Zaloba po smierci towarzysza.

Archiwum na ważne stare tematy

Moderator: Junior Moderator

KIRA ŁOBUZ
Posty: 366
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 4:11 pm

Zaloba po smierci towarzysza.

Post autor: KIRA ŁOBUZ »

Czy szczurki tez mają załobe? Znaczy chodzi mi o to czy wiedzą ze ich kolezanka/kolega umarł(a)?
Kira i Dusia odkąd Majeczki juz z nami niema wogle sie niebawią , jedzą ale juz nie tak chetnie i łapczywie
wogle są jakies takie smutne!!!Czy im to przejdzie?Czy wam tez sie cos takiegoo zdazało?
Ostatnio zmieniony ndz paź 15, 2006 8:57 am przez KIRA ŁOBUZ, łącznie zmieniany 1 raz.
Szczuki
*Kira* *Maja za teczowym mostem* *Duma vel Duśka*
=Myśaki=
Defensywa , Churchill , Bilbo , Baggins
HODOWLA MYSZEK RASOWYCH =AMPERI=
gg5162453
Mimysia
Posty: 373
Rejestracja: czw mar 31, 2005 1:52 pm

Zaloba po smierci towarzysza.

Post autor: Mimysia »

Pewnie tęsknią :-(
This is the night
this a beautyfull night
and we call Bella Notte.

Miłość to coś co jest zawsze ale nie wszędzie.Taki przyjaciel, co się można zkichać wysyłając zaproszenia, bo nigdy nie przychodzi.
I tak się tydzień później wprosi ;)
koteczek
Posty: 468
Rejestracja: sob gru 20, 2003 9:13 pm

Zaloba po smierci towarzysza.

Post autor: koteczek »

ja bylam zaskoczona, bo u moich dziewczyn nie zauwazylam wlasnie takiego zachowania gdy Sekunda odeszla... Gdy wyjmowalam ja z klateczki one podchodzily wachaly, ale potem odchodzily, jakby je to wogole nie interesowalo...
moni
Posty: 881
Rejestracja: sob maja 17, 2003 6:09 pm

Zaloba po smierci towarzysza.

Post autor: moni »

Ja cos takiego zauwazyłam u Pestki po śmierci jej siostry.Przez kilka dni zupełnie inaczej sie zachowywała.Nie bawiła sie i to co zauważyłaś Ty.Nie jadła tak chętnie.Ale po tych kilku dniach wszystko wróciło do normy.W przypadku innych szczurów podobnych rzeczy nie zauważyłam.
Figa i Julka u mnie

Pestuś, Ziutuś, Kofi i Lafi biegają razem za Tęczowym Mostem w Krainie Wielkich Dropsów
KIRA ŁOBUZ
Posty: 366
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 4:11 pm

Zaloba po smierci towarzysza.

Post autor: KIRA ŁOBUZ »

Sama niewiem?!!!Moze tesknią bo niewiedzą co się stało!Przeciez ona...nie umarła w klatce.
Szczuki
*Kira* *Maja za teczowym mostem* *Duma vel Duśka*
=Myśaki=
Defensywa , Churchill , Bilbo , Baggins
HODOWLA MYSZEK RASOWYCH =AMPERI=
gg5162453
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Zaloba po smierci towarzysza.

Post autor: ESTI »

Moja MIKA bardzo cierpiała po odejściu KIKI...to było coś strasznego...jej siostra odeszła, a ja nie umiałam jej pomóc...

Mika nie nadawała się do życia...przez dwa tygodnie mało jadła, wogóle jej nie było...ponieważ moje szczurki żyją na wolności...chowała się i nie chciała nikogo, żeby ją przytulił...

To było straszne...ja cierpiałam i tak strasznie brakowło mi Kiki, a Mika była niedostępna...ona nie mogła przywyknąć do tego, że jej nie ma...

Dopiero po niecałym miesiącu życie w naszym domku powróciło...to był długi miesiąc...
Mika stała się moją przylepą...kochany skarbek...nie odstępuje mnie na krok.

Obie zawsze pamiętamy o naszym Słoneczku, który tak mocno walczył...i się nie udało...


Żałoba..u szczurków...o tak...niestety...
Obrazek
Fam
Posty: 824
Rejestracja: śr mar 23, 2005 7:51 am
Kontakt:

Zaloba po smierci towarzysza.

Post autor: Fam »

to z tesknoty, szczurki przeczuwaja ze kolezanka/kolega odszedl, nawet jak nie widziały tego, tesknia i sa smutne
za tęczowym mostem: Karolcia
KIRA ŁOBUZ
Posty: 366
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 4:11 pm

Zaloba po smierci towarzysza.

Post autor: KIRA ŁOBUZ »

ok 21 bedzie juz tydzień :cry:
Szczuki
*Kira* *Maja za teczowym mostem* *Duma vel Duśka*
=Myśaki=
Defensywa , Churchill , Bilbo , Baggins
HODOWLA MYSZEK RASOWYCH =AMPERI=
gg5162453
Ewqa
Posty: 1354
Rejestracja: wt gru 28, 2004 8:06 pm
Lokalizacja: Wawa

Zaloba po smierci towarzysza.

Post autor: Ewqa »

One sa mądrzejsze niż myślimy. Wydaje nam sie że skoro lubią mieszkać w ciemnych i zasikanych miejscach to są niemądre. Ja widze u moich tak inteligentne zachowania jakich bym nie podejrzewała nawet u mojego psa. No i napewno widać kiedy są smutne albo tęsknią. Uważam że napewno wiedzą że ich towarzyszki nie ma, chociaz może nie wiedzą co sie z nią stało.
Pod Niebieskim Kocem : Lilka, Luna, Norka, Malinka
Teraz ze mną: Fiona, Cleo, Milka i Mała.
morzeszek
Posty: 414
Rejestracja: śr maja 04, 2005 5:44 pm

Zaloba po smierci towarzysza.

Post autor: morzeszek »

ostatnio wyczytałem że to że zyja w piwnicach chociazby to jest ucieczka przed toksynami w powietrzu ponieważ czym niżej tym ich mniej
a wiec to też świadczy o inteligencji

moja szczura wie że jak jakieś ziarenka zaniesie do domku to ja wsadze do miski a wiec wywala do kuwetki i wtedy sprzątając klatke nie wybieram
(a przenosi te których nie lubi reszte je przy misce)
morfina ze mną od 19.IV.2005 (huski)
ixi ze mną od 19.V.2005 (albinoska)

zapraszam do mojej galeri
KIRA ŁOBUZ
Posty: 366
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 4:11 pm

Zaloba po smierci towarzysza.

Post autor: KIRA ŁOBUZ »

Tak szczurki to wyjątkowo mądre zwierzaki!A moje dziewczyny chyba powoli wracają do siebie ale i tak niebedzie tak jak dawniej.Uwazam ze szczurków w stadzie powinno byc 3 i wtedy jest dobze.
Szczuki
*Kira* *Maja za teczowym mostem* *Duma vel Duśka*
=Myśaki=
Defensywa , Churchill , Bilbo , Baggins
HODOWLA MYSZEK RASOWYCH =AMPERI=
gg5162453
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Główne”