Samotna, smutna Moli szuka nowego stadka...:(

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
yuliett
Posty: 14
Rejestracja: sob paź 06, 2012 10:25 pm
Lokalizacja: Wrocław

Samotna, smutna Moli szuka nowego stadka...:(

Post autor: yuliett »

Mam do oddania szczurzyczkę - Moli... bardzo duzo mnie to kosztuje ze tutaj pisze i ze w ogole musze sie z nia rozstac, ale robie to dla jej dobra. Tydzien temu zmarla jej towarzyszka, mialam nadzieje, ze jak bede poswiecac jej duzo czasu to nie odczuje tak tej straty, ale niestety jest inaczej. Praktycznie nie rusza sie z hamaka, wychodzi tylko na jedzenie i picie. Ma juz 2 lata, nie chce dobierac jej nowej kolezanki, ale byc moze ktos jest w podobnej sytuacji i przygarnal by ja... W sierpniu konczy 2 latka, niestety ma guza kolo uszka, nieoperacyjnego, ktory jednak wg weterynarza nie wplywa na jej samopoczucie, nie boli jej nawet, przy dosyc 'intensywnych' ogledzinach i nawet nie sprawiala wrazenia, zeby w ogole jej to przeszkadzalo ze ktos ja dotyka. W zwiazku z guzem ma jedynie problem z blednikiem, i troszke ja znosi na boczek. Jednak swietnie sobie z tym radzi. Jest bardzo przyjazna i ciekawska mimo swojego wieku. Zdaje sobie sprawe, ze nie zostalo jej duzo czasu, dlatego tez nie chcialabym jej skazywac na samotnosc na te jej ostatnie chwile. Jest najbardziej ulegla ze wszystkich szczurzyczek jakie mialam, bardzo lagodna. Jestem pewna ze dogadalaby sie z kazdym szczurkiem. Pomozcie prosze, nie moge patrzec na to jak jest taka smutna... :'(

to jej zdjecie (Moli to ta czarna po lewej -
Obrazek
Szczurek dumbo / rex/fuzz, wasiki ma jak rex, a futerko mieszkane.
Awatar użytkownika
yuliett
Posty: 14
Rejestracja: sob paź 06, 2012 10:25 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Samotna, smutna Moli szuka nowego stadka...:(

Post autor: yuliett »

z tego wszystkiego zapomnialam napisac dokladniej o umaszczeniu - ma bialy brzuszek i biale lapki, reszta cala czarniutka.
Jabłonciuś
Posty: 27
Rejestracja: pn wrz 10, 2012 12:48 pm

Re: Samotna, smutna Moli szuka nowego stadka...:(

Post autor: Jabłonciuś »

Starsza Pani
Posty: 379
Rejestracja: pn gru 01, 2008 11:25 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Samotna, smutna Moli szuka nowego stadka...:(

Post autor: Starsza Pani »

Wzięłabym, jakby się znalazł rozsądny transport.
Starsza Pani
Posty: 379
Rejestracja: pn gru 01, 2008 11:25 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Samotna, smutna Moli szuka nowego stadka...:(

Post autor: Starsza Pani »

Wątek chyba do zamknięcia, bo odpowiedzi żadnej nie dostałam.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”