Moje małe zoo ^^

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Diego<3
Posty: 586
Rejestracja: śr lut 25, 2015 10:07 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Moje małe zoo ^^

Post autor: Diego<3 »

Obrazek
- Przybijemy sobie piątkę?!
Obrazek
(Przerobiony demonek)
Obrazek
znów przerobione ;)
W szczurzym niebie: Hero (moja mała iskierka),Diego, Montana, Hana Shrek, Bob, Jack, Blake, Michael.
Diego<3
Posty: 586
Rejestracja: śr lut 25, 2015 10:07 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Moje małe zoo ^^

Post autor: Diego<3 »

Przepraszam za dość długą nieobecność! :)

Przez te kilka dni wiele się wydarzyło. ;) Moje golaski dostały hamaczek z firmy Trixie taki wygląda jak wiewiór śmieszny.
Skaczą po nim itd. Nie jestem pewna ale prawdopodobnie za tydzień w poniedziałek Dino do mnie wróci. Czeka mnie łączenie. Zakupiłam, ale jeszcze im nie dałam karmę z robakami. JR farm. Boję się, że znów popełniłam głupstwo. Niby te mołczaki czy jakoś tak są wysuszone. Wiem, ze mają białko bardzo potrzebne. Ale no nie wiem. Strach mnie opętał. ??? Co sądzicie o tej firmie? Co wiecie o tych robakach?
To bardzo ważne informacje. A ja wpiszę się jeszcze dziś lub jutro. :-*
W szczurzym niebie: Hero (moja mała iskierka),Diego, Montana, Hana Shrek, Bob, Jack, Blake, Michael.
Diego<3
Posty: 586
Rejestracja: śr lut 25, 2015 10:07 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Moje małe zoo ^^

Post autor: Diego<3 »

NASZE PUPILE!

Proszę. Chciałabym zobaczyć także wasze, że tak powiem pociechy. ;-) Każdy z nas ma jakieś zwierzątko! No dalej...
Nie dawno oglądałam zdjęcia w taty telefonie kilka dni przed śmiercią Montany. Moja mała, wzruszyłam się.
Obrazek

Teraz mam tylko to. I psy, konie itd. :P Ale wiecie o co chodzi, gdy macie pełno pociech, ale w waszym sercu robi się dziura po stracie choćby jednej z nich.
Obrazek
Obrazek
Proszę was dodajcie plis zdjęcia waszych mogłajów. Tylko, ze u mnie. W moim małym zoo ^^ :D



Na koniec coś z wakacji:
Obrazek
- Ty to było moje żarcie!
- A podpisane było?
- A weź się piaskiem wypchaj..

Do jutra! Czekam na fotki! Przypominam, że na fotosik nazywam się Diego091
;D
W szczurzym niebie: Hero (moja mała iskierka),Diego, Montana, Hana Shrek, Bob, Jack, Blake, Michael.
Diego<3
Posty: 586
Rejestracja: śr lut 25, 2015 10:07 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Moje małe zoo ^^

Post autor: Diego<3 »

Będę wchodziła trochę rzadziej, ale napiszę tylko, że już skończyłam proces z oswajaniem. Dziewczynki się do mnie przyzwyczaiły i reagują na cmokanie. :D
Pozdrawiam.
W szczurzym niebie: Hero (moja mała iskierka),Diego, Montana, Hana Shrek, Bob, Jack, Blake, Michael.
olgapsiara
Posty: 1236
Rejestracja: pn wrz 01, 2014 4:48 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje małe zoo ^^

Post autor: olgapsiara »

A wiesz, że kastrata można łączyć z samiczkami najwcześniej 3 tygodnie po operacji... (tak mi się w każdym razie wydaje)
Ze mną: Aika, Biały Miś, Mishka i Ester :D
Za TM : Mysia, Pysia, Granda, Szelma, Kiki, Japa, Naira, Rita i Kartofel [*] :(
Diego<3
Posty: 586
Rejestracja: śr lut 25, 2015 10:07 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Moje małe zoo ^^

Post autor: Diego<3 »

Wiem. Słyszałam od smeg. ;)

14.10.15r. Dino czyli główna rola!

Dziś po powrocie ze stajni pojechaliśmy do kuzynki, która opiekuje się Dinem. Chrupał sobie kolbę, którą mu kupiła. Wyjęłam go z klatki i odgrodziłam kawałek jej łazienki. Biegał i przychodził do mnie po tuli tuli, a że potem jadłam kukurydzę (i umyłam ręce) to mnie lekko dziabnął, bo wyczuł... ::) :D
W szczurzym niebie: Hero (moja mała iskierka),Diego, Montana, Hana Shrek, Bob, Jack, Blake, Michael.
Diego<3
Posty: 586
Rejestracja: śr lut 25, 2015 10:07 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Moje małe zoo ^^

Post autor: Diego<3 »

Padaczka i chore serce
Dziś rano siedziałam w swoim pokoju i czytałam lekturę. Nagle słyszałam jak mama i tata krzyczą : Kiss! Kissi co ci jest?!
Skręcała się i podwijała nóżki szybko pobiegliśmy do weterynarza. Okazało się, że ma chore serce (od stresu, mówiłam, że ona taki rodwajlerek) miała zawał i ma padaczkę. Przyjęła leki uspokajające i przez dziesięć dni musi przyjmować leki. Nie wiadomo co będzie dalej... :'( Cały czas płaczę.
Pozdrawiamy i będę mówiła na bieżąco co się dzieje. Teraz leży w kocyku i śpi. :(
W szczurzym niebie: Hero (moja mała iskierka),Diego, Montana, Hana Shrek, Bob, Jack, Blake, Michael.
olgapsiara
Posty: 1236
Rejestracja: pn wrz 01, 2014 4:48 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje małe zoo ^^

Post autor: olgapsiara »

A co tam u szczurów?
Ze mną: Aika, Biały Miś, Mishka i Ester :D
Za TM : Mysia, Pysia, Granda, Szelma, Kiki, Japa, Naira, Rita i Kartofel [*] :(
Diego<3
Posty: 586
Rejestracja: śr lut 25, 2015 10:07 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Moje małe zoo ^^

Post autor: Diego<3 »

U szczurków akurat wszystko dobrze. Za dwa dni przyjeżdża Dino. Zaczynam czytać właśnie dział łączenia. Siostry ciągle się bawią i rozrabiają. Za nimi już jest nawet pierwsza bójka.. O większy kawałek jabłka. ::) Trzymajcie kciuki za Kiss. Musi teraz dużo pić i mieć spokój.
W szczurzym niebie: Hero (moja mała iskierka),Diego, Montana, Hana Shrek, Bob, Jack, Blake, Michael.
Diego<3
Posty: 586
Rejestracja: śr lut 25, 2015 10:07 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Moje małe zoo ^^

Post autor: Diego<3 »

Niezastąpiona agresja!
Oczywiście Kiss jak to Kiss musiała zerwać się z kocyka i obszczekać pod drzwiami ludzi na klatce. To właśnie niezastąpiona agresja, którą pragnę opisać i przedstawić także prawdziwą wierność psa. To co teraz napiszę może dla Was nie mieć sensu, ale dla mnie ma bardzo wielkie wrażenie. Gdy byłam z nią sama w domu wzięłam do ręki kartkę i długopis i napisałam jakiś wiersz krzyżowy i po chwili zaśpiewałam go, bo coś tam było mniej więcej:
,,I chociaż przyszła choroba,
nie zostawię cię.
Jestem jak Twoja ochrona,
ty o tym dobrze wiesz!
Przyjaźń to coś więcej,
niż wyraża większość ludzi,
Nie poddasz się ja ciebie znam najlepiej,
dlatego miłość w nas się budzi!
Po tylu przygodach,
piasku rzuconego w oczy.
Serce na największych obrotach,
bije, krąży wie jak łatwo się zauroczyć!
To historia o mnie i o tobie,
którą pisze samo życie..
Więcej już chyba nic nie powiem,
całemu światu to chcę wykrzyczeć!
Kocham cię!"

I ona wtedy, wspięła mi się na kolana i zaczęła piszczeć patrząc mi w oczy...Każdy z nas umie kochać i wie kiedy kocha. Ja też to wiem.
Dobranoc. :-*
W szczurzym niebie: Hero (moja mała iskierka),Diego, Montana, Hana Shrek, Bob, Jack, Blake, Michael.
Diego<3
Posty: 586
Rejestracja: śr lut 25, 2015 10:07 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Moje małe zoo ^^

Post autor: Diego<3 »

Dzień dobry! Kiss wzięła przed chwilą tabletkę na serce i myślę, że jest już poprawa. ;)
Szczęśliwa ja!

Siostry śpią przytulone w hamaczku. Słodko! Jutro po szkole idę do kuzynki po Dina.
Na razie tyle!
W szczurzym niebie: Hero (moja mała iskierka),Diego, Montana, Hana Shrek, Bob, Jack, Blake, Michael.
Diego<3
Posty: 586
Rejestracja: śr lut 25, 2015 10:07 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Moje małe zoo ^^

Post autor: Diego<3 »

Dziś jeździłam na SH. I skakałam przez drążki, bo niestety wszystkie przeszkody były zajęte.
Przechodziłam z kłusu w galop itp. ::) Zmieniłam się z mamą. Czyściłam trzy konie, sprzątałam dwa boksy, pastowałam siodełko. ;D Jutro Kiss ma badania krwi w labolatorium. Będzie na padaczkę, bo jak pies ma zaciśnięte zęby to podejrzenie padaczki, i na serce. Zawał przeżyła ponoć ledwo,ledwo. Nigdy nie wiadomo co będzie dalej. :'(

Dobranoc. Idę oglądać aplauz,aplauz.
W szczurzym niebie: Hero (moja mała iskierka),Diego, Montana, Hana Shrek, Bob, Jack, Blake, Michael.
Diego<3
Posty: 586
Rejestracja: śr lut 25, 2015 10:07 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Moje małe zoo ^^

Post autor: Diego<3 »

Dziś jeździłam na SH. I skakałam przez drążki, bo niestety wszystkie przeszkody były zajęte.
Przechodziłam z kłusu w galop itp. ::) Zmieniłam się z mamą. Czyściłam trzy konie, sprzątałam dwa boksy, pastowałam siodełko. ;D Jutro Kiss ma badania krwi w labolatorium. Będzie na padaczkę, bo jak pies ma zaciśnięte zęby to podejrzenie padaczki, i na serce. Zawał przeżyła ponoć ledwo,ledwo. Nigdy nie wiadomo co będzie dalej. :'(

Dobranoc. Idę oglądać aplauz,aplauz.
W szczurzym niebie: Hero (moja mała iskierka),Diego, Montana, Hana Shrek, Bob, Jack, Blake, Michael.
Diego<3
Posty: 586
Rejestracja: śr lut 25, 2015 10:07 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Moje małe zoo ^^

Post autor: Diego<3 »

Dino wrócił! ;D Po szkole spotkałam się z kuzynką i jej mamą w parku Kasprowicza i dała mi transporterek, a tam okryty jakimś materiałem wygląda przez szybę. Słodziak <3 :-*

Teraz muszę sobie zapisać na dużej kartce punkt po punkcie jak obchodzić się z łączeniem. Zacznę od jutra! Na razie! Cześć! :D
W szczurzym niebie: Hero (moja mała iskierka),Diego, Montana, Hana Shrek, Bob, Jack, Blake, Michael.
Diego<3
Posty: 586
Rejestracja: śr lut 25, 2015 10:07 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Moje małe zoo ^^

Post autor: Diego<3 »

Dobranoc wszystkim! ;) I do jutra młahaha!
W szczurzym niebie: Hero (moja mała iskierka),Diego, Montana, Hana Shrek, Bob, Jack, Blake, Michael.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”