[WARSZAWA & OKOLICE]Sparky szuka przyjaciół/ela!

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
Sabathani
Posty: 210
Rejestracja: pt kwie 25, 2014 1:46 am

[WARSZAWA & OKOLICE]Sparky szuka przyjaciół/ela!

Post autor: Sabathani »

Obrazek
Hej, nazywam się Sparky i jestem niecałe 2-letnim szczurkiem odmiany Blue American. Kilka dni temu odszedł mój ukochany braciszek i kompan, potrzebuje więc nowych przyjaciół, by zapełnić tą pustkę w serduszku.

Mam bardzo spokojny charakter. Moja "mamusia" śmieje się, że jestem jej małym ciapciakiem. Troszkę strachliwy, nieogarnięty. Na pewno nie odnajduje się w pozycji alfy. Dlatego też szukam innych ogonków, które pasowałyby do mojej osobowości. Jestem zdrowy, nie mam żadnych problemów zdrowotnych, lekko pulchniutki bo moja opiekunka zbyt mnie rozpieszcza :)

_____________________________________________________
@Ogłoszenie

Witam, poszukuje kompana lub tez kompanów dla mojego Sparkyego. Najbardziej zależy mi na dwóch młodych chłopakach w wieku około 2-4 miesięcy, ewentualnie starszego, około 2 letniego szczuraska. Jednak w tym drugi wypadku zależy mi, by była możliwość wcześniejszego spotkania i zobaczenia, czy się dogadają :) Jest to niemalże warunek bo nie chce by Sparky, czy tez ten drugi miały problemy z powodu takiego doboru.

Najbardziej jednak zależy mi na dwóch maluszkach.

Coś o mnie:
Jestem już pełnoletnią osobą, nie ma żadnych przeciwwskazań, bym zaadoptowała kolejne ogonki. Moje finanse spokojnie wystarczają na codzienne dbanie o szczurki, nigdy nie było problemu z opłaceniem weterynarza. Ja mogę nie zjeść, ale dla moich zwierząt pieniądze zawsze się znajdą. :)

Posiadam dodatkowo dwa małe pieski, ale nie stanowią one żadnego zagrożenia dla szczurów. Jeden jest już bardzo leciwy, w ogóle nie interesuje się innymi zwierzątkami, a drugi to po prostu mały strachuś :P Psy nigdy nie mają dostępu do szczurów. Kiedy mnie nie ma w domu pokój jest zamykany przed psami.

Posiadam dużą klatkę, która pomieści jeszcze 2, czy nawet 3 szczurki:
Obrazek
Aktualnie nie ma w nich różnych akcesorii oraz dolnej półeczki, jednak jest to spowodowane wymogiem ich usunięcia przy chorobie brata Sparkiego-Gizma, który niestety jest już za TM. Mimo to niedługo zostaną zamontowane, jak i zakupione nowe zabaweczki :)

Klatka jest non-stop otwarta, kiedy jestem w domu. Podłoga jest oprzątnięta zawsze, kable specjalnie pochowane, a niebezpieczne miejsca "uszczelnione" Dlatego też szczurki mogą swobodnie sobie biegać i bawić się.

Pracuje w domu, a na uczelnie chodzę tylko 4 dni w miesiącu, dlatego też nie ma problemów z zaopiekowaniem się ogonkami.

Wszelkie propozycje proszę składać w tym temacie lub poprzez prywatną wiadomość.
W razie czego jestem skłonna również udzielić innych informacji :)
Pozdrawiam.
Za TM [*] :[/b]Gizmo, Sparky, Diablo, Hachiko, Miko, Maks, Borys, Aki, Pan Szczur, Shiro
Aktualnie brak szczurków w domu :(
Awatar użytkownika
Sabathani
Posty: 210
Rejestracja: pt kwie 25, 2014 1:46 am

Re: [WARSZAWA & OKOLICE]Sparky szuka przyjaciół/ela!

Post autor: Sabathani »

Nieaktualne :)
Za TM [*] :[/b]Gizmo, Sparky, Diablo, Hachiko, Miko, Maks, Borys, Aki, Pan Szczur, Shiro
Aktualnie brak szczurków w domu :(
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”