Oddam PILNIE 3 samce [MOSINA, PUSZCZYKOWO, KÓRNIK, POZNAŃ]

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Ohime
Posty: 3
Rejestracja: sob sie 20, 2011 8:58 am
Numer GG: 34021421
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Oddam PILNIE 3 samce [MOSINA, PUSZCZYKOWO, KÓRNIK, POZNAŃ]

Post autor: Ohime »

ODDAM SZCZURY
PILNE!
[MOSINA, PUSZCZYKOWO, KÓRNIK, POZNAŃ]
Z wielkim żalem jestem zmuszana oddać moje 3 samce. Powody są dwa.
Pierwszy powód jest taki, że moje dziecko ostatnio było w szpitalu i z racji tego całego zamieszania, bo nie znosił tego pobytu dobrze to nikt nie mógł się tymi szczurkami zająć. Drugi powód jest taki, że u mojego syna wykryto bakterie.Oczywiście może być to mały procent, bo tą bakterię nie można zdiagnozować gdzie ona była, ale właśnie z racji tego, że szczury mogą być jej nosicielami muszę zminimalizować ryzyko kolejnego pobytu w szpitalu. Naprawdę z wielkim bólem serca muszę je oddać. Zależy mi bardzo, żeby te szczury miały dobry dom.

Szczurki mają czerwona oczka i oklapnięte uszka. Dwa szare i jeden biały.
Ilość oddawanych szczurów- 3 szczurki razem do adopcji
Płeć- samce
Wiek- ok 4 miesięce
Stan zdrowotny szczura w ostatnich miesiącach (zabiegi, choroby, leki)- szczurki są zdrowe
Szczur był kastrowany/sterylizowany?- niekastrowane
Jak zachowują się w stosunku do człowieka? - do człowieka są przyjaźnie nastawione lecz niestety nie są bardzo z nim związane więc wymagają więcej opieki.
Jak zachowują się w stosunku do innych szczurów? przyjaźnie
Były trzymane w stadzie/samotnie?- szczurki od urodzenia żyją razem i nie ma między nimi oznak agresji
Powód oddania- jak wyżej
Dodatkowe akcesoria do oddania- brak dodatkowych akcesoriów
Czy wymagasz ankiety/ wizyty przedadopcyjnej/ umowy? - wymagam umowy adopcyjnej.

Dodatkowe: Niestety mam możliwość zawiezienia szczurków do Mosiny, Puszczykowa, Kórnika, Lubonia. Z samym Poznaniem byłoby bardzo ciężko. Bardzo zależy mi na czasie.

Proszę o kontakt, bo niestety nie mogę być dyspozycyjna przy komputerze często.
726 795 467 lub przez facebook: https://www.facebook.com/ohimexe
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”