Małe myszki

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
kotletbam
Posty: 2
Rejestracja: pn mar 21, 2005 10:39 am

Ma?e myszki

Post autor: kotletbam »

witam i gratuluje świetnego forum, bo chociaż mam myszki lubie poczytac to forum.

Chcialem sie pochwalic ze w nocy z piątku na sobote zostalem dziadkiem. urodziło się 5 lub 6 małych myszek. ich rodzice są koloru białego, jednak samiec ma zauważalną szarą plame na plecach co pokazuje ze jego rodzice lub dziadkowie nie byli cali biali. jestem ciekaw czy bedzie jakis maluch nie biały. jezeli chce cie moge zdawac relacje z ich jeszcze krótkiego życia. pozdro
Farandil
Posty: 219
Rejestracja: ndz lut 13, 2005 12:47 pm

Małe myszki

Post autor: Farandil »

Gratulacje/ ja jestem ciekaw
Szczur gigant Kozak ur. 28.01.2005 Ze mną od 03.03.05.
Szczurek Kekkai 13.04.2005 - 18.07.2006 [*]
Pies Bandi ze mną od zawsze do 13.09.2005 [*]
Zdjecia Kozaka i Kekkai'a
Damian15
Posty: 18
Rejestracja: śr mar 30, 2005 1:18 pm

Małe myszki

Post autor: Damian15 »

gratulacje to ciekawe ja tez mialem dylemat co wybrac szczora czy myszki dwie ale wybralem szczora narazie bo kolerzanka powiedziala ze szury sa lepsze bo sie oswajaja i nieuciekaja a myszy s********** jak najszybciej ii sie boja wszystkiego czy to prawda ?? ja jestem ciekaw jak tam cykl rozwoju myszek ja widziaem juz noworodki myszek w moim sklepie zoologicznym jak sie okocila samiczka bylo ich z 10 malych glowek boskie byly jeszcze jest kilka tych myszek z tej rodzinki w sklepie lecz ja wybralem szczorka samiczke i jestem narazie zadowolony choc chcialbym tez miec dwie myski i je rozmnazac czekam na dalsze informacje o cyklu rozwojowym twoich myszek :lol:
--------------
Forum to nie podworko. Prosze sie wyrazac z kulturka. /mod edit
Krówka.
Posty: 958
Rejestracja: pt mar 12, 2004 7:26 pm
Kontakt:

Małe myszki

Post autor: Krówka. »

nie jest prawda, ze myszki "s****** jak najszybciej ii sie boja wszystkiego " :?
Jak ktoś wogóle nie bierze myszki na ręce to może i "spierdalaja jak najszybciej ii sie boja wszystkiego"
ale jak bierzesz myszke codziennie i nosisz ja, bawisz sie z nia to sa spokojne. Zalezy to tez od jej chartakteru.
A o cyklu rozwojowym myszek mozesz poczytac np. na stronie Kasi (wejdz na moja strone http://www.myszki.xt.pl pozniej w linki i tak znajdz napis MYSZKI KASI, kliknij w niego i już ;) )
mataforgana
Posty: 1399
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 7:10 am

Małe myszki

Post autor: mataforgana »

nie baw sie, chłopcze w niepotrzebne rozmnażanie :?
/ luuudzie, ja sie zaraz wkurze...
niech ktos go uświadomi ;)
BEZSZCZURZEWIE
['] Agrafka,Iskierka,Milva,Ryjek,Nitka,sunia Iskra,Zu,Bea,Arsen,Nan,Nezumi,Eskel&Askaro,Aslan&Amber,Nike,Sepia,
Ryu,Risa,Don,Ori,Diego,Gringo,Effe,Jamajka,Saskia,Imbir,Firmin,Cynamon,Paddy,Karmel,Phoenix,Geralt,Anemon
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Małe myszki

Post autor: krwiopij »

ja moge uswiadomic zdaniem starym jak sawiat: zwierzeta to nie zabawki... nie wolno rozmnazac ich tylko dla wlasnej frajdy...
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
kotletbam
Posty: 2
Rejestracja: pn mar 21, 2005 10:39 am

Małe myszki

Post autor: kotletbam »

zgadzam się. u mnie była taka sytuacja ze juz przed kupnem myszek szukałem chętnych na małe i uzbierało się 8 osób. a myszek jest 6. 3 zostają u mnie, wiec tylko 3 znajomych bedzie sie niedlugo cieszyc kruszyną. :P. jutro fotki :) pozdro
czarny mag
Posty: 371
Rejestracja: pt mar 04, 2005 10:35 am

Małe myszki

Post autor: czarny mag »

ooool!!! foteczki, foteczki!!! jak fajniutko! :albino: :drunken: :alien: :alien:
Buddyzm w powszechnym uważaniu jest religią opierającą się na...... A kogo to obchodzi,co?
Eli
Posty: 1
Rejestracja: śr kwie 20, 2005 3:23 pm

Małe myszki

Post autor: Eli »

[quote="Damian15"]chcialbym tez miec dwie myski i je rozmnazac --------------
Forum to nie podworko. Prosze sie wyrazac z kulturka. /mod edit[/quote]


ROZMNAŻAC?!!!! A po co?!?!?! Ej bez przesady, zobacz ile jest myszek w sklepach a Ty jeszcze bez sensu chcesz je rozmnazac? i co z nimi zrobisz???? Myszki trzeba rozdzielać !! Osiągają już dojżałośc płciową w 4-7 tygodniu życia.
Oddzielenie od matki: samce 3,5 tygodnia, samice 4 tydzień
Rozdzielenie na osobne grupy płciowe: 3,5 tygodnia.
W miocie pojawia się nawet do 14 myszek ! Masz odpowiednią ilość klatek zeby je porozdzielać?? Zapewnisz im domki? Czy pojdą w paszcze węża/pająka ? ? Będzie Ci się przez dwa lata, jak nei wiecej wykawmiac tyle myszek i sprzatac im i opiekować się???? słuchaj, jesli nie ma się hodowli to bezsensowne rozmnazanie myszy, zeby zobaczyc JAK TO JEST jest cholernie nieodpowiedzialne. Zastanow się zanim zrobisz jakieś głupstwo.
Aha, a wiesz co ile samica myszki ma rujke?? Jesli nie, to najpierw się tego dowiedz, potem pogadamy :-)

Po pierwsze to stary temat, więc prosimy patrzeć na daty. Po drugie najpierw proszę zapoznać się z regulaminem i zasadami panującymi na forum, w którym napisane jest, że na temat rozmnażania wypowiadamy się w specjanie utworzonym temacie. Po trzecie temat zamykam/edit/mod
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”