Dlaczego szczury mają takie obrzydliwe nawyki!?

Sprzątanie w klatkach, obcinanie pazurów, kąpiele itp.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)

Czy wasze szczury teÂż robiÂą se toalete z miejsca spoczynku?

Czas głosowania minie ndz lut 07, 2106 7:28 am

Tak, i okropnie potem ÂśmierdzÂą!
34
44%
Tak, ale nie ÂśmierdzÂą
21
27%
Nie, nigdy!
9
12%
Sikaja tylko w jedno miejsce, na szczĂŞÂście...
13
17%
 
Liczba głosów: 77

Bart
Posty: 30
Rejestracja: pn wrz 13, 2004 12:54 am

Dlaczego szczury maj? takie obrzydliwe nawyki!?

Post autor: Bart »

Mam już swoje wymazone dwa szczurki :D niestety, ich higiena tylko asię pogorszyła zawsze robie im domki ze starych tektórowych pudełek, dlaczego zawsze? Zgadnijcie... takie się lesery zrobiły że nie chce im się shodzić na dół na schodki zeby się odsikac, tylk ow domek! a potem tam śpią w swoic szczochach i śmierdzą jak siedem nieszcześć... no dobra nie one... klatka! na drugi dzień tak capi moczem że o ja nie moge..... i pewnie nie ma na to rady...?
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Dlaczego szczury mają takie obrzydliwe nawyki!?

Post autor: ESTI »

Im szczurki starsze, tym mądrzejsze. ;)
Maluchy istotnie leją gdzie popadnie, ale jak dorosną to uwierz mi, że zaczną byś porządniejsze. ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Dlaczego szczury mają takie obrzydliwe nawyki!?

Post autor: krwiopij »

moje leja do legowisk/hamaczkow... chyba wszystkie, choc nadie, mefisie i diabla przylapalam na wylazeniu z domku i siusianiu w wybrane przez siebie miejsce (na poleczke, w zadnym razie nie do kuwetki - tam sie tylko kupki robi)... w kazdym razie wszystki szmatki sa do prania przynajmniej raz na dwa dni... jak wspomnialam - tylko z siusianiem jest problem... kupki robia tylko w dwoch (kuwetka i kat klatki na parterze) miejscach... no, i jeszcze zdarza im sie w rogu pokoju, gdzie nie ma miejsca na postawienie kuwetki... ech... :roll:
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Dixi
Posty: 1171
Rejestracja: wt lis 16, 2004 4:24 pm

Dlaczego szczury mają takie obrzydliwe nawyki!?

Post autor: Dixi »

Dixi na poczatku, jak byla mala gowniara to tez robila gdzie popadnie. Teraz. gdy ma niecale pol roku sporzadniala :)
Pozdrawiam,
Aguśka
moni
Posty: 881
Rejestracja: sob maja 17, 2003 6:09 pm

Dlaczego szczury mają takie obrzydliwe nawyki!?

Post autor: moni »

[quote="ESTI"]Im szczurki starsze, tym mądrzejsze. ;)
Maluchy istotnie leją gdzie popadnie, ale jak dorosną to uwierz mi, że zaczną byś porządniejsze. ;)[/quote]

Zazdroszczę takich mądrych szczurów.Moje im starsze tym wiecej i częściej pod siebie leją. :?
Zdarza się,że wyjdą z hamaka i leją na półkę, aleto jest wyjątek potwierdzający regułę.Echh...
Figa i Julka u mnie

Pestuś, Ziutuś, Kofi i Lafi biegają razem za Tęczowym Mostem w Krainie Wielkich Dropsów
Masterton
Posty: 1153
Rejestracja: czw paź 28, 2004 2:20 pm
Kontakt:

Dlaczego szczury mają takie obrzydliwe nawyki!?

Post autor: Masterton »

U mnie podobnie, czekałam aż z wiekiem sporzadnieją, a tu nic. Samiczki regularnie moczą hamak, szmatki i półeczki. Samczyki przynajmniej wystawiają zadek z hamaka i na półeczkę.
i odszedl syjamski kawalek mnie...
przydeszł balijski...
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Dlaczego szczury mają takie obrzydliwe nawyki!?

Post autor: limba »

Moje na szczęście przystopowały z laniem w hamaczek a dlaczego??? bo zasikuja chusteczki na których śpią w rękawie :evil: ....a po jakimś czasie z obrzydzeniem wywalaja je z rekawa... 8) heheheheh inteligientki jakby nie latwiej bylo w nie poprostu nie sikac.....ale chyba przestały bobale robic na kanape...ehhhh pewnie przeniosly sie pod szafke....musze tam w koncu zajrzec... :oops:
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Farandil
Posty: 219
Rejestracja: ndz lut 13, 2005 12:47 pm

Dlaczego szczury mają takie obrzydliwe nawyki!?

Post autor: Farandil »

Moj mlodziak ostatnio zaczal sikac na swoja pieknie zlozona norke. Co za brudasek i len
Szczur gigant Kozak ur. 28.01.2005 Ze mną od 03.03.05.
Szczurek Kekkai 13.04.2005 - 18.07.2006 [*]
Pies Bandi ze mną od zawsze do 13.09.2005 [*]
Zdjecia Kozaka i Kekkai'a
myszka
Posty: 762
Rejestracja: czw mar 11, 2004 11:55 am

Dlaczego szczury mają takie obrzydliwe nawyki!?

Post autor: myszka »

Zaznaczyłam "nie nigdy" ale to nie dokońca tak ;) Lubczyk nie sika w jedno miejsce, i zazwyczaj nie załatwia się tam gdzie śpi, ale może mu się zdarzyć. No i to byb było na tyle mojego sprostowania :roll:
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Dlaczego szczury mają takie obrzydliwe nawyki!?

Post autor: limba »

Ale wiecie co ...w sumie ludzie to i tak maja wiecej okropnych nawykow niz nasze ogonki ...
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Gumcia
Posty: 792
Rejestracja: pt gru 24, 2004 4:12 pm
Lokalizacja: Tychy

Dlaczego szczury mają takie obrzydliwe nawyki!?

Post autor: Gumcia »

Szczurkoś siusia tam gdzie się znajduje, ale nie śmierdzi :P
Ze mną byli:
Panowie: Blade, Szczurkoś, Snoopy, Bezik
Panie: Pussy, Smark
Aktualnie klatka pusta...
Bart
Posty: 30
Rejestracja: pn wrz 13, 2004 12:54 am

Moni ma racj?!

Post autor: Bart »

"Moje im starsze tym wiecej i czę?ciej pod siebie lej?. "


Mój szczur niestety zalicza się do tych z klasy szczurów Moni, im starsze tym głupsze (w higienie i toalecie) grrr... asz się nie dobrze robi odkrywam i m domek zeby zmienic na nowy, a tu co? niedo?ć że mokry i rw?cy się jak mokry papier to jesszcze czerwony, nie wiem czy to od krwi "okresowej" czy może kichanie (chociaż nie zauważam żeby kichały) czy moze nie wiem co... ???
jutka
Posty: 395
Rejestracja: sob gru 25, 2004 10:19 pm

Dlaczego szczury mają takie obrzydliwe nawyki!?

Post autor: jutka »

Bart, do weterynarza biegiem!!!!!!!!
Krew w moczu może oznaczać poważne kłopoty z pęcherzem, krew z dróg rodnych - mykoplazmoza, mogą być też inne przyczyny. Konieczny weterynarz.
"Naszym celem jest pomszczenie krzywd, które przyroda poniosła z rąk ludzi. Cel ten osiągniemy poprzez zatapianie tankowców, wykolejanie pociągów wiozących toksyczne substancje oraz wysadzanie w powietrze elektrowni atomowych. Bądźcie z nami".
Bart
Posty: 30
Rejestracja: pn wrz 13, 2004 12:54 am

Nie s?dze...

Post autor: Bart »

Ona ma t ood baaaardzo dawna, nigdy nie daje oznak bólu ani nic, nie myje sięnagminnie, zachowuje się jak 100% zdrowy szczur nie ma z nią żadnych problemów. kiedyuś tylko miała taki katar że jak kichała (a kichała bardzo dużo) to były krwisto brązowe plamy, ale to zamierzchłe czasy (na szczęście). a jak wiadomo każda istotaa płci zenskiej ma okresy kiedy krew naturalnie jest usuwana z macicy. nie ma w tym nic dziwnego... i nic nienormalnego świadczącego o chorobie.
Zapomniałem jeszcze dodać... nie da się ocenic czy coś ma czy nie, nie jest brudna, nigdy nie widać śladów w domu że jest jakaś krew, po za tym wątpę że to krew.

Proszę nie pisać dwóch postów pod rząd, tylko edytować (przycisk "Zmień" po prawej u góry) / mod edit
Dona
Posty: 2033
Rejestracja: pt lip 09, 2004 3:45 pm

Dlaczego szczury mają takie obrzydliwe nawyki!?

Post autor: Dona »

Bart, szczury nie_mają_czegoś_takiego_jak_okres_u_kobiet!
idź do weterynarza! żeby to się nie skończyło uśpieniem przez zaniedbanie :?
ja na Twoim miejscu poszłabym nawet dla pewności...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Higiena”