poszukiwana tajemnicza osoba z okolic Bielska Białej

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

saszenka
Posty: 2138
Rejestracja: ndz cze 10, 2012 10:59 am
Lokalizacja: Łódź

poszukiwana tajemnicza osoba z okolic Bielska Białej

Post autor: saszenka »

"Zabrano moje szczury, rodzina bezprawnie oddała moje szczury pewnej Pani,która ponoć zajmuje się adopcjami. Nie chcą mi podać do niej kontaktu. Te szczury były dla mnie członkami rodziny, miałem je od urodzenia i jestem do nich naprawdę przywiązany,one zresztą do mnie też. Bardzo zależy mi na ich odzyskaniu, ktokolwiek widział takiego szczura, czy to na jakimś portalu adopcyjnym, czy też w sklepie bardzo proszę o kontakt!
Przewiduję nagrodę, tak były dla mnie ważne."
http://olx.pl/oferta/skradziono-szczura ... a43384b409
Dziewczyny z grupy na fejsie nawiązały kontakt z facetem. To zdarzyło się naprawdę. Może ktoś zna osobę, może ktoś jest tą osobą, która odebrała szczury?
saszenka
Stado: Turkuć, Podjadek, Pafnucy, Milord, Gimel

Na tymczasie: cała wataha
Awatar użytkownika
Paulinya
Posty: 82
Rejestracja: czw paź 09, 2014 10:12 am

Re: poszukiwana tajemnicza osoba z okolic Bielska Białej

Post autor: Paulinya »

Oto wiadomość od chłopaka.
"Wyprowadzam się od razu. Juz wynająłem mieszkanie:) specjalnie dla nich tylko nie zdążyłem ich zabrać od rodziców. Tego dnia co przyjechałem po nie ich już nie było. Podobno wzięła je jakąś anonimowa Pani od adopcji i nie życzy sobie kontaktów. Blagalem o jej numer żeby je odzyskać, lecz nie chcą mi go dać. A one są dla mnie jak najbliżsi. Mieszkam w Bielska-Białej, Pani podobno z okolic jest. Chce je znaleźć za wszelką cenę."


Wolę uprzedzić, żeby zbędnej dyskusji na temat wieku itd. nie było.
Lili, Megi i Zuzia <3
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”