Banany

Wszystko o jedzonku. Czym się obżerają? A może dieta? :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
nenya
Posty: 84
Rejestracja: wt lis 01, 2005 1:28 pm
Kontakt:

Banany

Post autor: nenya »

Julek,ale to jest takie jakby bardziej inwazyjne...a bananek to samam natura i zdrowie. Nie chemiczne:)

A moje nie lubią bananów:/lezy taki banan w klatce i go nie tkną,to zabieram :)
Awatar użytkownika
Julek
Posty: 234
Rejestracja: ndz gru 25, 2005 9:42 pm

Banany

Post autor: Julek »

[quote="nenya"]Julek,ale to jest takie jakby bardziej inwazyjne...a bananek to samam natura i zdrowie. Nie chemiczne:)

A moje nie lubią bananów:/lezy taki banan w klatce i go nie tkną,to zabieram :)[/quote]
Twoje nie lubią bananów a moje marchewki. :wink:
Szukam TRASPORTU TYCHY-> SZCZECIN dla dwóch samiczek, pierwsza połowa marca. PILNE!
Za czowym mostem --> Tosia, Zosia, Kama, Nela, Luka (23.02.07), Duduś (18.08.07-20.08.08), Alusik (29.11.08), Dyziaczek (05.04.07 - 01.09.09) :'(
Mirea el tahiri
Posty: 23
Rejestracja: ndz lis 06, 2005 9:27 pm

Banany

Post autor: Mirea el tahiri »

Nie wiem jak szczury, ale psy rodzynek jeść nie mogą :roll:
Awatar użytkownika
PeLINKA
Posty: 189
Rejestracja: ndz lut 05, 2006 10:02 pm
Lokalizacja: Wrocław/Rybnik

Banany

Post autor: PeLINKA »

Mój szczuras uwielbia banany, tyle że suszone. Takie były w karmie, polecam. Muszę sama spróbować ususzyć taki zdrowy owoc :D
Obrazek
zamtuz
Posty: 385
Rejestracja: wt sty 24, 2006 9:41 pm

Banany

Post autor: zamtuz »

Mój Bielasek jak powachal banana to tak gwaltownie i lapczywie wbil w niego zabki ze myslalem ze mnie atakuje :shock: Ogolnie przepada za nimi bardziej niz za dropsami. Teraz wiem czym go zachecac ;) A Skaven bez entuzjazmu je bo zajada jego brat i tyle.
NIE KARMIC TROLLA
Awatar użytkownika
Opal
Posty: 99
Rejestracja: pt sty 06, 2006 2:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Banany

Post autor: Opal »

Ja mojej nie dawałam banana w stanie naturalnym tylko jako suszone chipsy bananowe ^^ och jak ona to lubiła :-) chwytała to w łapki i w minutę nie było po nich śladu^^
Więc jak najbardziej mogą jeść zwykłego, jednak lepiej nie codziennie :-)
Dona
Posty: 2033
Rejestracja: pt lip 09, 2004 3:45 pm

Banany

Post autor: Dona »

Zaszkodzić nie zaszkodzi, ale umiar trzeba zachować. ;)
Awatar użytkownika
Mona i Kuba
Posty: 200
Rejestracja: sob cze 25, 2005 7:10 am
Lokalizacja: Poznań

Banany

Post autor: Mona i Kuba »

U nas też banany suszone cieszą się powodzeniem. Co do takich świeżych to bez rewelacji - to ugryzą, to zatachają sobie za łóżko i potem trzeba szukać ;) Suszone dodajemy do karmy i one zawsze znikają jako pierwsze. Chyba Lila uwielbia je najbardziej.
Teraz z nami: Zoe, Layla i Koja
Obrazek
Aniolki [']: Abi, Nevi i Lila
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

Banany

Post autor: sachma »

Moje lubia banany, wrecz pochlaniaja je.. suszone dostaja z karma megana i tez zawsze znikaja :)
Obrazek
soho
Posty: 977
Rejestracja: czw lut 17, 2005 10:55 pm
Kontakt:

Banany

Post autor: soho »

Moje smrodki dla kawalka suszonego banana zrobia wieeeeeeele :) dostaja codziennie jako smalyk - jesli bym imdalaw karmie mysle ze bylaby woja a tak kazdy ma swoj kawal i jest ok
Ostatnio bedac w PL qpilam na wage w jakims supermarkecie suszone babnany mam nadzieje ze takie sa ok :?:
w serduszq... Kisiel ,Bingo,Trysia,Pacio,Glucia,Blutek
ik hou van je schatjes :*
moje gwiazdki na niebie
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Banany

Post autor: Lulu »

banan dobry, nasze paskudniki sie wlasnie (doslownie w tej chwili) nim pozywiaja...

no i dodatkowe porcje dostaje teraz Hesusek w ramach akcji 'podtuczyc szczura by mial wiecej sil walczyc z chorubskami'... i cale szczescie bardzo chetnie takiego banana je ;)
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Banany

Post autor: limba »

[quote="soho"]Ostatnio bedac w PL qpilam na wage w jakims supermarkecie suszone babnany mam nadzieje ze takie sa ok [/quote]
ja swoim takie daje i je uwielbiaja..czasem bardziej niz dropsy :>
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
cucumberek
Posty: 211
Rejestracja: pt lis 04, 2005 5:42 pm

Banany

Post autor: cucumberek »

jak kupiłam pierwszy raz suszone chipsy bananowe, to powąchali i z wielkim niesmakiem zjedli. przestałam kupować, ale później się tak zdarzyło że dla siebie wzięłam paczkę, jadłam na łóżku, przylazł Czarny i mi ukradł kawałek :lol: jak zobaczyłam że w cudowny sposób im to zasmakowało, to zaczęłam regularnie kupować :D
Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś (Antoine de-Saint Exupery)
Siwa26
Posty: 22
Rejestracja: ndz maja 15, 2011 12:43 pm
Lokalizacja: Ostróda

Banan

Post autor: Siwa26 »

Witam. Dzisiaj chciałam dać mojemu ogonkowi banana, ale on chwycił nie owoc ze środka, tylko skórę. Zabrałam mu ją bo nie wiem, czy to dla niego bezpieczne. Czy jeżeli w przyszłości zdarzy się podobna sytuacja to czy mogę my zostawić skórkę od banana do ,,oskubania"?
Awatar użytkownika
mikanek
Posty: 976
Rejestracja: wt maja 04, 2010 10:37 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Banan

Post autor: mikanek »

Na skórze znajdują się pestycydy, także nie podawaj jej do skubania
Ryjek, Paszczak i Mika nr 3 :D
Kocizny Mefcina i Stefcik, zając Closti

w serduszku Gocia,Gajusek,Julka,Migotka, Nelka,Pimplak,Suri,Mika,Rysiek i Mikan,Bubi,Kotlecik,Surik,Viktorek,Miśka,Muminek,Susełek, Toffcik
ODPOWIEDZ

Wróć do „Karmienie”