz je za niewielką kwotę w takich hodowlach tego nie popieramy, zbyt dużo szczuró do adopcji by kupować jakies od kogoś kto bezmyślnie rozmnaza je dla zysku.
Obrazek

Za TM : Marysia Tutuś Kleo Gucio
Mała Mi uciekła ... :( Melina ma się dobrze w nowym domku
Flanel
Posty: 21
Rejestracja: czw wrz 19, 2013 9:02 am
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Sczurki - kupię parkę DUMBO (samiczki) - Trójmiasto

Post autor: Flanel »

akzi pisze:popatrz u nas w dziale adopcyjnym, na tablicy.pl na innych portalach napewno jest dużo szczurów do oddania ZA DARMO , pseudohodowle sprzedaja szczury rozmnazaja je dla zysku często kupisz je za niewielką kwotę w takich hodowlach tego nie popieramy, zbyt dużo szczuró do adopcji by kupować jakies od kogoś kto bezmyślnie rozmnaza je dla zysku.
Choć jestem nowy w temacie, nie jestem ( nie uważam się ) za totalnego ignoranta. Zanim zakiełkował mi pomysł ( mojej żonie w zasadzie ) spędziłem trochę czasu czy tając forum szczury.org oraz alloszczur zbierając informacje.

Wszyscy są zgodni co do unikania sklepów zoologicznych. Nie mniej, paru znajomych poleca mi sklep w Gdyni na kartuskiej - ja jednak pomny uwag na forach, raczej próbuję szukać, jednak puki co brak sukcesu. Przeglądam oba fora, tablicę i allegro. Nie zależy mi na szczurach z rodowodem, tylko na zdrowych zadbanych osobnikach, nic więcej, jeśli trzeba, chętnie zapłacę. Szukam z Trójmiasta, gdyż wolałbym maluchów nie narażać na jakieś długie wycieczki.

Jest jakaś symboliczna kwota jaką daje się za szczurki, nawet gdy ktoś oddaje je za darmo ?
Awatar użytkownika
akzi
Posty: 3941
Rejestracja: pn sty 11, 2010 12:22 pm
Lokalizacja: W W A

Re: Sczurki - kupię parkę DUMBO (samiczki) - Trójmiasto

Post autor: akzi »

1 gr
Obrazek

Za TM : Marysia Tutuś Kleo Gucio
Mała Mi uciekła ... :( Melina ma się dobrze w nowym domku
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Sczurki - kupię parkę DUMBO (samiczki) - Trójmiasto

Post autor: smeg »

Ja nigdy nie dawałam nawet symbolicznej kwoty, sama też działam jako DT i często wydaję szczury do adopcji i także nie oczekuję grosika albo złotówki, nie jestem przesądna ;) Za to wypada dać czekoladę osobie, która przewozi nam za darmo szczura np. z Warszawy przy okazji własnej podróży.
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
Flanel
Posty: 21
Rejestracja: czw wrz 19, 2013 9:02 am
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Sczurki - kupię parkę DUMBO (samiczki) - Trójmiasto

Post autor: Flanel »

smeg pisze:Ja nigdy nie dawałam nawet symbolicznej kwoty, sama też działam jako DT i często wydaję szczury do adopcji i także nie oczekuję grosika albo złotówki, nie jestem przesądna ;) Za to wypada dać czekoladę osobie, która przewozi nam za darmo szczura np. z Warszawy przy okazji własnej podróży.
Dziękuję, za info. Dobrze wiedzieć :)
Flanel
Posty: 21
Rejestracja: czw wrz 19, 2013 9:02 am
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Sczurki - kupię parkę DUMBO (samiczki) - Trójmiasto

Post autor: Flanel »

Nadal szukam - najlepiej z Trójmiasta i okolic - dwie młode zdrowe samiczki. Klatka już czeka :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”