[WARSZAWA] 5-miesięczne wesołe dziewczynki szukają domu :)

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

a-nimka
Posty: 58
Rejestracja: sob mar 16, 2013 7:19 pm

[WARSZAWA] 5-miesięczne wesołe dziewczynki szukają domu :)

Post autor: a-nimka »

1. Liczba szczurów do oddania: 2

2. Płeć szczurów: samiczki

3. Wiek szczurów: ok. 5 miesięcy

4. Miasto: Warszawa

5. Możliwość transportu przez właściciela do innych miast: brak

6. Choroby, które szczury przechodzą/przechodziły: kapturka miała usunięty w narkozie ropień z ucha (przy czym objawów obserwowanych na zewnątrz w żadnym okresie choroby nie było - ani zapachu czy ropy wyciekającej, ani przechylenia główki na bok, drapania, zaburzeń koordynacji - nic; ropień wykryty w badaniu otoskopem na profilaktycznej wizycie w lecznicy), husky kilka dni była przeziębiona. Obie wyleczone, od 2 tygodni żadnych objawów chorobowych (kontrola była ponad tydzień temu).

7. Charakter, usposobienie szczurów: ciekawskie, ruchliwe, łagodne.

8. Stosunek szczurów do człowieka: przyjazny, nieco niepewne na rękach, ale nieagresywne w żadnej sytuacji (obu podawałam zastrzyki podskórne w domu ;) ). Bardzo grzecznie biorą jedzenie z ręki - nie zabierają jedzenia razem z podającą je ręką ;)

9. Stosunek do innych szczurów: przyjazny, tzn. u mnie mają kontakt tylko ze sobą i dogadują się.

10. (Jeśli szczury są starsze) Powód oddania: jestem dla nich DT.

11. (Jeśli szczury są młode) Sposób, w jaki doszło do rozmnożenia: nie dotyczy, prezent na dzień dziecka się znudził, ojciec dzieci pozbył się szczurów w połowie września.

12. (Jeśli szczury są różnej płci powyżej 4,5 tyg. życia) Czy samce są oddzielone od samiczek: tak

13. Dodatkowe akcesoria do oddania razem ze szczurami: brak

14. Czy szczury są do oddania razem, czy mogą być rozdzielone: najchętniej razem, chyba że znajdą się dwa osobne domy w jednym czasie, oczywiście nie wydaję szczurów do życia w pojedynkę. Są bardzo zaprzyjaźnione, myślę, że nie warto ich rozdzielać.

15. Wymagania wobec przyszłego właściciela: podpisuję umowę adopcyjną, robię wizytę przedadopcyjną i rozmowę przedadopcyjną, oczekuję, że nowy właściciel będzie leczył szczurki u lekarza znającego się na leczeniu szczurów.

16. Zdjęcia szczurów:
Obrazek Obrazek Obrazek husky

Obrazek Obrazek Obrazek kapturka

17. Kontakt: przez pw

18. Kilka słów o szczurze: Już wyżej większość istotnych informacji jest ;) Dziewczynki chętnie by już pobiegały w nowym domu... u mnie niestety nie mają wybiegów (mam trzy osobne "stada" w pokoju, a dziewczynki dość szybkie i nieprzewidywalne są), więc zależy mi na szybszym znalezieniu domu - oczywiście najlepszego ;)
Obrazek
a-nimka
Posty: 58
Rejestracja: sob mar 16, 2013 7:19 pm

Re: [WARSZAWA] 5-miesięczne wesołe dziewczynki szukają domu

Post autor: a-nimka »

Dziewczynki dziś zamieszkały we wspólnym domku w Warszawie :)

Wątek można zamknąć :)
Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”