Wrocław, trudny samiec

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
notmydivision
Posty: 26
Rejestracja: pt mar 14, 2014 8:26 am
Numer GG: 50116260
Lokalizacja: Wrocław

Wrocław, trudny samiec

Post autor: notmydivision »

Piszę to z bólem serca. Jakiś czas temu adoptowałam planciaka. Moja wina, nie dowiedziałam się wcześniej o jego charakterze, myślałam, że skoro fundacji udało się cykać im foty, to są w jakimś stopniu oswojone. Błąd.
Mały szatan boi się dłoni jak święconej wody, chociaż stosowałam się do wszystkich wyczytanych rad - nie robię nic gwałtownie, żadnych hałasów itepe. Nawet wkładając dłoń do transportera, by dać mu jeść, ryzykuję ugryzieniem. Myślałam, że jest dobrze, kiedy chciałam go połączyć z chłopakami - neutral i kiszonka wyszły dobrze, we wspólnej klatce były dzikie wrzaski i fruwająca sierść. A kiedy chciałam go z tej klatki wyciągnąć - uciekł mi z dłoni i godzinę próbowałam go złapać, przy akompaniamencie wrzasków i zębów. Nie chcę szczura, którego muszę się bać, a boję się go na tyle, że nie jestem w stanie dalej go oswajać - tym bardziej, że chłopak się uwstecznia. Piszę to z bólem i od jakiegoś czasu zastanawiam się nad oddaniem go komuś bardziej doświadczonemu - najwyraźniej ja nie powinnam była porywać się na coś takiego. I sądzę, że czary nie przepełniają tu moje odczucia - a fakt, że reszta stada też jest nim przerażona i traktuje go jak intruza. Dlatego chcę mu znaleźć lepszy dom.

Chłopak to standard husky, ma około pięciu miesięcy. Jest nieufny, agresywny i boi się najdelikatniejszych dźwięków. Nie akceptuje innych szczurów. Nie reaguje na wołania, ale wręcz się ich boi. Szukam dla niego doświadczonej ręki z całej Polski.
ze mną: Magnus, Rocket, Sheldon, Syriusz i Splinter | za TM: Crowley i Parszywek [*][/b][/size][/i]
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Wrocław, trudny samiec

Post autor: smeg »

notmydivision, poinformowałaś fundację? Nie przyjmą go z powrotem?
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Wrocław, trudny samiec

Post autor: smeg »

I jeszcze jedna kwestia - może kastracja chłopaka by pomogła?
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”