emciakowe rozrabiaki =)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
ema0505
Posty: 125
Rejestracja: wt gru 31, 2013 4:16 pm
Numer GG: 9018453

emciakowe rozrabiaki =)

Post autor: ema0505 »

Moja przygoda ze szczurami zaczęła się pewnego pochmurnego dnia ... a tak bez pierdzielenia głupot. Był wieczór, jak zwykle zamulałam przed komputerem i przeglądałam facebooka. I zobaczyłam to zdjęcie. Zdjęcie prześlicznej kluchy. Znajomy sprowadzał szczurka z jakiejś zagranicznej hodowli albo może "hodowli". Szczurzyca była w ciąży. Urodziła kilkanaście maluchów i musiał porozdawać brzydko mówiąc. Pisałam, pisałam i się nie dopisałam do niego w sprawie tego pięknego malucha o numerze 6.
Niestety jestem człowiekiem tego typu, który najpierw robi, potem myśli. Zamiast poczekać, to polazłam dzień później do zoologicznego i przyniosłam szczurka. Dopiero potem zaczęłam czytać, dowiadywać się i dotarło do mnie, że zrobiłam źle. Czytając dowiedziałam się również, że szczury są stadne i tak się cudownie ułożyło, że kolega napisał do mnie w tym samym czasie. W niecałe dwa tygodnie od zakupu Arnolda poszłam po upragnionego chłopca o numerze 6. Został nazwany Harry ze względu na białą szramkę na czole. To teraz może foteczki ;D

Kilka dni po udanym łączeniu
Obrazek
Obrazek


Arnold:
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Harry:
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Razem:
ObrazekObrazekObrazek


Arnold ma niecałe 5, a Harry niecałe 4 miesiące ;).
Pozdrawiamy!
Obrazek
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: emciakowe rozrabiaki =)

Post autor: unipaks »

http://images65.fotosik.pl/332/62e7997a424e16ccm.jpg Piękne chłopaczki, niech zdrowo rosną! :)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
ema0505
Posty: 125
Rejestracja: wt gru 31, 2013 4:16 pm
Numer GG: 9018453

Re: emciakowe rozrabiaki =)

Post autor: ema0505 »

Dziękuję bardzo ;P. Pod koniec miesiąca dołączą do nas dwa maluchy od Entreen :)
Obrazek
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: emciakowe rozrabiaki =)

Post autor: unipaks »

Będzie Hipcio?:) Fajnie!
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
ema0505
Posty: 125
Rejestracja: wt gru 31, 2013 4:16 pm
Numer GG: 9018453

Re: emciakowe rozrabiaki =)

Post autor: ema0505 »

Już nie mogę się doczekać :) . Cztery szczury to już stado ;p
Obrazek
Awatar użytkownika
diana24
Posty: 816
Rejestracja: wt maja 11, 2010 4:07 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: emciakowe rozrabiaki =)

Post autor: diana24 »

Harry jest super :)
Ja mam na razie trójkę ale po jednym razie posiadania czterech, teraz jakoś brakuje jednego ogonka, także już dogaduję się w sprawie adopcji bez jajecznego pana :)
Gratuluję przygarnięcia kolejnej dwójki i uważaj! GMR dopada każdego ;D
Z nami : Kreska, Tosia (http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=41343)
Przetransportowane: 8 przystojniaków i 8 samiczek
Za TM [*][/b]: Lucy, Hera, Topej, Fiona, Całka, Aria, Albert, Iskierka, Gabi, Safi, Plamka
Awatar użytkownika
ema0505
Posty: 125
Rejestracja: wt gru 31, 2013 4:16 pm
Numer GG: 9018453

Re: emciakowe rozrabiaki =)

Post autor: ema0505 »

Miałam uważać ale, ale, no ale sama rozumiesz, one są taaaaaaakie kochane <3
Na początku dwa, potem wiedziałam, że zaadoptuję jednego, wyszło jak wyszło, że biorę znów dwa, a klatkę kupiłam na sześć ogonów xD. Po prostu przez najbliższe pół roku nie mogę wchodzić w dział "oddam" :D
Obrazek
Awatar użytkownika
diana24
Posty: 816
Rejestracja: wt maja 11, 2010 4:07 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: emciakowe rozrabiaki =)

Post autor: diana24 »

Łatwo powiedzieć, trudniej zrobić :D
Moje "nie wchodzę na dział oddam" wytrzymało tylko miesiąc ;D
Z nami : Kreska, Tosia (http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=41343)
Przetransportowane: 8 przystojniaków i 8 samiczek
Za TM [*][/b]: Lucy, Hera, Topej, Fiona, Całka, Aria, Albert, Iskierka, Gabi, Safi, Plamka
Awatar użytkownika
ema0505
Posty: 125
Rejestracja: wt gru 31, 2013 4:16 pm
Numer GG: 9018453

Re: emciakowe rozrabiaki =)

Post autor: ema0505 »

Na szczęście (czy nieszczęście?) mam ograniczenia finansowe, więc przez najbliższe pół roku będę trzymać się przy czwórce ;p
Obrazek
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: emciakowe rozrabiaki =)

Post autor: unipaks »

Czwóreczka to dobra liczba :) A jak kiedyś fundusze się ustabilizują, to i szósteczka nie będzie gorsza ;)
Na razie bądź twarda, omijaj dział Zwierzaki ;D
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
ema0505
Posty: 125
Rejestracja: wt gru 31, 2013 4:16 pm
Numer GG: 9018453

Re: emciakowe rozrabiaki =)

Post autor: ema0505 »

Będę twarda! :D
No chyba, że zobaczę fuzzika ... ;D
Obrazek
Awatar użytkownika
Morgana551
Posty: 1177
Rejestracja: ndz kwie 21, 2013 4:38 pm

Re: emciakowe rozrabiaki =)

Post autor: Morgana551 »

Też miałam zostać przy czterech :P Chwilowy zastrzyk gotówki i już zamawiałam ogromną klatkę na 8 ogonków :P Później wzięłam Wafelka i było - " mam 5 i już starczy!". Pewnego dnia zobaczyłam post Entreen i stwierdziłam, że muszę mieć takiego niebieskiego brzdąca :) No i 9 stycznia wsiadam w autobus i jadę do Katowic odebrać maluszka :) Tym sposobem będzie u mnie 6 ogoniastych. Jednak postanowiłam, że definitywnie kończę doszczurawianie w czwartek i blutek będzie ostatni!
Ze mną: Elmo, Blue, Hektor, Tyrion, Aslan, Theron SR, Memfis ZR, Frodo, Snow i Hades
Tęczowy most: Beti, Frika, Betunia, Navi, Leto, Kermit, Cookie, Wafel, Gizmo, Oskar [*]
Nasz temat: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 3#p1018523
Awatar użytkownika
ema0505
Posty: 125
Rejestracja: wt gru 31, 2013 4:16 pm
Numer GG: 9018453

Re: emciakowe rozrabiaki =)

Post autor: ema0505 »

Jasne, jasne :D Jak już jest klatka na 8 szczurów, to nie wydaje mi się, że skończy się to na sześciu ;p nie, żebym w Ciebie nie wierzyła xD po prostu wiem jak to jest ;D
Obrazek
Awatar użytkownika
Morgana551
Posty: 1177
Rejestracja: ndz kwie 21, 2013 4:38 pm

Re: emciakowe rozrabiaki =)

Post autor: Morgana551 »

Mama mnie przy szóstym zabije także nie będę miała jak więcej wziąć :P
Ze mną: Elmo, Blue, Hektor, Tyrion, Aslan, Theron SR, Memfis ZR, Frodo, Snow i Hades
Tęczowy most: Beti, Frika, Betunia, Navi, Leto, Kermit, Cookie, Wafel, Gizmo, Oskar [*]
Nasz temat: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 3#p1018523
Awatar użytkownika
ema0505
Posty: 125
Rejestracja: wt gru 31, 2013 4:16 pm
Numer GG: 9018453

Re: emciakowe rozrabiaki =)

Post autor: ema0505 »

Mnie ojciec chciał zabić jak jednego przyniosłam do domu, po tygodniu zauważył, że w klatce biegają dwa (tylko dlatego, że Harry ma trochę czarnej sierści, inaczej by nie zauważył ;D). Potem była akcja podczas przeprowadzki, że na nowym mieszkaniu nie życzy sobie "tego paskudztwa", ale dzięki jego kobiecie jakoś się udało przemycić maluchy i jakoś się pogodził z tym, że mam takie "okropne stworzenia z kanałów" w pokoju. Tylko zawsze jak wchodzi do mnie, to pierwsze co "schowaj mi to". A teraz jak zobaczy kolejne dwa, to sama nie wiem, czy machnie ręką czy będę miała OPR z góry na dół ;D .

No i właśnie co do maluchów, to chciałam się pochwalić wszystkim jakie cuda do mnie przyjadą pod koniec stycznia. Moje skarpetkowe rodzeństwo <3 Double rex i blutek :D
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”