Moje stadko się powiększyło !!

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Shady Lane
Posty: 279
Rejestracja: sob cze 04, 2005 4:53 am

Moje stadko si? powi?kszy?o !!

Post autor: Shady Lane »

Nie minęła doba od śmierci Darli, myszy mojej mamy, a już, przed godzinką, zawitał do mojego domu ... chomik :)
To facet, jest taki malutki i drobniutki, po prostu cudo ! Niby taki mikrus, ale ma pewien łobuzerski błysk w oku, już czuję, że to bedzie baaaardzo żywiołowy chomik.
Jak tak sobie teraz na niego patrzę, to na nowo zaczynam lubić chomiki...
W sumie to fajowe zwierzątka.
Zresztą - ja kocham wszystkie zwierzaki (no, może koty najmniej, ale w sumie też są spoko)

Tak więc na dzień dzisiejszy stan mojego stada przedstawia się następująco :
- suka ;)
- 4 szczury
- 1 chomika
- jaszczurka
- 2 kanarki (ale one są tylko na jakiś czas, tak do końca wakacji,może troszkę dlużej - przechowuje je)
- i całe akwarium rybek

Zwierzęta są wspaniałe !!!!

No, musiałam się pochwalić nowym nabytkiem.
Krówka.
Posty: 958
Rejestracja: pt mar 12, 2004 7:26 pm
Kontakt:

Moje stadko się powiększyło !!

Post autor: Krówka. »

Gratuluje!
Chociaż ja średnio lubie chomiki (sama mam 1 chomiczke syryjską 3-kolorkę-uciekinierka wszechczasów :roll: ) ;)

A jutro dołączy do mnie koszatniczka- samczyk 3 miesięczny o imieniu Wilhelm :D 8)
agacia
Posty: 675
Rejestracja: ndz maja 15, 2005 7:32 pm

Moje stadko się powiększyło !!

Post autor: agacia »

Jak taki temat powstal to i ja sie pochawale. Dzisiaj stadko powiekszylo mi sie o pieska 8) Wzielam szczeniaczka ze stajni,w ktorej jezdze. Suczka jest kundelkiem,bedzie raczej mala i dosc kudlata.Jest koloru biszkoptowego,z jasniejsza plamka na glowie(ale nie biala). Imienia jeszcze nie ma :wink:
Mały[*] (25.04.05-12.07.06)
Mr Jingles[*] (26.06.05-28.05.07)
Shady Lane
Posty: 279
Rejestracja: sob cze 04, 2005 4:53 am

Moje stadko się powiększyło !!

Post autor: Shady Lane »

Agacia gratuluję !
Ja kocham psy, u mnie one są w rankingu zawsze na 1 miejscu
Chciałabym mieć duuuuuuuuuużo psów, ale niestety, moge sobie pozwolić tylko na jednego, a i to z trudem :(
Ale nie smućmy się, ważne, że mam chociaz jednego, a dotego mase innych zwierzaków.
Tak czy inaczej, serdecznie gratuluję. Bądź dla pieska dobrą panią
agacia
Posty: 675
Rejestracja: ndz maja 15, 2005 7:32 pm

Moje stadko się powiększyło !!

Post autor: agacia »

U mnie wszystkie moje zwierzaki sa na 1 miejscu,ale chyba najbardziej lubie konie 8) A psow chce miec wiecej,ale max to 5. Na razie mam 2,a w grudniu przybedzie 3 sunia i po niej bede chciala szczeniaka zostawic kiedys :wink:
Mały[*] (25.04.05-12.07.06)
Mr Jingles[*] (26.06.05-28.05.07)
Shady Lane
Posty: 279
Rejestracja: sob cze 04, 2005 4:53 am

Moje stadko się powiększyło !!

Post autor: Shady Lane »

Wiadomo, zawsze większej ilości zwierzaków, czy to psy, czy szczury, czy cokolwiek innego, trudniej poświęcac tyle czasu, ile by się chciało, bo tak jak pisze Krówka, zawsze któreś jest zazdrosne.
Ja jakoś sobię radzę, i ani pies, ani szczury, ani jaszczura, ani chomik, ani rybki, ani nawet kanaarki nie są zazdrosne. Wiadomo, że odbija się to na ocenach i na bałaganie w pokoju, ale to szczegół ;)
agacia
Posty: 675
Rejestracja: ndz maja 15, 2005 7:32 pm

Moje stadko się powiększyło !!

Post autor: agacia »

Moje lobuzy chyba nie narzekaja na brak czasu dla nich :wink: Zwlaszcza,ze teraz wakacje to mam duzo wolnego czasu :wink:
Mały[*] (25.04.05-12.07.06)
Mr Jingles[*] (26.06.05-28.05.07)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”