Przygarnę szczurki - gdańsk, trójmiasto

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

aisha333
Posty: 3
Rejestracja: śr lut 06, 2013 10:56 am

Przygarnę szczurki - gdańsk, trójmiasto

Post autor: aisha333 »

Witam
Niestety pożegnałam się ze swoją szczurzycą Efedrynką jakiś czas temu i chętnie przyjmę kilka maluszków (mogą być też dorosłe szczurki) w domku mam fajne warunki bo dwie ogromne klatki (antresole po ptakach - arach) więc nie ma obawy o miejsce i niekontrolowane rozmnażanie się szczurków, bo będą osobno samiczki i samce. Mogę podjechać samochodem w okolicach trojmiasta.
Pozdrawiam :)
karolcia&dzikuska
Posty: 37
Rejestracja: czw kwie 03, 2014 2:19 pm

Re: Przygarnę szczurki - gdańsk, trójmiasto

Post autor: karolcia&dzikuska »

aisha333 pisze:Witam
Niestety pożegnałam się ze swoją szczurzycą Efedrynką jakiś czas temu i chętnie przyjmę kilka maluszków (mogą być też dorosłe szczurki) w domku mam fajne warunki bo dwie ogromne klatki (antresole po ptakach - arach) więc nie ma obawy o miejsce i niekontrolowane rozmnażanie się szczurków, bo będą osobno samiczki i samce. Mogę podjechać samochodem w okolicach trojmiasta.
Pozdrawiam :)

Przepraszam, że wątpię w szczerość Twoich wpisów, ale "przyjmę szczurki w każdym wieku i każdej płci",
brzmi trochę jak "mam hodowlę węży..." >:D
Jeśli nie, to przepraszam, ale trochę tak to wygląda.

Miałaś ARY ::) a masz jakieś fotki? Chętnie bym zobaczyła :o
Awatar użytkownika
Kameliowa
Posty: 3342
Rejestracja: wt lis 24, 2009 12:18 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Przygarnę szczurki - gdańsk, trójmiasto

Post autor: Kameliowa »

Nie polecam trzymania dwóch stad w dodatku różnych płci. Po prostu może być tak, że nie upilnujesz- bo mogą uciec z klatki, niedopatrzenie czy cokolwiek i będzie problem. A poza tym, dwa stada ( zwłaszcza większe) to dwa razy więcej pracy i trzeba im poświęcać dwa razy więcej czasu, a wiadomo, nie każdy może sobie na to pozwolić. Zacznij może najpierw od jednego, mniejszego?
George Orwell was wrong. Aldous Huxley was right.

Jeżeli widzisz: błąd ortograficzny, niepokojący post/temat, chcesz poprawić swój temat, zamknąćtemat
Zgłoś to moderatorom klikając w ikonę wykrzyknika w poście!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”